GKS Jastrzębie

2

Stomil Olsztyn

0

• Koniec meczu! GKS Jastrzębie pokonał u siebie Stomil 2:0. Dla gospodarzy to niezwykle cenne trzy punkty.

• Trzy minuty doliczył arbiter do drugiej części gry.

• Mateusz Jońca zmienił Damiana Sieranta.

• Kontratak gospodarzy. Leszczyński ratuje Stomil instynktowną interwencją nogami.

• Rafał Remisz został napomniany żółtą kartką.

• Daniel Feruga wszedł w miejsce Łukasza Zejdlera.

• Daniel Szczepan pojawił się w miejsce Daniela Rumina.

• Hubert Szramka wszedł w miejsce Wojciecha Łuczaka.

• Jakub Mosakowski zmienił Juriicha Carolinę.

• Adrian Szczutowski wszedł w miejsce Macieja Spychały.

• Gospodarze bliscy wygranej! Celnie z kilku metrów główkował były obrońca Stomilu Mateusz Bondarenko.

• GOOOOOOOOL! MATEUSZ BONADRENKO! 2:0 DLA GKS JASTRZĘBIE!

• Farid Ali mocno przymierzył zza pola karnego. Kapitalnie broni Leszczyński.

• Farid Ali pojawił się na boisku w miejsce Kamila Jadacha.

• Mateusz Skrzypczak wszedł w miejsce Krystiana Ogrodowskiego.

• Daniel Rumin powstrzymał kontratak Stomilu faulem. Żółta kartka.

• Jurich Carolina faulował Damiana Kulawiaka. Żółta kartka.

• Daniel Rumin po prostopadłym podaniu wyszedł na pozycję sam na sam i uderzył obok interweniującego bramkarza. Gospodarze obejmują prowadzenie.

• GOOOOOOOL! DANIEL RUMIN! 1:0 DLA GKS JASTRZĘBIE!

• Damian Sylwestrzak rozpoczął drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej połowy. W Jastrzębiu GKS remisuje bezbramkowo ze Stomilem.

• Damian Byrtek został napomniany żółtą kartką.

• Damian Byrtek oddał strzał głową. Bez problemów łapie piłkę Grzegorz Drazik.

• Lukas Bielak uderzał z rzutu wolnego z 17. metrów. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Mizerne pół godziny za nami. Obie drużyny bez dogodnych sytuacji strzeleckich.

• Akcja gospodarzy. Daniel Rumin przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

• Damian Sierant zszedł do środka z prawej strony i oddał celny strzał. Na posterunku Grzegorz Drazik.

• Celnie uderzał Jakub Mysiorski, ale trafił prosto w bramkarza gospodarzy Grzegorza Drazika.

• Podanie górą do Kamila Jadacha. Zawodnik gospodarzy na pozycji spalonej.

• Pierwsza żółta kartka. Sędzia napomniał Łukasza Zejdlera.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie już się zaczęło!

• Obydwie drużyny w tym sezonie spotkały się już dwukrotnie w Olsztynie. Najpierw w Pucharze Polski jastrzębianie wyeliminowali Stomil wygrywając 3:2 przy Piłsudskiego, a już w ligowej potyczce GKS wygrał z olsztyńską drużyną 1:0.

• Stomil Olsztyn wygrał tylko raz w ostatnich pięciu meczach. Ograł Odrę Opole 3:0, ale zanotował też dwa remisy. Olsztynianie to oprócz GKS-u Bełchatów, najgorszy zespół wiosny.

• Piłkarze GKS-u Jastrzębie w dalszym ciągu są niepewni swojego losu na zapleczu ekstraklasy. Podopieczni trenera Łukasza Włodarka wprawdzie od strefy spadkowej, obejmującej w obecnym sezonie jedynie najgorszą z drużyn są oddaleni o pięć oczek, ale matematycznie wszystko może się zdarzyć.

• W meczu 30. kolejki Fortuna 1. ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie przed własną publicznością zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Zwycięstwo jastrzębian w tym spotkaniu może być dla nich ważnym krokiem w kierunku utrzymania. Witamy w relacji LIVE!

Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA i STREAM NA ŻYWO ©Przemyslaw Swiderski

GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE. W meczu 30. kolejki Fortuna 1. ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie przed własną publicznością zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Zwycięstwo jastrzębian w tym spotkaniu może być dla nich ważnym krokiem w kierunku utrzymania.

GKS Jastrzębie - Stomil ONLINE

W dalszym ciągu niepewni swojego losu na zapleczu PKO BP Ekstraklasy muszą być piłkarze GKS-u Jastrzębie. Podopieczni trenera Łukasza Włodarka wprawdzie od strefy spadkowej, obejmującej w obecnym sezonie jedynie najgorszą z drużyn są oddaleni o kilka oczek, ale matematycznie wszystko może się zdarzyć.

W Jastrzębiu chcieliby uniknąć scenariusza z zeszłego sezonu, gdy dramatyczna walka o utrzymanie toczyła się do ostatniej ligowej kolejki. Cenny punkt GKS wywalczył już przed tygodniem w Łodzi, gdzie pomimo gry w dziesięciu i niewykorzystanego rzutu karnego nie zrezygnował z walki o choćby jedno oczko i dopiął swego.

Gol Daniela Rumina z jedenastki w doliczonym czasie gry pozwolił jastrzębianom oddalić się od kreski o kolejne oczko, a samemu egzekutorowi zapewnił rehabilitację, po wcześniejszym zmarnowanym karnym.

Kolejny krok w walce o utrzymanie ekipa z Jastrzębia-Zdroju może postawić w pierwszym w tym sezonie domowym meczu z udziałem publiczności. Piłkarze trenera Łukasza Włodarka najdłużej spośród zespołów Fortuna 1. ligi czekali na pojedynek z obecnością kibiców i zapewne chcieliby się przed nimi zaprezentować z dobrej strony.

Stomil - podobnie jak GKS - również wygrał tylko raz w ostatnich pięciu meczach. Ograł Odrę Opole 3:0, ale zanotował też dwa remisy. Stomil, to oprócz GKS-u Bełchatów, najgorszy zespół wiosny. Z możliwych do zdobycia 36 pkt. olsztynianie sięgneli tylko po dziewięć. Mimo wszystko, mogą być spokojnie o pozostanie w lidze przez zaledwie jedną spadającą drużynę.

Obydwie drużyny w tym sezonie spotkały się już dwukrotnie w Olsztynie. Najpierw w Pucharze Polski rywale wyeliminowali Stomil wygrywając 3:2 przy Piłsudskiego, a już w ligowej potyczce GKS wygrał z olsztyńską drużyną 1:0.

GKS Jastrzębie - Stomil TRANSMISJA TV

Spotkanie GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn w ramach 30. kolejki Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w sobotę, 15 maja o godz. 17:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.