Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. O awans do...

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. O awans do 1/8 finału Pucharu Polski. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/16 finału
2020-11-04 12:30

GKS Jastrzębie

0

Puszcza Niepołomice

2

• Nieudana przewrotka ze strony gości. Koniec spotkania. Puszcza zasłużenie wywalczyła awans do 1/8 finału. Była lepsza, a drugiego gola strzeliła w osłabieniu.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0! Po meczu. Trafił Stefanik.

• Rzut karny dla PUSZCZY! Faulowany Stefanik.

• Nieeeee. Ali uderzył bardzo źle. Od bramki spokojnie wznowi Górski.

• Puszcza ogranicza się już do wybijania piłki, z kolei GKS do wrzucania w jej pole karne. Rzut rożny.

• Bielak otrzymuje kartkę za faul na Tomalskim.

• Skrzypczak za Rakoczego.

• Faul Rutkowskiego. GKS-owi ucieka czas. Realnie pozostał około kwadrans do zakończenia meczu.

• Sokół nie sięgnął piłki po wrzutce Jadacha.

• Pora bronić wynik. Bartków wchodzi, schodzi Spławski.

• Bartosz wylatuje za dwie żółte kartki! GKS może powalczyć w końcówce. Robi się ciekawie...

• Rakoczy na pozycji spalonej.

• Ajj... Najlepsza szansa na wyrównanie - zmarnowana! GKS jeszcze żąda karnego, ale nie ma decyzji o jedenastce. Zmienia trener Tułacz. W jego drużynie szansę dostaje Żurek. Zszedł Klec.

• I debiutujący Sokół w miejsce Rumina.

• Ali za Apolinarskiego.

• Niebezpiecznie po dośrodkowaniu Mikołajczyka. GKS szczęśliwie się broni.

• Mnóstwo niedokładności po stronie gospodarzy. Za chwilę zmiany.

• Żółta kartka dla Żytka.

• GKS a konkretnie Bielak wybija piłkę po kornerze.

• Uwaga! Klec ponownie uderza. Znów niecelnie.

• Trener Ściebura zmienia dalej. Za chwilę kolejne dwie roszady.

• Strzał Kleca obok. Trochę zabrakło mu do szczęścia.

• Jadach w miejsce Skóreckiego.

• Kolejna żółta kartka w meczu. Tym razem ukarany został Rakoczy.

• Gra toczy się głównie w środku pola.

• Obie drużyny wznowiły w tych samych jedenastkach.

• Druga połowa rozpoczęła się. Gramy dalej.

• Koniec pierwszej połowy. Puszcza prowadzi 1:0.

• Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Bliżej awansu Puszcza, która stara się kontrolować przebieg meczu.

• Udział przy golu miał Rakoczy.

• Puszcza objęła prowadzenie. Tomalski na raty pokonał Drazika!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomalski na 1:0 dla Puszczy!

• Kolejne dośrodkowanie Ferugi, lecz tym razem nieudane. Puszcza oddaliła zagrożenie i wyszła z kontrą. Rakoczy stracił piłkę.

• Najlepsza okazja dla GKS-u! Zdaje się, że uderzał Feruga, a interweniował Górski. Pierwszy celny strzał w meczu.

• Pierwsza kartka w meczu. Otrzymał ją Bartosz.

• Pół godziny gry za nami. W Wodzisławiu cicho i deszczowo. Przypomnijmy, że o awansie decyduje tylko jedno spotkanie.

• ... szansa zmarnowana. Mróz nie dostał piłki pod bramką Puszczy.

• GKS oddala zagrożenie po kolejnej akcji Puszczy. Szansa na kontratak...

• Serafin wrzucił dość daleko. Tomalski dogonił piłkę, odegrał do Rakoczego, ale kolejne zagranie już nieudane. Drazik od bramki.

• Ostatnie minuty jakby pod dyktando Puszczy. To ona rozgrywa i oddaje strzały. Za chwilę pierwszy rzut rożny.

• W dalszym ciągu czekamy na pierwszy celny strzał w meczu.

• Tomalski kopnął, lecz nad bramką. Bardzo nieudana próba.

• Kolejna akcja gości. Tym razem jednak spalony.

• Przyjezdni domagają się jedenastki, ale sędzia takiej decyzji nie podejmuje.

