GKS Katowice

2

Chrobry Głogów

2

• Koniec meczu! GKS remisuje na własnym boisku z Chrobrym Głógów 2:2. Remis nie urządza żadnej ze stron.

• Abramowicz ratuje Chrobrego po uderzeniu Anona z lewej strony boiska!

• Abramowicz łapie piłkę na linii po dośrodkowaniu Błąda z rzutu wolnego.

• Po chwili za faul Łyszczarz został ukarany żółtą kartką

• Mączyński wbiegł w pole karne, a następnie wycofał piłkę do Łyszczarza, który źle uderzył na bramkę

• Kowalczyk w miejsce Lebedyńskiego, to kolejna zmiana w ekipie Chrobrego

• Dośrodkowanie Anona w pole karne. Za wysokie dla wszystkich graczy znajdujących się w polu karnym.

• Woźniak, mimo że od kilku minut przebywa już na ławce rezerwowych otrzymał żółtą kartkę za protesty.

• Śpiączka zagrywa do Błąda, ten starał się dograć piłkę do Poczobuta, który był na czystej pozycji, lecz zrobił to nieskutecznie.

• Pawlik w miejsce Drewniaka. To druga zmiana w ekipie gości.

• Błąd i Abramowicz znowu w rolach głównych. Pierwszy oddaje strzał drugi go broni.

• Błąd dośrodkował z rzutu wolnego, piłka dotarł na głowę Jędrycha, który skierował ją w kierunku dalszego słupka, ale świetnie interweniuje Abramowicz

• Błąd bez chwili zastanowienia uderzył zza pola karnego lewą nogą. Efekt takie jak w przypadku Łyszczarza.

• Uderzenie Łyszczarza na bramkę gości bardzo niecelne.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Rumin zastępuje Woźniaka

• Próba prostopadłego zagrania od Woźniaka do Śpiączki, zabrakło precyzji.

• Świetna indywidualna akcja Błąda zakończona uderzeniem na bramkę. Skutecznie broni Abramowicz, ratując gości przed utratą 3 bramki.

• Nowicki zastępuję w drużynie Chrobrego Maćkowskiego

• Lisowski zagrał w pole karne w kierunku Woźniaka, tym razem Abramowicz pewnie wyszedł z bramki.

• Gooool!!! Ponownie mamy remis w Katowicach! Śpiączka wykorzystuje nie najlepsze zachowanie Abramowicza na przedpolu i strzela drugą bramkę dla gospodarzy!

• Próba technicznego uderzenia w wykonaniu Łyszczarza. Zabrakło około metra.

• Miękka wrzutka Woźniaka w pole karne i skuteczna interwencja Michalca.

• Druga połowa przed chwilą się rozpoczęła.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chrobry prowadzi w Katowicach 2:1.

• Długa piłka od Jędrycha do Spiączki, który świetnie ją opanował i mając przed sobą tylko bramkarza fatalnie spudłował!

• W bardzo dogodnej sytuacji po dośrodkowaniu Pestki znalazł się Stolc, jednak zabrakło skutecznego wykończenia.

• Kartka dla strzelca drugiej bramki, Mateusza Machaja za niedozwolone utrudnianie wznowienia gry

• Wcześniej żółtą kartką ukarany został Wawrzyniak.

• Machaj mocnym strzałem nie daje szans Pawełkowi! Chrobry ponownie na prowadzeniu!

• W polu karnym faulowany był Lebedyński. Sędzia wskazał na wapno!

• Anon dobrze rozprowadził akcję gospodarzy zagrywając do Śpiączki. Napastnik zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, skończyło się na bocznej siatce.

• Goool!!! Remis w Katowicach. Abramowicz skutecznie wybronił uderzenie jednego z graczy GKS-u, ale wobec dobitki Adriana Błąda był już bezradny.

• Kontra gości. Ratajczak przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką i zagrał na prawą stronę do Machaja, ten z kolei oddał strzał na bramkę. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Rzut rożny dla GKS-u. Dośrodkował Błąd, piłkę starał się zgrać głową Lisowski, ale dobra interwencja jednego z piłkarzy gości na to nie pozwoliła.

• Od kilku minut trwa napór gospodarzy. Błąd dośrodkowuje w pole karne, piłka trafia na głowę Lisowskiego, który oddaje strzał, ostatecznie z trudem broni Abramowicz

• Mączyński dobrze zszedł na prawą nogę i oddał strzał na bramkę gości. Abramowicz z trudem wybronił mocne uderzenie rywala.

• Pawełek zainterweniował wybijając piłkę głową poza polem karnym, zrobił to tak niefortunnie, że wybił ją pod nogi Ratajczaka, który mając przed sobą pustą bramkę trafił w słupek!

• Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie Machaja w pole karne nie przeszło pierwszego piłkarza w polu karnym.

