• Koniec meczu!

• Sekulski z 11 metrów! Mamy 3:0 dla łodzian!

• RZUT KARNY DLA ŁKS-U!

• Za dyskusję z arbitrem ukarany również żółtą kartką Mariusz Pawełek.

• Szcześniak powalił na murawę wychodzącego na wolne pole rywala. Druga kartka dla zawodnika GKS-u!

• Niecelne uderzenie Sekulskiego.

• Tabiś dośrodkował z prawej strony w pole karne, lecz piłka została wybita przez obrońców Puszczy.

• Sajdak i Sekulski w miejsce Nawotki i Corrala.

• Mariusz Pawełek przeliczył się z kalkulacjami, nieudanie wyszedł do piłki, więc wstrzelił ją do pustej bramki Nawotka.

• GOOOOOOL! TOMASZ NAWOTKA!

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Sokół i Skórecki w miejsce Rumina i Jadacha.

• Rozwandowicz i Wolski za Tosika i Pirulo.

• Strzał Pirulo z bliskiej odległości i świetnie wybronił to Pawełek!

• Rumin wbiegł z impetem w pole karne, ale został skutecznie blokowany przez trzech obrońców ŁKS-u i nie oddał strzału.

• Gospodarze coraz mocniej naciskają. Teraz strzał Jadacha był niecelny, ale to dobra próba zawodnika GKS-u.

• Feruga w miejsce Bielaka.

• Nieudane wykończenie akcji przez Corrala.

• Bielak sfaulował w środku pola rozpędzonego rywala.

• Na spalonym złapany jeden z zawodników ŁKS-u.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Akcja gospodarzy na prawym skrzydle, lecz Ali nie porozumiał się z partnerem i jastrzębianie szybko stracili przewagę.

• Arndt wybiegł do prostopadłej piłki i rozpoczął kontratak swojego zespołu.

• Farid Ali uderzał z narożnika pola karnego - obok słupka.

• Gospodarze mają wyraźny problem z utrzymaniem się przy piłce. Nie tylko na połowie rywali, ale w ogóle.

• Kilka podań z pierwszej piłki. Łodzianie pogubili się jednak w tym ataku i od bramki rozpocznie Pawełek.

• Szarża Corrala zakończona niecelnym strzałem.

• Fantastyczne uderzenie Antonio Domingueza z dystansu. Piłka wleciała prosto w okienko bramki strzeżonej przez Mariusza Pawełka. Golkiper był bez szans, cudowny strzał.

• GOOOOOOOL! ANTONIO DOMINGUEZ!

• Gospodarzom chyba pasuje bezbramkowy remis. Mariusz Pawełek wyraźnie przedłuża wykonywanie wszystkich wznowień gry od bramki.

• Corral złapany na spalonym.

• Niezbyt pewna interwencja Pawełka po strzale rywala zza pola karnego, ale bramkarz ostatecznie złapał futbolówkę i oddalił zagrożenie, którego by prowodyrem.

• Kilka rzutów rożnych dla gości, ale po żadnym z nich nie padł strzał na bramkę.

• Szcześniak ostro potraktował rywala tuż przed własnym polem karnym. Mamy kartkę.

• Seria strzałów piłkarzy ŁKS-u, ale każdy z nich został zablokowany. Pawełek rozpocznie ostatecznie od bramki po stracie Nawotki na lewym skrzydle.

• Leniwy początek spotkania. Łodzianie utrzymują się z piłką w środku pola i wolno konstruują atak.

• Zaczynamy spotkanie!

• Gdyby faktycznie podopiecznym trenera Wojciecha Stawowego udało się zwyciężyć, byłoby to ich już dziesiąte zwycięstwo w rundzie jesiennej.

• Podopieczni trenera Pawła Ściebury poza domem radzili sobie fatalnie. W jedenastu meczach zdobyli zaledwie trzy punkty i to z wyraźną pomocą rywali. Jedyne zwycięstwo jastrzębianie odnieśli w Opolu nad Odrą, która przez większą część spotkania grała w osłabieniu.

• Na pierwszy ogień piłkarzy Pawła Ściebury czeka spotkanie z rozpędzonym ŁKS-em. Lider nie zatrzymuje się w wyścigu po awans do PKO Ekstraklasy i śmiało myśli o kolejnej wygranej.

• Do 12. kolejki sezonu 2020/21 przyszło czekać piłkarzom GKS-u Jastrzębie na powrót do domu przy Harcerskiej. Czy jastrzębianie przejdą metamorfozę i u siebie zaczną regularnie punktować?

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź!

red

gks jastrzębie łks stream

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©brak

Do 12. kolejki sezonu 2020/21 przyszło czekać piłkarzom GKS-u Jastrzębie na powrót do domu przy Harcerskiej. Czy jastrzębianie przejdą metamorfozę i u siebie zaczną regularnie punktować? Na pierwszy ogień piłkarzy Pawła Ściebury czeka spotkanie z rozpędzonym ŁKS-em. Lider nie zatrzymuje się w wyścigu po awans do PKO Ekstraklasy i śmiało myśli o kolejnej wygranej.

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź ONLINE

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – głosi porzekadło. Czy tak będzie też w przypadku piłkarzy GKS-u Jastrzębie, którzy po kilkunastu tygodniach rozgrywania meczów poza Harcerską wracają wreszcie na Stadion Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju?

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź NA ŻYWO. Gdyby faktycznie podopiecznym trenera Wojciecha Stawowego udało się zwyciężyć, byłoby to ich już dziesiąte zwycięstwo w rundzie jesiennej, które zapewniłoby im pozostanie na pierwszej pozycji w tabeli. - Spodziewam się trudnej przeprawy. Weryfikacja zespołu przez pryzmat miejsca w tabeli byłaby dużym błędem z naszej strony. Wszyscy zawodnicy są zdrowi. Ale niektórzy zagrają dużo mniej. Z tego względu, że tych meczów w krótkim okresie jest dużo. Szkielet zespołu jest niezmienialny i on funkcjonuje cały czas. Zmiana całej jedenastki nie byłaby z korzyścią dla zespołu - stwierdził trener ŁKS, Wojciech Stawowy.

Już w pierwszym meczu domowym piłkarze z Jastrzębia zostaną rzuceni na głęboką wodę. Na pierwszy ogień piłkarzy Pawła Ściebury czeka spotkanie z rozpędzonym ŁKS-em Łódź, zespołem znajdującym się na drugim biegunie pierwszoligowej tabeli względem jastrzębian, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał. W sezonie 2017/2018 ŁKS zremisował w Łodzi z GKS 1:1 i uległ na wyjeździe 0:1. Natomiast w sezonie 2018/2019 łodzianie triumfowali dwukrotnie (po 2:0).

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź TRANSMISJA I STREAM

Spotkanie GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź odbędzie się w sobotę 14 listopada 2020 roku o godz. 12:30. Stacja Polsat nie zaplanowała telewizyjnej transmisji z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, mecz bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.