GKS Jastrzębie

3

Odra Opole

0

• Koniec meczu! GKS Jastrzębie pewnie pokonuje Odrę Opole 3:0! Bramki strzelili Aleksandar Komor (30'), Dominik Kulawiak (55') i Daniel Rumin (60')

• Daniel Kruczyński dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• ... a za Aleksandara Komora, strzelca pierwszej bramki, pojawia się Michał Bojdys.

• Konrad Sieracki zmienia Daniela Ferguę.

• Gospodarze mogą spokojnie dopisywać sobie na konto trzy punkty. Jakże ważne w kontekście walki o utrzymanie.

• Piotr Żemło upomniany żółtą kartką.

• Jakub Niewiadomski zastępuje Marka Mroza

• ... a za Jakuba Szreka pojawia się Kacper Tabiś.

• Michał Surzyn zmienia Konrada Nowaka...

• Przy takim wyniku piłkarze Łukasza Włodarka awansowali na 16. miejsce w tabeli (24 punkty), wyprzedzając o "oczko" Zagłębie Sosnowiec i o 4 punkty GKS Bełchatów, który w niedawno zakończonym spotkaniu ograli na wyjeździe Resovię 3:1.

Warto podkreślić, że GKS Jastrzębie ma jedno spotkanie zaległe.

• Krótko po wejściu na murawę Adam Żak zostaje upomniany żółtą kartką.

• ... a za Arkadiusza Piecha pojawia się Adam Żak.

• Dawid Czapliński zmienia Rafała Niziołka...

• Krzysztof Janus zmienia Tomasa Mikinicia.

• DANIEL RUMIN PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Łukasz Włodarek decyduje się na roszadę. Kamil Jadach zmienia Jakuba Apolinarskiego.

• Idealne uderzenie z dystansu Dominika Kulawiaka! Piłka wpada do siatki tuż przy słupku!

• GOL DLA GKS-U! STRZELCEM DOMINIK KULAWIAK!!!

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy. GKS Jastrzębie prowadzi z Odrą Opole po bramce Aleksandra Komora

• Maciej Wróbel uderza niecelnie z dystansu.

• Lukas Bielak z żółtą kartką.

• Po rzucie wolnym było ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale ostatecznie nie było strzału.

• Dominik Kulawiak upomniany żółtą kartką.

• Rykoszet po rzucie wolnym wykonanym przez Daniela Ferugi, ale ostatecznie do piłki dopada Aleksandar Komor, który pewnym uderzeniem głową otwiera wynik spotkania!

• GOL DLA GKS-U! STRZELCEM ALEKSANDAR KOMOR!!!

• Dominik Kulawiak faulowany blisko pola karnego gości.

• Kryspin Szcześniak upomniany żółtą kartką.

• Błażej Sapielak ponownie w roli głównej. Tym razem broni strzał Daniela Rumina.

• Anemiczne uderzenie Daniela Ferugi nie mogło sprawić problemu Błażejowi Sapielakowi.

• Dośrodkowanie Arkadiusza Piecha zablokowane, ale napastnik Odry wywalczył rzut rożny.

• Deszczowa mocno mocno utrudnia obu zespołom prowadzenie gry. Możemy się spodziewać piłki nożnej z niższych lig na Wyspach.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Farid Ali.

• Daniel Kruczyński gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

• Rezerwowi GKS-u Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Mateusz Słodowy, Szymon Zalewski, Michał Bojdys, Kamil Jadach, Dominik Szczęch, Łukasz Zejdler, Jakub Niewiadomski, Konrad Sieracki.

Rezerwowi Odry: Kacper Rosa - Kacper Tabiś, Łukasz Winiarczyik, Dawid Kort, Michał Surzyn, Adam Żak, Mateusz Gancarczyk, Krzysztof Janus, Dawid Czapliński.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania, po rozegraniu 26 kolejek, plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Piłkarze Łukasza Włodarka mają przewagę 4 "oczek" nad GKS-em Bełchatów.

Z kolei opolanie, którzy mają na koncie 39 punktów, są na 8. miejscu. Do będącego "piętro" wyżej Widzewa zawodnicy Piotra Plewni tracą zaledwie punkt, a do szóstej Arki (to miejsce daje prawo gry w barażach o Ekstraklasę), tracą 7 "oczek". Po 47 punktów mają na koncie (od 5. do 3 miejsca) Górnik Łęczna, ŁKS i Radomiak.

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 28. kolejki, w którym GKS Jastrzębie zmierzy się z Odrą Opole. Początek spotkania już za 20 minut!

red

GKS Jastrzębie - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©brak

GKS Jastrzębie - Odra Opole ONLINE. We wczesne popołudnie 2 maja zespół z Jastrzębia podejmie Odrę. Gospodarze są wplątani w grę o utrzymanie i tylko fakt, że spada w tym sezonie tylko jedna drużyna, pomaga GKS-owi myśleć optymistycznie. Mają oni bowiem cztery punkty przewagi nad GKS-em Bełchatów, który od dawna nie wygrał. Odra może być spokojna o pozostanie w Fortuna 1 Lidze, ale gdyby zdobyć się na odwagę - jest szansa na baraże o awans!

GKS Jastrzębie - Odra Opole ONLINE

Odra Opole to zespół grający w tym sezonie w kratkę. Do tej pory ekipa prowadzona od połowy marca przez Piotra Plewnię, który zastąpił na stanowisku trenera Dietmara Brehmera, zdołała uzyskać 39 punktów. Taki dorobek daje jednak Odrze wysokie, siódme miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Szósta lokata zapewnia w tym sezonie udział w barażach. Problemem ekipy z Opole jest dość duża, bo wynosząca aż siedem oczek różnica, którą trudno będzie zniwelować w ostatnich kolejkach sezonu.

Jastrzębianie po 26 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 21 punktów i w tabeli wyprzedzają tylko GKS Bełchatów. W czwartek podopieczni trenera Łukasza Włodarka ulegli u siebie 0:1. Rywalem był GKS Tychy. Odra w środę pokonała Chrobrego Głogów 3:1. Zespół z Jastrzębia ma w tym roku duży problem z wygrywaniem - w tym roku tylko raz schodzili z boiska zwycięsko. Mają jednak to szczęście, że będący ostatni w tabeli GKS Bełchatów wygrał ostatnio w listopadzie(!).

W rundzie jesiennej to właśnie w meczu przeciwko Odrze Opole, GKS Jastrzębie przerwał passę dziewięciu meczów bez zwycięstwa w sezonie 2020/2021, wygrywając w 2:0 po golach Daniela Szczepana i Farida Alego. Co więcej, poprzednie ligowe zwycięstwo, jastrzębianie również odnieśli przeciwko Odrze. Można powiedzieć, że opolanie to ich ulubiony rywal.

Trener Łukasz Włodarek, podobnie jak w czwartkowym meczu przeciwko GKS-owi Tychy, będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników znajdujących się w kadrze. Żaden z graczy nie pauzuje za kartki, jak również nie narzeka na uraz wykluczający z gry. W niedzielnym starciu trener Plewnia nie będzie mógł skorzystać z usług kapitana Mateusza Kamińskiego, który nabawił się urazu w meczu z Koroną. Pod znakiem zapytania stoi także występ Kuchty i Drewniaka, którzy narzekają na drobne urazy.

GKS Jastrzębie - Odra Opole TRANSMISJA TV

Mecz GKS Jastrzębie - Odra Opole rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godz. 12:40. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Stream jest darmowy, ale nie zawiera komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.