• Anon dośrodkował z prawej strony boiska, ale w polu karnym nie było żadnego z graczy gospodarzy. Piłka w rękach bramkarza Chrobrego.

• Tym razem Abramowicz pewnie wyłapuje dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywanego z lewej strony boiska.

• Uderzenie Mączyńskiego z linii pola karnego w sam środek bramki.

• Stały fragment gry w wykonaniu gospodarzy. Piłka trafia do Wawrzyniaka, który z jedenastu metrów z woleja strzelił nad bramką.

• Centra Stolca z prawej strony boiska trafia na głowę Ratajczaka, który jednak nie potrafił jej skierować nawet w kierunku bramki.

• Błąd dośrodkował z rzutu wolnego i zmusił Abramowicza do sporego wysiłku na 5. metrze. Przy okazji bramkarz gości był jeszcze faulowany.

• Gooolll!!! 3 minuta i mocne otwarcie gości. W polu karnym doszło do sporego zamieszania, po chwili piłka znalazła się poza polem karnym, dopadł do niej Pestka, który uderzył na bramkę Pawełka. Na linii strzału znalazał się Ratajczak, ale na jego szczęście na tyle dobrze opanował piłkę, iż po chwili nie dał szans bramkarzowi.

• Pierwszy gwizdek sędziego, od środka goście.

• Piłkarze obu drużyn już na murawie. Spotkanie będzie poprzedzone minutą ciszy poświęconą zmarłemu Janowi Wrażemu, byłemu piłkarzowi GKS-u Katowice.

• Spotkanie w Katowicach jako główny poprowadzi Sylwester Rasmus z Torunia.

• Dla gospodarzy dzisiejsze starcie jest niezwykle istotne. Chrobry to jedna z drużyn, która bezpośrednio wyprzedza GKS w ligowej tabeli. Obie drużyny przed tym spotkaniem dzieli 4 punkty, co sprawia, iż porażka bardzo mocno skomplikuje sytuację katowiczan.

• Dzień dobry, zapraszamy do śledzenie relacji tekstowej ze spotkania GKS Katowice - Chrobry Głogów. Początek meczu o godzinie 16.

Jacek Sroka

GKS Katowice - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

GKS Katowice - Chrobry Głogów ONLINE. W 27. kolejce Fortuna 1. Ligi GKS Katowice zmierzy się z Chrobrym Głogów. Spotkanie na Bukowej rozpocznie się o godz. 16. Katowiczanie w ostatnich trzech meczach zdobyli siedem punktów i dziś chcą podtrzymać dobrą passę. Relacja LIVE z meczu GKS Katowice - Chrobry Głogów tylko w GOL24.PL.

GKS Katowice - Chrobry Głogów ONLINE

Piłkarze GKS Katowice po kiepskim początku wiosny odblokowali się, a dzięki temu kibice poczuli dużą ulgę. Wyjazdowe wygrane z GKS Jastrzębie i Odrą Opole oraz remis z Chojniczanką sprawiły, że na Bukowej wszyscy z nadzieją patrzą w przyszłość, choć zespół Dariusza Dudka wcziąż zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Postawa drużyny napawa jednak optymizmem, zwłaszcza że w Katowicach doszło ostatnio do zmiany priorytetów. GKS Katowice - Chrobry Głogów ONLINE.

Chrobry przyjedzie na mecz z GKS podrażniony dwoma porażkami z Puszczą Niepołomice na wyjeździe i Odrą Opole u siebie. Zespół z Głogowa plasuje się na 13. miejscu w tabeli i ma tylko cztery punkty więcej od katowiczan. Chrobry to dla GKS Katowice wręcz wymarzony rywal. Do tego sezonu obie drużyny grały ze sobą 10 razy. Sześć pojedynków wygrali katowiczanie, a cztery kończyły się remisem. Głogowianie pierwsze zwycięstwo nad GKS odnieśli we wrześniu ub. r. pokonując go 2:0 po golach strzelonych w samej końcówce meczu. GKS Katowice - Chrobry Głogów ONLINE.

GKS Katowice - Chrobry Głogów LIVE

Na pewno jest to przestroga dla podopiecznych trenera Dariusza Dudka, że na Chrobrego trzeba uważać, zwłaszcza że GKS bardzo słabo spisuje na własnym boisku. Na Bukowej katowiczanie wygrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie z Wygrami Suwałki w sierpniu 2018 r. To właśnie kiepska gra u siebie jest głównym powodem tego, że GKS broni się przed spadkiem. GKS Katowice - Chrobry Głogów ONLINE.

GKS Katowice - Chrobry Głogów TRANSMISJA

Początek spotkania GKS Katowice - Chrobry Głogów o godzinie 16:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Relacja LIVE tylko w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Katowice - Chrobry Głogów?