GKS Jastrzębie

1

Stal Mielec

2

• Koniec! Stal Mielec rzutem na taśmę pokonała na wyjeździe GKS Jastrzębie 2:1. Dziękujemy za uwagę.

• Lukas Bielak jeszcze za Nowaka.

• Robert Dadok za Prokicia.

• Na przebój poszedł Getinger, przełożył piłkę na raz na prawą nogę i uderzył po długim słupku. Wpadło.

• GOOOOOOOL!!! 2:1 DLA STALI!!! GETINGER!!!

• GKS wykonał rzut z autu niczym korner. Piłka wylądowała na czubku głowy Bojdysa, który chyba się tego nie spodziewał.

• Słabiutki Farid Ali schodzi. Zastępuje go Bartosz Jaroszek.

• Kolejna okazja przed Makiem! Ładnie złożył się z woleja po rzucie rożnym i pomylił się o jakieś półtora metra.

• NIE MA GOLA! Tomasiewicz nie trafił głową do pustej już bramki! Nie ma wytłumaczenia na tą finalizację akcji.

• Soczyście uderzył z 25 metrów Mak i z najwyższym trudem odbił piłkę do boku Drazik!

• Galuska schodzi. W miejsce Czecha pojawia się Mateusz Słodowy.

• Lepiej w ostatnim czasie wygląda postawa graczy Stali, którzy będą jeszcze chcieli sięgnąc po pełną pulę.

• Kamil Jadach za Mroza.

• Dawid Gojny o kilka centymetrów od bramki samobójczej!

• Niezbyt pewne, ale skuteczne wyjście Drazika, który głównie przestraszył Maka.

• Strzał Getingera z prawej nogi odbił się od jednego z obrońców GKS-u i będzie rzut rożny.

• Mateusz Mak zastępuje Michała Żyro.

• Prokić do Żyry, ten poradził sobie z obrońcą i oddał groźny strzał. Z trudem na róg sparował go Drazik.

• Trzeba przyznać obiektywnie, że po przerwie jastrzębianie prezentują się znakomicie.

• Prostopadła piłka Mroza do Adamka, który tym razem okazał się lepszy od Wrąbla!

• GOOOOOOL!!! ADAMEK WYRÓWNUJE!!

• Tuż przed bramką przyblokowany Mróz, który nie zdołał oddać strzału.

• Wźlizg Bodziocha i zasłużona żółta kartka dla obrońcy mielczan.

• Groźnie strzelał Tomasiewicz! Piłka przeszła metr nad poprzeczką.

• Płaskie dogranie z prawego skrzydła tuż przed bramkę, ale nikt nie zamykał akcji.

• Michał Żyro ogląda żółtą kartkę.

• Powinno być 2:0! Nowak z 10 metrów trafił w słupek, a piłkę zmierzającą do bramki wybił z linii Norkowski!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Szybki jak wiatr Prokić wpadł z piłką w pole karne z lewej strony, zagrał wzdłuż bramki i Bojdys na wślizgu nieszczęśliwie wbił ją do sieci.

• GOOOOOOL!!! SAMOBÓJ BOJDYSA!! 1:0 DLA STALI!!

• Dużo walki w środku pola w ostatnich minutach pierwszej połowy.

• Tuż nad poprzeczką uderzał Maciej Domański!

• Boczna siatka! Strzelał z ostrego kąta Grzegorz Tomasiewicz.

• Bodzioch staranował w powietrzu Petra Galuskę, ale zdaniem sędziego nie było nawet faulu.

• Piłka wystawiona do Macieja Urbańczyka, któremu zdecydowanie zabrakło precyzji.

• Dobra interwencja Bojdysa, który przyblokował Prokicia.

• Rozbity łuk brwiowy Adamka. Polała się krew.

• Wrzutka z kornera jastrzębian, ale strzał głową jednego z zawodników gospdodarzy przeleciał wysoko nad poprzeczką.

• Celował z 16 metrów Tront, ale zablokował uderzenie Bodzioch. Ta próba mogła zaskoczyć bramkarza Stali.

• Dominik Kulawiak ukarany kartką.

• Próbował teraz szczęścia Marek Mróz, ale poradził sobie sobie z uderzeniem Jakub Wrąbel.

• Zablokowany strzał Żyry niemal z linii pola karnego.

• Ostre dośrodkowanie z prawej strony i Drazik w ostatniej chwili zdjął piłkę z głowy Prokiciowi.

• Z najwyższym trudem piąstkował po stałym fragmencie Grzegorz Drazik. Przeszkadzał mu własny obrońca.

• Tront doszedł do strzału z 16 metrów, ale kropnął na wiwat.

