GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. W pogoni za ŁKS

GKS Jastrzębie

1

Stal Mielec

0

• Koniec meczu! Jeszcze Rafał Grodzicki uderzał z 16 metrów, ale nie trafił w światło bramki! Stal Mielec przegrywa z GKS-em Jastrzębie i awans do Ekstraklasy się oddala!

• Grzegorz Tomasiewicz ukarany żółtym kartonikiem.

• Faul pod polem karnym Stali! To gospodarze będą mieć okazję na zdobycie drugiego gola!

• Zderzenie Prokicia z bramkarzem gospodarzy. Grzegorz Drazik chwilę poleżał na murawie, aby zyskać kilka sekund.

• 4 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Oskar Mazurkiewicz zmienia Kamila Adamka.

• Farid Ali ukarany żółtą kartką.

• Seria dośrodkowań w pole karne GKS'u. Żadne jednak nie dochodzi do celu.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Nikt jednak nie zdołał oddać strzału.

• Krystian Getinger był tym, który został sfaulowany przez Adamka. Nie da rady kontynuować gry i został zmieniony przez Rafała Grodzickiego.

• Bardzo brzydki faul Rafała Adamka. Ma szczęście, że to skończyło się to tylko żółtą kartką.

• Kamil Wróbel wyłożył piłkę Adamkowi, ale Seweryn Kiełpin broni strzał rywala.

• Kamil Jadach zmieniony przez Jakuba Wróbla.

• Rozklepana defensywa gości i Dawid Gojny uderza wysoko ponad bramką.

• Znakomita akcja gospodarzy, którą kończy Kamil Adamek! On musiał tylko dobrze dostawić nogę! GKS zasłużył na tego gola!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Adamek zdobywa bramkę!

• Rafał Adamek zmienia Patryka Skóreckiego.

• Krystian Getinger świetnie uderzył z dystansu! Zabrakło dosłownie centymetrów!

• Na murawie melduje się także Andreja Prokić, który zmienia Leonardo.

• Podwójna zmiana w drużynie gości. Adrian Paluchowski schodzi, a wchodzi Marcel Gąsior.

• Dawid Gojny delikatnie wrzucił piłkę w pole karne. Leciała ona zbyt wolno, aby zagrozić bramce rywala.

• Dobre dośrodkowanie Janoszki! Zabrakło tylko wykończenia.

• Dawid Gojny ukarany żółtą kartką.

• Seweryn Kiełpin wyłapuje groźny strzał rywala! GKS coraz mocniej napiera rywala!

• Sprytne uderzenie Jaroszka! Brakowało centymetrów, a wpadłaby świetna bramka!

• Patryk Skórecki uderza ze ostrego kąta i trafia w boczną siatkę.

• Dominik Kulawiak wrzucił piłkę w pole karne, ale bramkarz gości spokojnie łapie ją w ręce.

• Wracamy na drugą połowę! Czy komuś uda się zdobyć bramkę?

• Koniec pierwszej części meczu. Bardzo słabo wygląda gra obu drużyn. Nie stwarzają sobie okazji i powoduje to bezbramkowy remis. Oby po przerwie było zupełnie inaczej!

• Zamieszanie w polu karnym GKS'u! Bartosz Nowak trafił jednak w bramkarza gospodarzy! Zawodnicy Stali w końcu pojawili się na połowie rywala.

• Jak to nie wpadło! Bartosz Jaroszek nie trafił w bramkę z 2 metrów! Aż trener Jarosław Skrobacz złapał się za głowę!

• Niedokładne dośrodkowanie Marka Mroza. Od bramki zacznie Stal.

• Martin Dobrotka ukarany żółtą kartką.

• Marek Mróz uderzył ponad bramką. Zmarnowana okazja.

• Krzysztof Kiercz fauluje rywala tuż przed swoim polem karnym. Ogląda żółtą kartkę, a GKS będzie miał groźną okazję.

• Mało gry, dużo fauli - tak wygląda obraz gry w ostatnich minutach. Zawodnicy więcej leżą na murawie niż faktycznie grają.

• Zamieszanie w polu karnym Stali! Piłka ostatecznie wylądowała w rękawicach Kiełpina, ale było bardzo groźnie!

• Początek meczu z obu stron bardzo zachowawczy. Jak na razie widzieliśmy tylko jeden celny strzał i nie zapowiada się, aby miało się to zmienić w ciągu kilku najbliższych minut.