• Wreszcie jakieś zagrożenie. Po przejęciu Mróz uderza, ale nad poprzeczką.

• Drazik spokojnie wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu. Kwadrans gry za nami.

• Akcja Spławskiego kończy się stratą.

• Puszcza strzela, ale nad bramką. Drazik wznawia z piątego metra.

• Na razie brakuje sytuacji z obu stron. Częściej przy piłce gospodarze, ale to się jeszcze nie przekłada.

• Spalony po akcji GKS-u. Atakował Apolinarski.

• Niecelnie Witkowski w kierunku nabiegających kolegów.

• Na ławce przyjezdnych tylko pięciu zawodników.

• Problemy z opanowaniem piłki. Skórecki stracił na połowie Puszczy.

• Rakoczy szukał partnera do gry w okolicach szesnastki - nieskutecznie.

• Gra na razie toczy się w środku pola.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Jeśli piłkarze GKS-u pokuszą się w środę o wygraną, nie tylko zakończą beznadziejną serię bez zwycięstwa, ale od razu zapiszą się w historii. Jak dotąd w oficjalnym spotkaniu GKS-owi nie udało się bowiem pokonać drużyny z Niepołomic. Bilans gier pomiędzy tymi zespołami to trzy wygrane Puszczy i dwa remisy.

• Triumf nad Stomilem Olsztyn w I rundzie Pucharu Polski jest jak dotąd jedynym zwycięstwem, jakim w obecnym sezonie mogą pochwalić się piłkarze GKS-u Jastrzębie.

• Od 22 sierpnia i zwycięstwa ze Stomilem w Pucharze Polski, piłkarze GKS-u Jastrzębie bezskutecznie usiłują zasmakować wygranej nad rywalem. Czy do triumfu potrzebny jest im kolejny mecz pucharowy?

• Dzień dobry! W meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski GKS Jastrzębie zagra z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

GKS Jastrzębie - Puszcza LIVE! O awans do 1/8 finału Pucharu Polski

GKS Jastrzębie - Puszcza LIVE! O awans do 1/8 finału Pucharu Polski ©Przemyslaw Swiderski

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Tym razem stawką nie są ligowe punkty. Jedna z tych drużyn wywalczy awans do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30.

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE

Podopieczni trenera Pawła Ściebury poza meczem na Warmii, który na dobrą sprawę odbył się jeszcze przed inauguracją rozgrywek ligowych rozegrali dziewięć meczów na zapleczu Ekstraklasy, ale w żadnym nie znaleźli sposobu żeby pokonać rywala.

Jednym z przeciwników, którego wyższość musieli uznać jastrzębianie była Puszcza Niepołomice. W rozegranym ostatniego dnia września meczu 6. kolejki Fortuna I ligi piłkarze z Jastrzębia-Zdroju ulegli Puszczy 1:2, honorową bramkę zdobywając w ostatnich minutach spotkania z rzutu karnego.

Wynik tej rywalizacji nie do końca odzwierciedla to, co działo się na boisku. GKS dominował na murawie i przez długi czas wydawało się, że odniesie w Niepołomicach pierwsze zwycięstwo w lidze.

Po końcowym gwizdku radować się jednak piłkarze gospodarzy, ale... jak mawia porzekadło co się odwlecze, to nie uciecze. Ślepy los jeszcze przed starciem ligowym sprezentował jastrzębianom najlepszą możliwą okazję do rewanżu, kojarząc oba zespoły w meczu 1/16 finału Pucharu Polski.

Spotkanie GKS-u Jastrzębie z Puszczą Niepołomice z racji obostrzeń obowiązujących na terenie Polski, ale też z powodu niepełnego monitoringu trybun na obiekcie w Wodzisławiu odbędzie się bez udziału publiczności.

Środowa rywalizacja w Pucharze odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim, gdzie drużyna z Jastrzębia w ostatnich kilku miesiącach dwukrotnie już gościła. Jastrzębianom ani razu nie udało się jednak wygrać na oddalonym o kilkanaście kilometrów od domowego obiektu przy Harcerskiej Stadionie Aleja, na co dzień goszczącym mecze Odry. Pierwszy gwizdek o godzinie 12:30.

Mecz GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:30. Zapraszamy!