GKS Jastrzębie

1

Zagłębie Sosnowiec

3

• Koniec! Zagłębie pokonało na wyjeździe GKS Jastrzębie 3:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

• Rubio przegrywa pojedynek sam na sam z Pawełkiem!

• Celny, ale zbyt lekki strzał Tomasza Nawotki i pewnie broni Pawełek.

• Raz jeszcze Babiarz strzelał, tym razem był rykoszet i Zaglębie wywalczyło rzut rożny.

• Tuż przed pole karne z lewej strony dograł Seedorf, na strzał zdecydował się Babiarz, ale nie była to udana próba.

• Żółta kartka dla Babiarza.

• I ostatnia zmiana w meczu. Rubio za Piaseckiego.

• Za Szweda pojawia się na placu gry Quentin Seedorf.

• Po dośrodkowaniu Słodowego do strzału doszedł Bojdys, ale zabrakło mu dokładności.

• Zmiana ofensywna. Kamil Jadach za Bartosza Jaroszka.

• Piasecki zatrzymany przez Bojdysa w polu karnym.

• Pawłowski próbował zaskoczyć Pawełka z dalszej odległości, ale piłka przeszła obok bramki.

• A w Zagłębiu Tomasz Hołota wchodzi za Karbowego.

• Daniel Szczepan zmienia Adamka.

• Adamek ukarany kartką.

• Chorążka dalekim wyjściem uprzedził Galuskę.

• Świetne zagranie od Pawłowskiego dostał Piasecki, który płaskim strzałem pokonał bramkarza jastrzębian.

• GOOOOL!! PIASECKI BŁYSKAWICZNIE ODPOWIADA I JEST 3:1!!

• Błąd bramkarza Zagłębia przy strzale Petra Galuski i Adamek z zimną krwią wpakował piłkę do bramki.

• GOOOOOOL!! JUŻ TYLKO 1:2 ZA SPRAWĄ KAMILA ADAMKA!!

• Mateusz Słodowy pojawia się na boisku za Alego.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Sosnowiczanie prowadzą w Jastrzębiu po dwóch "wielbłądach" Pawełka.

• Kolejny w tym meczu błąd Pawełka, który przepuścił pod pachą uderzenie Pawłowskiego w długi róg.

• GOOOOOL!! PAWŁOWSKI PODWYŻSZA PROWADZENIE ZAGŁĘBIA!!

• Tront ostro potraktował Piaseckiego, ale chyba zapomniał, że miał już kartkę! Zagłębie gra w przewadze.

• A także dla Fabiana Piaseckiego. Między zawodnikami doszło do przepychanki.

• Kartonik dla Bojdysa.

• Trzeci strzał oddał Mróz, ale zawodnikowi gospodarzy nie udało się trafić nawet w światło bramki.

• Dominik Kulawiak ukarany żółtą kartką.

• Ali wpadł w pole karne z lewej strony, ale w oddaniu strzału przeszkodził mu Ryndak.

• Żółtą kartkę ogląda Mateusz Szwed.

• Kartka dla Dawida Ryndaka, który nieprzepisowo zatrzymywał Alego.

• Tront ukarany żótłą kartką za faul na pomocniku Zagłębia.

• W odpowiedzi równie słaby strzał Bartłomieja Babiarza.

• Mocno przeliczył się Mróz, który uderzył bardzo niedokładnie.

• Damian Tront spróbował swoich sił z 25 metrów, ale piłka przeszła nad bramką.

• Mnożą się faule w środku pola z obu stron.

• Po dośrodkowaniu z kornera do sytuacji strzeckiej doszedł Piotr Polczak, ale tym razem Pawełek na posterunku.

• Wrzucał ze stałego fragmentu Farid Ali, lecz Szymurze zabrakło precyzji przy wykończeniu.

• Kamil Szymura ukarany żółtą kartką.

• Znowu groźnie GKS. Tym razem strzelał na bramkę Marek Mróz, ale znowu świetnie broni Kacper Chorążka.

