GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Dołączyć do czołówki

1

Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec meczu. Sandecja odrabia straty i wygrywa w Jastrzębiu!

• Słodowy znalazł trochę miejsca, by wrzucić piłkę w pole karne. Zrobił to, ale na posterunku Szufryn, który nie popełni już błędu, mając w okolicy napastników Jastrzębia.

• Gabrych uaktywnił się od razu po wejściu. Dostał podanie z głębi pola, poszedł za piłką w pole karne i dobrze interweniował obrońca, który wybił mu piłkę spod nóg.

• Gabrych w miejsce Klichowicza.

• Ali schodzi, Galuska wchodzi!

• Piter-Bućko ratuje zespół przed utratą gola. Ali dośrodkował z prawego skrzydła i tylko interwencja obrońcy wybroniła gości przed strzałem Szczepana.

• Małkowski zrobił swoje, a więc czas na zjazd do bazy. W jego miejsce Walski

• Mariusz Pawełek rzucił się w przeciwnym kierunku, więc Małkowski bez trudu daje Sandecji prowadzenie!

• GOOOOL! MACIEJ MAŁKOWSKI Z 11 METRÓW!

• Rzut karny! Bojdys zagrał ręką we własnym polu karnym!

• Farid Ali znalazł dośrodkowaniem Szczepana, ale napastnik oddał niecelny strzał.

• Szymura łapie głupią kartkę.

• Adamek w miejsce Norkowskiego.

• Ali pada na murawę. Małkowki ostro go faulował

• Pawełek broni strzał z rzutu wolnego Małkowskiego! Znakomite uderzenie, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza. Dobitka Szufryna była niecelna.

• Szczepan popędził co sił w nogach do prostopadłego zagrania Bojdysa, ale na spalonym był napastnik.

• Małkowski zagrał do Klichowicza, ten oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Wracamy po krótkiej przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pawełek zrobił Pawełka! Niepozorne dośrodkowanie Chmiela, Mariusz Pawełek myślał, że piłka wyleci za boisko, a odbiła się od słupka! Na szczęście dla bramkarza wyszła za linię końcową. Gorąco się zrobiło w Jastrzębiu.

• Małkowski znów próbował znaleźć partnera w polu karnym. Miękka wrzutka w pole karne, ale Dominik Kun nie zorientował się, gdzie piłka spadnie, więc minął się z nią tuż przed odbiciem od ziemi.

• Stały fragment gry, dośrodkowanie Małkowskiego w pole karne. Futbolówka odbiła się od kilku nóg i zawisła gdzieś nad głowami zawodników. Szufryn "szczupakiem" uderzył opadającą piłkę i mamy już remis!

• GOOOOOOOOL! DAWID SZUFRYN!

• Kłopoty Szufryna ze Szczepanem i mamy kartkę.

• Próbują goście. Dośrodkowanie z prawej strony Chmiela, futbolówka mija skaczącego do główki Korzyma, przejmuje Kun, który z woleja uderza nad bramką.

• Tront spojrzał w pole karne, zagrał do Szczepana, który odkleił się od Pitera-Bućki i sprytnym strzałem pokonał bramkarza! Mamy prowadzenie gospodarzy

• GOOOOOOL! DANIEL SZCZEPAN!

• Co teraz zrobił Klichowicz? Świetne podanie Małkowskiego do partnera, a ten - będą w sytuacji sam na sam - zwyczajnie przewrócił się w polu karnym, w dziwny sposób próbując wymusić rzut karny.

• Norkowski znalazł się około 25 metrów przed bramką i uderzył kozłującą piłkę. Wysoko nad bramką

• Faul na Kanachu w środku pola. Flis podszedł do piłki i uderzył na bramkę, ale minimalnie obok.

• Druga interwencja Pawełka w tym meczu. Bramkarz wyłapał dośrodkowanie Chmiela i już rozpoczął kontratak gospodarzy.

• Norkowski zagrał w pole karne w kierunku Daniela Szczepana, ale Szufryn na razie schował do kieszeni napastnika gospdoarzy.

• Kanach sprytnie zagrał do Małkowskiego w pole karne. Byłego reprezentanta Ekstraklasy ubiegł Bojdys, który przewidział zagranie.

• Szczepan dopadł tuż przed linią końcową do prostopadłego zagrania. Uderzył z powietrza, ale nie zmieścił piłki w bramce. Z linii pięciu metrów zacznie Bielica.

• Długo budowała akcję Sandecja, podanie do środka, do Korzyma, ale napastnik sądeczan nie opanował piłki. Przeturlała mu się pod podeszwą i Jaroszek zaczyna atak gospodarzy.