• Dominik Kulawiak przewrócił się w polu karnym. Upadek wyglądał mocno teatralnie, więc sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

• Duży błąd w defensywie Getingera. Sytuacje próbował wykorzystać Adamek, który zbyt długo czekał na oddanie strzału i stracił piłkę.

• Minimalnie niecelne uderzenie Skóreckiego! To mogło być 1:0 dla GKS'u!

• Bartosz Nowak również próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu, ale został zablokowany!

• Krystian Getinger uderzył z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Sędzia gwizdnął po raz pierwszy!

• Oba zespoły wychodzą na murawę!

• Ten mecz jest dużo ważniejszy dla Stali Mielec. Podopieczni Artura Skowronka tracą aktualnie cztery punkty do miejsca premiowanego awansem. Łatwo nie będzie, ale awans jest bardzo blisko, a zwycięstwo w dzisiejszym meczu może ich do tego przybliżyć!

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski, zapraszając na relację LIVE z meczu GKS Jastrzębie - Stal Mielec!

red

GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©K_kapica_afk

GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE. Na początek 28. kolejki 1. ligi w Jastrzębiu dojdzie do starcia miejscowego GKS-u ze Stalą Mielec. Przyjezdni przed tygodniem pokonali Raków i w piątek będą chcieli pójść za ciosem. Początek meczu o godz. 20:30. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE

ŁKS w ostatniej kolejce przegrał z Puszczą Niepołomice, co wykorzystała Stal Mielec, która po fantastycznym meczu rozbiła lidera ligi, Raków Częstochowa. Dla mielczan taka wygrana była niczym tlen dla alpinisty, który szturmuje szczyt któregoś z ośmiotysięczników. Po remisie we wcześniejszej kolejce z Sandecją sytuacja zdawała się być już nieciekawa - ŁKS uciekł na siedem punktów, a Stal miała przecież w perspektywie mecz z rewelacyjnym Rakowem.

Sytuacja była napięta, dlatego trener Skowronek na pomeczowej konferencji postanowił zwrócić się bezpośrednio do kibiców. Pomogło, w sobotę PGE Stal rzuciła na łopatki Raków, a dzień później Puszcza ograła ŁKS. Strata do łodzian wynosi już tylko cztery punkty i wydaje się być jak najbardziej do odrobienia. To zresztą przewidział Artur Skowronek. - ŁKS w końcu zacznie przegrywać, dlatego my cały czas musimy być skoncentrowani na realizacji naszego celu - podkreślał.

To zdanie trener PGE Stali Mielec podzielają również eksperci. - ŁKS fenomenalnie rozpoczął rundę, ale wiadomo, jak jest w piłce. Kryzys może przytrafić się w każdej chwili. - zaznacza Bożydar Iwanow, komentator Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport.

- Zobaczymy w dwóch najbliższych kolejkach, czy porażka ŁKS-u z Puszczą była tylko wypadkiem przy pracy, czy to coś poważniejszego. Teraz ŁKS nie ma praktycznie miejsca na potknięcie i musi uważniej patrzeć za siebie. Nie jest to komfortowa sytuacja - dodaje.

Mecz z GKS-em będzie otwierał 28. kolejkę, dlatego w przypadku zwycięstwa, mielczanie uzyskają psychologiczną przewagę nad najgroźniejszym rywalem. To ŁKS będzie podchodził do swojego spotkania z myślą, że jeśli przegra, to Stal doskoczy do nich na jeden punkt. - Jesteśmy gotowi do spotkania z Jastrzębiem. - przekazuje asystent trenera Skowronka, Maciej Serafiński. Jest także przekonany, że brak pauzujących za żółte kartki Jonatana de Amo Pereza i Josipa Soljicia nie zmieni nic w dyspozycji zespołu.

GKS Jastrzębie plasuje się obecnie na siódmej lokacie, a pogromcy nie znalazł od trzech spotkań. Trener gospodarzy w piątek Jarosław Skrobacz nie będzie mógł skorzystać z Damiana Tronta.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema ekipami, rozegranym 22 września w Mielcu, padł bezbramkowy remis.

Mecz GKS Jastrzębie - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 20:30. Transmisja na żywo w Polsat Sport. Komentują Szymon Rojek i Janusz Kudyba.

GKS Jastrzębie - Stal Mielec: kto wygra mecz Fortuna 1 Ligi?