• Po wrzutce z wolnego strzelał Michał Bojdys, ale obronił to bramkarz Zagłębia.

• Karbowy kropnął ze stałego fragmentu z bardzo daleka, z ponad 30 metrów. Piłka po rękach Mariusza Pawełka wpadła do siatki.

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA ZAGŁĘBIA!! FILIP KARBOWY Z RZUTU WOLNEGO!!

• Pierwszy gwizdek sędziego.

• Powszechna piłkarska wiedza stanowi jednak, że derby rządzą się własnymi prawami. I właśnie na taki scenariusz najprawdopodobniej liczą trenerzy obu drużyn. Oczywiście, pod względem przygotowania się do spotkania nikt nie będzie ryzykował liczeniem na łut szczęścia. Natomiast wygrana w derbowej rywalizacji może być motorem napędowym do udanej końcówki sezonu.

• Witamy! Do jednego z najciekawszych spotkań 27. serii gier Fortuna I Ligi dojdzie w Jastrzębiu. Miejscowy GKS w derbach województwa śląskiego podejmie na własnym stadionie Zagłębie Sosnowiec. Zapraszamy do relacji na żywo.

red

GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec online

GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Do jednego z najciekawszych spotkań 27. serii gier Fortuna I Ligi dojdzie w Jastrzębiu. Miejscowy GKS w derbach województwa śląskiego podejmie na własnym stadionie Zagłębie Sosnowiec. Czy podopieczni Jarosława Skrobacza po raz drugi w sezonie pokonają sosnowiczan? A może to super-snajper Zagłębia Fabian Piasecki obedrze jastrzębian ze złudzeń?

GKS Jastrzębie - Zagłębie ONLINE

Nie najlepiej po przymusowej korona-przerwie spisują się na boiskach Fortuna I Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie. Zaledwie cztery punkty zdobyte w czterech rozegranych dotąd meczach, to niewiele, gdy chce się walczyć o wejście do PKO BP Ekstraklasy, nawet tylnymi drzwiami przez baraże.

Jeszcze gorsza od nikłych zdobyczy punktowych jest dla jastrzębian perspektywa, gdzie podopieczni Jarosława Skrobacza zdobyli wszystkie oczka. Żadnego z nich nie udało im się wywalczyć na własnym stadionie, który przez długi czas w rundzie jesiennej stanowił istną twierdzę i warownię niezdobytą przez rywali.

Podobnie niedobrze jak jastrzębianie w drugim podejściu do rozegrania rundy wiosennej sezonu 2019/2020 w Fortuna I Lidze spisuje się zespół Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni trenera Krzysztofa Dębka zatrudnionego w okresie przestoju ligi, po jej wznowieniu zdobyli pięć oczek.

W meczu 27. kolejki Fortuna I Ligi w Jastrzębiu spotkają się zatem zespoły, które: nie zwykły punktować u siebie (GKS Jastrzębie), a także mają kłopoty ze zdobywaniem punktów na boiskach rywali (Zagłębie Sosnowiec).

Mecz GKS-u z Zagłębiem będzie dla tych drugich okazją do wyrównania rachunków z pierwszej części sezonu. Gospodarze z kolei będą chcieli drugi raz udowodnić wyższość nad sosnowiczanami.

W pierwszym starciu obu drużyn jastrzębianie nie pozostawili złudzeń piłkarzom Zagłębia. Przy Kresowej podopieczni Jarosława Skrobacza dali prawdziwy popis i srogą lekcję rywalom, prowadząc na ich terenie już 4:0! W ostatecznym rozrachunku sosnowiczanie poprawili nieco wynik, aplikując GKS-owi dwie bramki.

GKS Jastrzębie – Zagłębie TRANSMISJA

Mecz GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec rozpocznie się w sobotę 20 czerwca o godzinie 17:40. Spotkanie nie będzie transmitowane w Polsacie Sport. Dostępny będzie wyłącznie stream online pod adresem Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.