• Damian Tront ukarany żółtą kartką za ostry wślizg.

• No i proszę! Idealnie prostopadłe zagranie Łukasza Norkowskiego, ale pojedynek oko w oko z bramkarzem przegrał Kamil Adamek!

• Mocny początek gości, którzy dosłowni stłamsili graczy GKS-u.

• Kolejna akcja Stali! Andreja Prokić wpadł w pole karne z lewej strony, uderzył po długim rogu, lecz niecelnie.

• Dostał piłkę polu karnym Michał Żyro, odwrócił się, ale uderzył zbyt lekko.

• Fatalny błąd jastrzębian w pierwszej akcji! Sam na sam wypuszczony Bartosz Nowak, minął bramkarza, ale strzał zablkowany przez Michała Bojdysa!

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Drużyna z Mielca jak na zespół z tradycjami przystało (w przeszłości mielczanie dwukrotnie zostawali mistrzami Polski) usilnie stara się powrócić do Ekstraklasy. Podopieczni trenera Dariusza Marca swój cel niemal już osiągnęli, ale przed nimi jeszcze kilka ważnych bitew o to, by na najwyższy szczebel piłkarski w Polsce wejść nie dzięki barażom, a bezpośrednio.

• Podopieczni Jarosława Skrobacza kontynuują fatalną serię meczów bez wygranej już nie tylko na własnym obiekcie, ale w ogóle. Na trzy punkty jastrzębianie czekają od pierwszego weekendu czerwca, kiedy to na wyjeździe pokonali Odrę Opole. Jeszcze dłużej, bo od marca(!) GKS oczekuje na komplet oczek u siebie, które ostatnio wywalczył w szalonym meczu z Radomiakiem.

• Witamy. W meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie skonfrontuje się u siebie ze Stalą Mielec. Mielczanie są wiceliderem i będą chcieli zrobić kolejny krok w stronę awansu. Zapraszamy na relację na żywo.

Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Arkadiusz Gola

W meczu 29. kolejki Fortuna I Ligi GKS Jastrzębie skonfrontuje się u siebie ze Stalą Mielec. Mielczanie są wiceliderem i będą chcieli zrobić kolejny krok w stronę awansu. Dla jastrzębian mecz ze Stalą będzie podejściem numer cztery do zdobycia kompletu punktów u siebie. Początek meczu o godzinie 20:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE

Czarne chmury zebrały się nad drużyną GKS-u Jastrzębie i wcale nie jest to nawiązanie do ulewy, jaka przeszła nad Stadionem Miejskim w Jastrzębiu w trakcie ostatniego meczu jastrzębian z Chojniczanką Chojnice.

Podopieczni Jarosława Skrobacza kontynuują fatalną serię meczów bez wygranej już nie tylko na własnym obiekcie, ale w ogóle.
Na trzy punkty jastrzębianie czekają od pierwszego weekendu czerwca, kiedy to na wyjeździe pokonali Odrę Opole. Jeszcze dłużej, bo od marca(!) GKS oczekuje na komplet oczek u siebie, które ostatnio wywalczył w szalonym meczu z Radomiakiem.

Czy przełamanie drużyny trenera Skrobacza nastąpi w spotkaniu ze Stalą Mielec? Na to pytanie nie da się odpowiedzieć ani twierdząco ani przecząco. Z jednej strony jastrzębian czeka trudniejsze zadanie niż w ostatnim meczu z Chojniczanką Chojnice, ale skoro nie udało się wygrać z teoretycznie słabszym rywalem, to być może GKS-owi łatwiej zagra się z zespołem, który przyjedzie na Harcerską w roli faworyta, którym niewątpliwie będzie Stal.

We wtorkowym meczu jastrzębianie będą się starali nawiązać do najlepszych spotkań ze Stalą. Bez cienia wątpliwości takim było starcie sprzed ponad roku, kiedy to GKS przed własną publicznością pokonał faworyzowaną Stal 1:0 po golu Kamila Adamka. Gorzej jastrzębianie spisali się już w tym sezonie, ale na wyjeździe. W meczu 12. kolejki Fortuna I Ligi na zakończenie wyjazdowej serii trzech spotkań podopieczni Jarosława Skrobacza przegrali ze Stalą 1:3.

Starcie siódmej z trzecim zespołem w tabeli rozpocznie się o godzinie 20:40 na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Harcerskiej 14b. Arbitrem głównym meczu pomiędzy GKS-em a Stalą będzie pochodzący z Opola, Marcin Kochanek.

GKS Jastrzębie - Stal Mielec ONLINE

Spotkanie GKS-u Jastrzębie ze Stalą pokaże Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 20:30. Stream online dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!