Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
GKS Katowice w zaległym meczu z Błękitnymi Stargard pokazał wielką siłę i strzelił rywalom aż pięć goli, a goście kończyli mecz w dziewiątkę. Zespół z Bukowej nadal zajmuje jednak szóste miejsce w tabeli, tracąc do strefy premiowanej bezpośrednim awansem cztery punkty.

Już w 3 minucie meczu z Błękitnymi Stargard GKS Katowice miał rzut karny podyktowany po faulu na Filipie Kozłowskim. Marcin Urynowicz zmylił bramkarza, ale trafił w słupek, a próbę dobitki Krystiana Sanockiego z linii bramkowej zgarnął Mariusz Rzepecki.

Zespół Rafała Góraka nie zraził się jednak tym niepowodzeniem i całkowicie zdominował mecz. Już w 10 minucie było 1:0, gdy Kozłowski okazał się najsprytniejszy w zamieszaniu w polu karnym, a potem poszło z górki.

Ostatecznie GKS strzelił aż pięć goli, a goście kończyli spotkanie w dziewiątkę. W obu przypadkach była to konsekwencja dwóch żółtych kartoników.

Zobaczcie zdjęcia z piątkowego meczu GKS Katowice - Błękitni Stargard.

GKS Katowice - Błękitni Stargard 5:0 (3:0)
1:0
Filip Kozłowski (10), 2:0 Marcin Urynowicz (26), 3:0 Adrian Błąd (43), 4:0 Filip Kozłowski (62), 5:0 Dominik Kościelniak (87)
GKS Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Kiebzak (67. Pawłas), Gałecki, Urynowicz (72. Kurbiel), Błąd (67. Stefanowicz), Sanocki (57. Kościelniak) - Kozłowski (73. Szwedzik).
Żółte kartki: Jędrych - Ostrowski, Karmański.
Czerwone kartki: Jakub Ostrowski (70. minuta, Błękitni, za drugą żółtą), Filip Karmański (84. minuta, Błękitni, za drugą żółtą).
Sędziował: Paweł Kukla (Kraków).