• Chmiel przebił się lewym skrzydłem i zdecydował się na strzał, ale czujny obrońca miejscowych.

• Zaczynamy! Od środka goście.

• Na stadionie rozbrzmiał utwór Eye Of The Tiger, a więc za momencik piłkarze wyjdą na murawę.

• Sandecja na własnym obiekcie uległa w takim samym stosunku Radomiakowi Radom. „Sączersom” nie udało się wykorzystać przewagi jednego zawodnika w ostatnich trzydziestu minutach gry.

• W minionej kolejce, przed kilkoma dniami (GKS i Sandecja grały swoje mecze w niedzielę) spisały się skrajnie różnie. GKS po ciężkiej przeprawie wyszarpał trzy punkty w Opolu, 2:1 wygrywając z tamtejszą Odrą.

• Zarówno GKS jak i Sandecja ciągle liczą się w walce o baraże uprawniające ich do gry o Ekstraklasę. Ewentualna utrata punktów może mocno pokrzyżować plany. Niewielkie różnice punktowe między zespołami z pozycji 4-14 sprawia, że to właśnie w pojedynkach drużyn środka tabeli może rozstrzygnąć się kto powalczy o awans tylnymi drzwiami.

• Podopieczni Jarosława Skrobacza w meczu z „Sączersami” będą chcieli nawiązać do dobrej gry sprzed roku, kiedy pokonali przyjezdnych z Nowego Sącza aż 5:0.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz!

Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W 25. serii gier Fortuna I Ligi GKS Jastrzębie na własnym obiekcie podejmie drużynę Sandecji Nowy Sącz. Podopieczni Jarosława Skrobacza w meczu z „Sączersami” będą chcieli nawiązać do dobrej gry sprzed roku, kiedy pokonali przyjezdnych z Nowego Sącza aż 5:0. Początek meczu o godzinie 17:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Był 18 dzień maja 2019 roku. Sezon 2018/2019 Fortuna I Ligi dobiegał końca. GKS Jastrzębie, który na kilka kolejek przed finiszem rozgrywek zapewnił sobie utrzymanie, wypełniając tym samym plan minimum na pierwszy rok pobytu na zapleczu Ekstraklasy, przed własną publicznością podejmował spadkowicza z najwyższej polskiej ligi – Sandecję Nowy Sącz.

Jastrzębianie, którzy do ostatniego meczu sezonu przystępowali bez presji, a jednocześnie po serii trzech spotkań bez wygranej, w dobrym stylu chcieli pożegnać się z kibicami przy Harcerskiej. Niespełna 1900 widzów, oglądających starcie GKS-u z Sandecją przywitał ulewny deszcz. Strugi ulewy najwyraźniej dodały animuszu gospodarzom, którzy gładko rozprawili się z przyjezdnymi już do przerwy aplikując im trzy bramki, a ostatecznie wygrywając 5:0.

W sezonie 2019/2020 obie drużyny spotykają się ponad rok później, choć terminarz rozgrywek wskazuje na 25. serię gier. Na dziewięć kolejek przed końcem zespoły z Jastrzębia i Nowego Sącza nie mogą mówić o braku oczekiwań kibiców.

W minionej kolejce, przed kilkoma dniami (GKS i Sandecja grały swoje mecze w niedzielę) spisały się skrajnie różnie. GKS po ciężkiej przeprawie wyszarpał trzy punkty w Opolu, 2:1 wygrywając z tamtejszą Odrą po samobójczym golu obrońcy gospodarzy. Z kolei Sandecja na własnym obiekcie uległa w takim samym stosunku Radomiakowi Radom. „Sączersom” nie udało się wykorzystać przewagi jednego zawodnika w ostatnich trzydziestu minutach gry.

Pierwsze spotkanie Sandecji z GKS-em sezonu 2019/2020, które miało miejsce w 8. kolejce Fortuna I Ligi zakończyło się podziałem punktów. Na trafienie Dominika Kuna odpowiedział Adam Żak, którego nie ma już w drużynie z Jastrzębia.

Mecz GKS-u Jastrzębie z Sandecją Nowy Sącz ze względu na ogłoszony reżim sanitarny odbędzie się bez udziału publiczności. Zgodnie z zapowiedziami premiera, powinien być to ostatni mecz przy Harcerskiej w takiej formie. Ostateczna decyzja będzie jednak należeć do Sanepidu i wojewody.

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisję z piątkowego meczu przeprowadzi Polsat Sport. Początek transmisji na żywo o godz. 17:30. W internecie stream online będzie dostępny na Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl!