Mecz GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec meczu! GKS Jastrzębie zremisował z Sandecją 1:1!

• Maciej Małkowski został napomniany żółtą kartką.

• Bramkarz Sandecji odbił nogą strzał Farida Aliego, ale wobec główki Daniela Rumina był już bezradny.

• GOOOOOOOOOL! DANIEL RUMIN! GKS Jastrzębie wyrównuje!

• Daniel Dziwniel wszedł w miejsce Damira Sovsicia.

• Daniel Szczepan wszedł w miejsce Dominika Kulawiaka.

• Maciej Małkowski wszedł w miejsce Dawida Błanika.

• Michal Piter-Bućko ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

• Jakub Niewiadomski zobaczył żółtą kartkę.

• Michal Piter-Bucko został ukarany żółtą kartką.

• Mariusz Pawełek raz jeszcze górą! Golkiper Jastrzębia odbił piłkę po strzale Damira Sovsicia z rzutu karnego!

• Kryspin Szcześniak został ukarany żółtą kartką.

• Kolejny rzut karny dla Sandecji!

• Nie ma gola z rzutu karnego. Mariusz Pawełek broni strzał Michała Pitera-Bućko!

• Sędzia Opaliński wskazał na wapno. Rzut karny dla Sandecji!

• Farid Ali wszedł w miejsce Kamila Jadacha.

• Daniel Rumin wychodził na pozycję sam na sam, ale upadł na murawę. Arbiter nakazał grać dalej.

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Sandecja prowadzi w Jastrzębiu 1:0!

• Kamil Jadach został napomniany żółtą kartką.

• Dominik Kulawiak został napomniany żółtą kartką.

• Wojciech Hajda wrzucił piłkę z lewego skrzydła na głowę Damiana Chmiela. Pomocnik Sandecji uderzył celnie i zaskoczył golkipera gospodarzy.

• GOOOOOOOOL! 1:0 DLA SANDECJI! DAMIAN CHMIEL!

• Michał Walski wstrzelił piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Poradzili sobie obrońcy gości.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkania już się rozpoczęło!

• Piłkarze GKS-u są o jeden krok od zachowania ligowego bytu. Mogą wziąć sprawy w swoje ręce i bez oglądania się na rywali pokonać Sandecję. Jastrzębianie mogą również liczyć na przychylność przeciwników. Wówczas ich oczy będą musiały być zwrócone w kierunku Głogowa, gdzie rywalizował będzie GKS Bełchatów. Jeśli Brunatni nie wygrają, jastrzębianie pozostaną w 1 lidze.

• Wyjściowa jedenastka Sandecji Nowy Sącz:

• Oto wyjściowy skład GKS Jastrzębie:

• W 32. kolejce Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie zmierzą się w domowym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze jeszcze nie zapewnili sobie utrzymania. Witamy w relacji LIVE!

Piotr Chrobok

Mecz GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie zmierzą się w domowym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz. Dla jastrzębian, będzie to kolejna szansa do zapewnienia sobie utrzymania na zapleczu Ekstraklasy. Relacja na żywo z meczu GKS Jastrzębie - Sandecja live w GOL24.pl.

Mecz GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Czy piłkarze GKS-u Jastrzębie w czwartym kolejnym sezonie będą występować w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi? To już sprawa niemal przesądzona. Wprawdzie w praktyce jastrzębianie nadal są zamieszani w walkę o utrzymanie, jednak od bycia pewnym pierwszoligowego bytu dzielą ich już tylko godziny.

By podopieczni trenera Łukasza Włodarka mieli pewność występów na zapleczu PKO Ekstraklasy musiał się ziścić jeden z kilku scenariuszy.
Piłkarze GKS-u mogą wziąć sprawy w swoje ręce i bez oglądania się na rywali pokonać Sandecję Nowy Sącz. Jastrzębianie mogą również liczyć na przychylność rywali. Wówczas ich oczy będą musiały być zwrócone w kierunku Głogowa, gdzie rywalizował będzie GKS Bełchatów.

Spotkanie z Sandecją dla ekipy z Harcerskiej będzie już drugą okazją do zapewnienia sobie utrzymania. Z pierwszej okazji jastrzębianie nie skorzystali w Sosnowcu. Wprawdzie piłkarze z Jastrzębia-Zdroju zapowiadali, że zrobią wszystko, żeby to już po meczu z Zagłębiem świętować pewność utrzymania, derbowy pojedynek zupełnie im nie wyszedł. GKS zagrał bardzo źle i zupełnie pokpił sprawę. Sam za siebie mówił wynik tamtego spotkania: 0:3. Jastrzębian upokorzyli piłkarze z ekstraklasową przeszłością. Gole zdobywali: Michał Masłowski, Szymon Sobczak oraz Maciej Ambrosiewicz.

Mecz GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać w tv mecz GKS Jastrzębie - Sandecja na żywo? Mecz GKS Jastrzębie - Sandecja nie będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć za darmo online na platformie IPLA, ale bez komentarza i z jednej kamery. Tekstowa relacja na żywo z meczu GKS Jastrzębie - Sandecja w GOL24.pl.