• Koniec spotkania! GKS Jastrzębie pokonał Wigry Suwałki po bramce Jakuba Wróbla!

• Pięć minut doliczył arbiter do drugiej części gry.

• Adam Żak zameldował się na boisku w miejscu Marka Mroza.

• Już szósta żółta kartka. Tym razem arbiter ukarał Dawida Sołdeckiego.

• Kamil Szymura zmienił Kamila Jadacha.

• Abdoulaye Diallo wszedł w miejsce Grzegorza Aftyki.

• Mecz w drugiej połowie mocno się zaostrzył. Kolejna żółta kartka. Tym razem obejrzał ją Jakub Wróbel.

• Rafał Adamek wszedł na boisko w miejsce Dominika Szczęcha.

• Michał Bojdys został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

• Drugi zawodnik GKS-u obejrzał żółtą kartkę. Tym razem sędzia napomniał Marka Mroza.

• Sędzia ukarał Grzegorza Afrykę żółtą kartką.

• Zmiana w drużynie Wigier. Michał Żebrakowski zastąpił Szymona Łapińskiego.

• Gwizdek arbitra. Druga połowa już się rozpoczęła!

• Po pierwszym wyrównanym kwadransie przewagę osiągnęli zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie. Udokumentowali ją golem Jakuba Wróbla. Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej części gry. GKS Jastrzębie prowadzi z Wigrami 1:0!

• Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Piąte trafienie Jakuba Wróbla w trwającym sezonie. Gospodarze na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOL! JAKUB WRÓBEL! 1:0 DLA GKS-U!

• Gospodarze mają nieco więcej inicjatywy. Dłużej też utrzymują się przy piłce, ale do tej pory nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Wigier.

• Dominik Szczęch został ukarany żółtą kartką.

• Pierwszy gwizdek sędziego Mateusza Złotnickiego. Spotkanie już się zaczęło!

• Piłkarze Wigier Suwałki w piątek przełamali fatalną serię i wygrali po raz pierwszy od... 25 sierpnia. W debiucie trenera Pawła Crettiego pokonali Odrę Opole 1:0.

• Wigry z pewnością czeka trudny wyjazd. Z Jastrzębia nie przywozi się łatwo punktów. GKS potrafił trzy razy wygrać i raz zremisować u siebie. W weekend pokonał natomiast na wyjeździe faworyzowane Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:0).

• Rezerwowi Wigry: Balawajder, Gierach, Diallo, Ozga, Żebrakowski, Olszewski, Furst, Piekarski, Gużewski.

• Rezerwowi GKS Jastrzębie: Drazik, Szymura, Mazurkiewicz, Liszka, Pastuszak, R. Adamek, Gajda, Żak, K. Adamek.

• Pierwszoligowcy odrabiają zaległości. O godz. 18 rozpocznie się spotkanie GKS 1962 Jastrzębie - Wigry Suwałki. Witamy w relacji LIVE!

GKS Jastrzębie - Wigry LIVE! Suwalczanie pójdą za ciosem?

GKS Jastrzębie - Wigry LIVE! Suwalczanie pójdą za ciosem? ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki ONLINE. W zespole gości nastąpiło nowe otwarcie W debiucie trenera Pawła Crettiego udało się przełamać fatalną serię. Czy na trudnym terenie jego podopieczni pójdą za ciosem i wygrają drugi raz z rzędu? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki ONLINE

Kibice Wigier na przełamanie czekali od 25 sierpnia. Po sześciu porażkach i remisie zespół najskromniej jak się dało pokonał Odrę Opole. Jedyną bramkę zdobył Kamil Sabiłło.

- Mieliśmy w tym meczu problemu, nie ukrywam tego.
Z drugiej strony cieszę się, że tak młody zespół potrafił przetrwać trudne momenty - wyznał trener Paweł Cretti. - Nie wiem, czy w drugiej połowie zabrakło sił. Sprawdzimy to podczas analizy. Na pewno zbyt często traciliśmy piłkę po odbiorze. Musimy to poprawić - dodał na konferencji.

Wigry czeka trudny wyjazd. Z Jastrzębia nie przywozi się punktów. GKS potrafił trzy razy wygrać i raz zremisować u siebie. W weekend pokonał natomiast na wyjeździe faworyzowane Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:0). Po kapitalnym rajdzie bramkę zdobył Michał Bojdys. W końcówce drugą dołożył najskuteczniejszy w zespole Jakub Wróbel.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - GKS Jastrzębie 1:3 (1 liga, 10.11.2018)
GKS Jastrzębie - Wigry 1:2 (1 liga, 21.07.2018)

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!