1

Górnik Łęczna

1

• Drużynę gospodarzy pożegnały głośne okrzyki: ''Do roboty, do roboty...''.

• Sędzia Rynkiewicz kończy spotkanie w stolicy Górnego Śląska. W hicie kolejki podział punktów. GKS Katowice 1:1 Górnik Łęczna. Za relację live z tego spotkania dziękuje Tytus Daniluk. Do zobaczenia. Miłego wieczoru.

• Ostatnie minuty szlagieru kolejki w Katowicach. Robi się gorąco. Kibice głośno dopingują swoich ulubieńców do zdobycia gola.

• Strzał z woleja Tomasza Nowaka ponad bramką Budziłka.

• Na boisku leży Alan Czerwiński. Złapał go skurcz.

• Rajd Tomasza Wróbla. Zawodnik GieKSy wtargnął w pole karne z piłką, strzelił...ale obok bramki Prusaka.

• Dośrodkowanie z prawej strony Tadrowskiego. Z piłką minął się jednak Arkadiusz Woźniak.

• Faul Czerwińskiego na Mrazie.

• W Katowicach rozpoczął się ostatni kwadrans.

• Po raz kolejny z rzutu rożnego goście. Lekki strzał zawodnika z Łęcznej wyłapuje Łukasz Budziłek.

• Skrzypczak zderzył się z Kalkowskim.

• Na boisku panuje aktualnie jeden wielki chaos!

• aa

• Trenerzy obu drużyn wykorzystali już limit zmian.

• Za Niedziele wszedł Szałachowski.

• ''Gonzo'' za ''Wołka''.

• Żółta dla Sylwestrzaka.

• W GKs-ie również zmiana. Sylwestrzak za Cholerzyńskiego.

• Boisko opuścił Zawistowski. Na placu gry pojawił się Woźniak.

• Kibice GKS-u zaczynają się powoli denerwować i domagają się zwycięstwa.

• Korner dla Górnika. Strzał z główki Szmatiuka jednak niecelny.

• Poczatek drugiej połówki jak na razie bez emocji, żadna z drużyn nie chce zaatakować pełną parą.

• Żółty kartonik dla strzelca bramki dla GieKSy, za faul taktyczny.

• Na boisku zderzyli się Wołkowicz oraz Mraz.

• Od środka Górnik! Rozpoczynamy ostatanie 45 minut spotkania w Katowicach.

• Zmiana w szeregach gospodarzy: Fonfarę zmienił napastnik wypożyczony z Górnika Zabrze Szymon Skrzypczak.

• Na trybunach stadionu w Katwoicach wypatrzyliśmy: Pawła Olkowskiego, Macieja Stolarczyka, Tomasza Kiełbowicza oraz Borisa Peskovicia.

• aa

• Na Bukowej kolejny wystep. Tym razem górniczej orkiestry dętej.

• Do drugiej połowy kibiców rozgrzewają tancerki z grupy sportowej jednej ze śląskich szkół tańca nowoczesnego.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie remis 1:1.

• Obraz spotkania od bramki wyrównującej jest następujący: GKS w ataku pozycyjnym, goście w całości na swojej połowie.

• Zawistowski na spalonym. Szkoda, bo wychodził na czystą pozycję.

• Na murawie leży pomocnik GieKSy - Grzegorz Fonfara.

• Zawodnik Górnika na spalonym.

• Gospodarzom należała się ta bramka, ponieważ to oni byli stroną, która przeważała w pierwszych trzydziestu minutach.

• Opis bramki: Lewy obrońca gospodarzy został wyśmienicie obsłużony podaniem z linii pola karnego, wbiegł w szesnastkę, dopadł do piłki i strzelił przy lewym słupku bramki Prusaka.

• Goooooooooooooool dla GieKSy!!!

• Po zmianie jakiej dokonał trener Szatałow widać, że plan na resztę spotkania jest bardzo prosty - obrona wyniku.

• Dwa razy na bramkę gospodarzy uderzał Zawistowski. Pierwszy starzał zablokował obrońca, drugi był minimalnie niecelny.

• Z boiska zszedł strzelec bramki dla Górnika, w jego miejsce na boisku pojawił się obrońca, który bedzie grał na pozycji defensywnego pomocnika.

• Faul Jurkowskiego na Zawistowskim. Rzut wolny dla gości.

• Pierwsze celne uderzenie w spotkaniu i odrazu bramka...

• Na pewno nie tak wyobrażali sobie początek spotkania kibice GieKSy. Koszmary z pierwszych meczów z tej rundy wróciły do Katowic.

• Opis bramki: Goście wykonywali rzut wolny ze środka boiska. Piłka została wrzucona w pole karne GieKSy, tam z wybiciem nie poradził sobie Jurkowski, do futbolówki dopadł Zwoliński, który lekkim strzałem pokonał Budziłka.

• Bramka dla Górnika!!!

• Ławka rezerwowych gości na papierze prezentuje się tak imponującą, że prawdopodobnie każdy z tych zawodników mógłby załapać się do wyjściowej ''11'' GKS-u.

• Faul zawodnika GieKSy. Rzut wolny z okolic bocznej linii bosika dla Górnika.

• Łukasz Budziłek - bramkarz GieKSy, który rewelacyjnie spisywał się w rundzie jesiennej, dzisiaj pierwszy raz na wiosnę w wyjściowej ''11''.

• Pierwszy starzał w spotkaniu oddali zawodnicy Górnika. Uderzenie na bramkę Budziłka było jednak niecelne.

• GKS od początku meczu w ataku. Kolejny korner, z którego jednak nic nie wynika.

• Pierwszy rzut rożny dla GKS-u.

• Spotkanie od środka rozpocznie zespół gospodarzy. ZACZYNAMY hit w Katowicach!

• aa

• Piłkarze obu drużyn już na murawie.

• Do Katowic przyjechało ok. 150 fanów z Łęcznej.

• Rezerwowi Górnika: Cocha, Nikitović, Szałachowski, Woźniak, Tadrowski, Mierzejewski, Kozacuks.

• aaa

• Ławka rezerwowych GieKSy: Dobroliński, Napierała, Goncerz, Figiel, Skrzypczak, Sylwestrzak, Sadzawicki.

• W drużynie GKS-u opaskę kapitańską od Adriana Napierały, który spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych przejął Przemysław Pitry.

• Witamy ze stadionu przy Bukowej w Katowicach. Na wiosnę GieKSie wygrywać nie kazano, ale ten stan rzeczy może zmienić się już dzisiaj. O to jednak będzie niezwykle ciężko, bowiem do stolicy Górnego Śląska przyjechał lider tabeli, Górnik Łęczna. Zapraszamy na relację na żywo.