Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
GKS Katowice przegrał z Chojniczanką Chojnice. Mecz na Bukowej zakończył serię zespołu Rafała Góraka, który wcześniej wygrał siedem kolejnych spotkań. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Po raz kolejny w tym sezonie GKS stracił gola jako pierwszy i znów zdołał na to odpowiedzieć. Radość została jednak bardzo szybko zgaszona trafieniem Roberta Ziętarskiego.

Najważniejsze wydarzenia miały miejsce tuż po przerwie w meczu, w którym GKS miał inicjatywę. W 47. minucie Grzegorz Janiszewski głową doprowadził do remisu, a dwie minuty później rzut wolny przyniósł zwycięskiego jak się okazało gola dla gości. Bartosz Mrozek miał utrudnione zadanie, bo piłka najpierw odbiła się od murawy, a potem od słupka i wpadła do bramki.

Okazji do ponownego wyrównania nie brakowało, ale gospodarzy zawiodły nerwy, co przełożyło się na nieprecyzyjne zazwyczaj strzały.

Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Chojniczanka.

GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1:2 (1:1)
0:1
Szymon Skrzypczak (15), [/b] 1:1 Grzegorz Janiszewski (48), 1:2 Robert Ziętarski (50)
GKS Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Janiszewski (86. Szwedzik), Rogala - Kiebzak (63. Woźniak), Gałecki, Urynowicz (81. Stefanowicz), Kościelniak (63. Błąd), Sanocki (81. Pawłas) - Kozłowski. Trener: Rafał Górak.rski (50)