Mecz GKS Jastrzębie - Odra Opole ONLINE. Krajobraz po Rumaku...

Mecz GKS Jastrzębie - Odra Opole ONLINE. Krajobraz po Rumaku

GKS Jastrzębie

2

Odra Opole

0

• GKS Jastrzębie zwycięża i wychodzi ze strefy spadkowej! Bohaterem meczu został Farid Ali, który wpisał się na listę strzelców zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie. Odra Opole wciąż pozostaje natomiast bez zwycięstwa i z tylko jednym strzelonym golem. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z Fortuna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu!

• Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Krzysztof Janus miał okazję na uderzenie z rzutu wolnego, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

• Miłosz Trojak zarobił żółtą kartkę.

• Nie ma już na boisku Kamila Jadacha. Pojawił się za to Patryk Skórecki.

• Trzecia i ostatnia zmiana w drużynie gości. W miejsce Martina Adamca wchodzi Miłosz Trojak.

• Żółtą kartką ukarany Patryk Janasik.

• Kolejna roszada w Odrze. Nie ma już na murawie Mateusza Czyżyckiego, pojawia się Adam Mesjasz.

• Zmiana także w zespole gości. Poza boiskiem Hubert Sobol, wchodzi Franciszek Wróblewski.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Jakub Wróbel, zastępuje go Marek Mróz.

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Piotr Żemło.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U JASTRZĘBIE! RAZ JESZCZE FARID ALI!

• Kontuzji doznał Kamil Adamek. W jego miejsce Adam Żak.

• Mateusz Czyżycki miał szansę na wyrównanie, uderzył jednak obok słupka bramki gospodarzy.

• Z rzutu wolnego uderzał Bonecki, trafił jednak w mur.

• Dominik Kulawiak faulował rywala i został upomniany żółtą kartką.

• Nie ma gola! Kacper Rosa obronił strzał Dawida Gojnego!

• Mateusz Wypych zarobił żółtą kartkę.

• RZUT KARNY DLA GKS-u! Faulował rywala Mateusz Wypych!

• Znów gramy!

• Na razie zmiana trenera nie odmieniła oblicza Odry Opole. GKS Jastrzębie po pierwszej połowie prowadzi 1:0, a debiutanckiego gola w Fortuna 1 Lidze zdobył Farid Ali. Goście trafili nawet do siatki, lecz Piotr Żemło znajdował się na spalonym, więc wyrównania nie było. Czy w drugiej części gry opolanie zdołają po raz drugi w tym sezonie pokonać bramkarza rywali zgodnie z przepisami? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Mogło być 2:0! Jastrzębianie mieli znakomitą szansę na podwyższenie wyniku, lecz po strzale z pola karnego piłka przeszła obok słupka!

• Pierwsza żółta kartka u gospodarzy. Upomniany Adam Wolniewicz.

• Bliski wyrównania Hubert Sobol, lecz napastnik gości strzelił tuż obok bramki!

• GKS Jastrzębie miał szansę na podwyższenie wyniku, lecz dobrze interweniowali stoperzy Odry.

• Kolejna próba Adamca z dystansu, na posterunku był Kacper Rosa.

• Nieuznany gol dla Odry! Martin Adamec dośrodkował z rzutu wolnego ma głowę Piotra Żemły, obrońca gości znajdował się jednak na spalonym!

• Odpowiedź gości - strzał Martina Adamca obronił jednak Grzegorz Drazik.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U! FARID ALI!

• GKS Jastrzębie przed szansą na gola! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego mieliśmy celny strzał, lecz Kacper Rosa stanął na wysokości zadania!

• Oba zespoły starają się często dośrodkowywać w pole karne, lecz na razie niewiele z tego wychodzi.

• Sebastian Bonecki uderzał sprzed pola karnego, ale posłał piłkę obok słupka.

• Martin Adamec faulował rywala w środku pola i został upomniany żółtą kartką.

• Zaczynamy!

• Mecze obu drużyn z zeszłego sezonu lepiej wspominają piłkarze GKS-u Jastrzębie. U siebie wygrali 3:1, w Opolu zwyciężyli 2:1.

• Odra Opole jest jednym z dwóch zespołów, które w tym sezonie Fortuna 1. Ligi jeszcze nie wygrały. Goście mają na koncie dwa punkty zdobyte w sześciu meczach, a na dodatek strzelili tylko jednego gola. Nic dziwnego, że pracę stracił Mariusz Rumak, choć szerokim echem odbił się sposób, w jaki zwolniono szkoleniowca - publicznie postawiono mu ultimatum. Rumaka w klubie już nie ma, a dziś na stanowisku pierwszego trenera zadebiutuje Piotr Plewnia.

• GKS Jastrzębie w tym sezonie przegrał zaledwie jeden mecz, ale mimo to znajduje się w strefie spadkowej. Jednocześnie podopieczni Jarosława Skrobacza tylko raz zdobyli bowiem komplet punktów, pokonując GKS Tychy. Aż cztery mecze jastrzębian kończyły się podziałem punktów.

• Tak prezentuje się jedenastka i ławka rezerwowych Odry Opole:

• Oto skład GKS-u Jastrzębie:

• Sobota z Fortuna 1. Ligą trwa w najlepsze! W Jastrzębiu zmierzą się zespoły, które na razie znajdują się w strefie spadkowej - miejscowy GKS podejmie Odrę Opole. Początek tego meczu o godzinie 19:00. Zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

GKS Jastrzębie - Odra LIVE! Krajobraz po Rumaku

GKS Jastrzębie - Odra LIVE! Krajobraz po Rumaku ©Dariusz Śmigielski

Mecz GKS Jastrzębie - Odra Opole ONLINE. Drużyna gości po raz pierwszy zaprezentuje się bez zwolnionego Mariusz Rumaka. Czy akurat pod wodzą tymczasowego trenera Piotra Plewni uda się przełamać niemoc? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz GKS Jastrzębie - Odra Opole ONLINE

Ultimatum dla Rumaka brzmiało: trzy punkty z Radomiakiem, minimum punkt z GKS-em, a po przerwie na mecze międzynarodowej kolejne zwycięstwo. Plan nie wypalił już na samym starcie. Piłkarze nie obili beniaminka, remisując z nim 0:0. Trener został więc zwolniony po ponad roku pracy (zaczynał 14 maja 2018).

Odra znalazła się w niezwykle kłopotliwym położeniu. Wielu szanujących się trenerów nie chce bowiem podpisać z nią kontraktu, widząc jak został potraktowany Rumak. Do drużyny dołączyli za to nowi pomocnicy: Hiszpan German Ruiz i Holender Thijs Timmermans.

Dzisiaj Odrę poprowadzi Piotr Plewnia, który funkcję tymczasowego trenera pełnił również po zwolnieniu Mirosława Smyły. Jego asystentem na chwilę został Tomasz Copik z drużyny U-19.

W zeszłym sezonie oba bezpośrednie mecze wygrał GKS Jastrzębie. On jest też faworytem sobotniego spotkania, mimo że ostatnio zremisował trzy razy z rzędu

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS - Odra 3:1 (1 liga, 02.03.2019)
Odra - GKS 1:2 (1 liga, 17.08.2018)

Mecz GKS Jastrzębie - Odra Opole TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.