GKS Jastrzębie

1

Stomil Olsztyn

2

• Koniec meczu! Stomil Olsztyn pokonuje GKS Jastrzębie, które przełamuje serię remisów, tylko nie w taki sposób jaki sobie życzyli!

• Bartosz Jaroszek za sprokurowanie rzutu karnego ogląda żółtą kartkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Grzegorz Lech pewnie pokonuje bramkarza i Stomil wychodzi na prowedzenie!

• Rzut karny dla Stomilu!

• Grzegorz Lech zmienia Artura Siemaszko.

• Oktawian Skrzecz zmienia Bartłomieja Niedzielę.

• Wybiła 70 minut, a po przerwie nikt nie oddał nawet jednego strzału na bramkę rywala... Poziom tego meczu stoi na tragicznym poziomie.

• Zmiana także w drużynie Stomilu. Jakub Tecław schodzi, a wchodzi Waldemar Gancarczyk.

• Na murawie pojawia się także Patryk Skórecki, który zmienia Kamila Jadacha.

• Podwójna zmiana w drużynie z Jastrzębia. Daniel Liszka zmienia Łukasza Norkowskiego.

• Jak na razie oba zespoły nie potrafią nawet oddać strzału na bramkę rywala.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Wracamy po 15-minutowej przerwie!

• Jakub Wróbel ukarany żółtą kartką.

• Po bramce dla gości mecz mocno nam się wyrównał, ale z obu stron brakuje konkretnych sytuacji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Hajda zdobywa bramkę wyrównującą!

• Gospodarze spokojnie kontrolują przebieg spotkania. Jak na razie posiadanie piłki to 61% do 39% właśnie na korzyść GKS-u.

• Wiktor Biedrzycki ukarany żółtą kartką.

• Pierwsze 15 minut meczu przebiega bardzo spokojnie. Po bramce dla gospodarzy niewiele się działo.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo szybko rozpoczynają strzelenia w tym meczu gospodarze! Do siatki trafia Jakub Wróbel!

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn opuszczają tunel.

• GKS Jastrzębie ostatnio notuje niebywałą serię remisów. 4 spotkania - 3 wyniki 2:2 i raz wyniki 1:1. Czy dzisiaj z dużo niżej notowanym rywalem zdołają w końcu przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

• Rezerwowi Stomilu: M. Leszczyński - M. Centarski, W.Dziemidowicz, W. Gancarczyk, K.Hinokio, J. Jurczak, G. Lech, O. Skrzecz, O. Tarasenko

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn!

red

GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE. W ostatnim tegorocznym meczu Fortuna I Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie podejmą u siebie drużynę Stomilu Olsztyn. Będzie to typowy mecz na przełamanie. Gospodarze podchodzą do spotkania po czterech remisach z rzędu, natomiast Stomil w ostatnich pięciu meczach zdobył tylko dwa oczka. Początek spotkania już o godzinie 13:00.

GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE

Wyraźny problem z wygrywaniem mają w ostatnim czasie piłkarze GKS-u Jastrzębie. Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza nadal mogą pochwalić się nie lada wyczynem w postaci wszystkich ośmiu meczów przed własną publicznością bez porażki, ale w kilku minionych kolejkach zabrakło i zwycięstw.
Nieciekawą statystykę jastrzębianie będą mieli okazję przekonać w starciu ze Stomilem Olsztyn. Ewentualna wygrana byłaby dla GKS-u również rewanżem za porażkę z 9 sierpnia na Warmii i Mazurach (1:2).

Ponadto jeśli gospodarze sobotniego meczu chcą przezimować na miejscu pozwalającym włączyć się do walki o awans do Ekstraklasy, muszą zwyciężyć. Ewentualny kolejny remis lub co gorsza dla jastrzębian porażka w połączeniu z korzystnymi wynikami rywali może ich zepchnąć nawet na 8. lokatę.

Stomil Olsztyn również chce zapewnić sobie bezpieczną zimę, a taka się nie zapowiada. W ostatnich pięciu meczach olsztynianie remisowali dwukrotnie, a trzy razy przegrywali. W tej chwili znajdują się na 13. miejscu w tabeli z trzypunktową przewagą nad miejscem barażowym. Można powiedzieć, że jest to kwestia jednego meczu.

W ostatniej kolejce mecze zarówno GKS-u jak i Stomilu kończyły się bez rozstrzygnięcia. Podopieczni Jarosława Skrobacza zremisowali u siebie z Puszczą Niepołomice po bezbarwnym widowisku 1:1. Przyjezdni, którzy na ligową wygraną czekają od ponad dwóch miesięcy na trudnym terenie w Radomiu także podzielili się punktami, ale w tym meczu kibice nie zobaczyli bramek.

Transmisji z sobotniego meczu w Jastrzębiu nie planuje telewizja Polsat posiadająca prawa transmisyjne do spotkań Fortuna 1 Ligi. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 13:00. Sędzią głównym spotkania będzie Jacek Małyszek z Lublina.