GKS Katowice

4

Górnik Łęczna

2

• Mimo, że GieKSa przegrywała dwukrotnie w tym meczu, odniosła efektowne zwycięstwo na Bogdanką 4:2. Słowa uznania dla Pawła Olkowskiego, który po przerwie zdobył dwa gole.

• Koniec meczu!

• Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 4 minuty.

• Po kontrataku GieKsy na bramkę Bogdanki uderzał Mateusz Niechciał. Niewiele się pomylił.

• Tuż przed polem karnym Wojtek Szala sfaulował Ricardo. Mało się to nie skończyło stratą bramki, bo uderzenie Mariusza Zasady z rzutu wolnego było bardzo groźne.

• Seria rzutów rożnych dla Bogdanki Łęczna.

• Zmiana także w Bogdance.

• Ostatnia zmiana w GKS Katowice.

• Kolejna bramka! Prawdziwy festiwal bramek. Paweł Olkowski pokonał bramkarza po raz drugi. Tym samym zwycięstwo GieKSy staje się bardzo prawdopodobne.

• Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Nildo a wchodzi Adrian Paluchowski.

• Pawła Olkowkiego zatrzymała.. murawa. Przejęcie piłki przez Bogdanke.

• Gol! I GKS Katowice prowadzi. Przejęcie piłki po rzucie wolnym i kontratak. Kaliciak podał do Pawła Olkowskiego, który zszedł do środka pola karnego i mocno uderzył prawą nogą. GKS Katowice 3:2 Bogdanka Łęczna.

• Bogdanka będzie miała rzut wolny z 25 metrów.

• Nieudany strzał z przewrotki Nildo.

• Kolejna zmiana. W miejsce Piechniaka wszedł lewy obrońca Mateusz Niechciał.

• Kolejny raz zamieszanie w polu karnym GieKSy. Udaje się jednak obrońcom opanować sytuację.

• Pierwsza zmiana w zespole GKS Katowice. Schodzi strzelec bramki Bartosz Karwan a wchodzi Krzysztof Kaliciak.

• Po zamieszaniu w polu karnym strzał oddaje Nildo i mamy słupek.

• Strzał Nowaka obroniony przez Gorczyce i mamy rzut rożny. Nie ma po nim żadnego zagrożenia.

• Cokolwiek Trener Stawowy powiedział swoim podopiecznym w przerwie spotkania poskutkowała. GieKSa wydaje się całkowicie odmieniona.

• Dwójkowa akcja Karwana z Olkowskim zakończona dośrodkowaniem tego drugiego lecz obrońcy sobie z tym radzą.

• Silniejszy od Jacka Kowalczyka, Nildo przedarł się w pole karne GKS. W ostatniej chwili wychodzi do piłki Jacek Gorczyca.

• Zmiana w zespole gości. Schodzi Mateusz Pielach a za niego wchodzi Sławomir Nazaruk.

• Gol! I znów mamy remis. Bartosz Karwan strzela bramkę. Piłka po nogach Sergiusza Prusaka wlatuje do bramki.

• Kolejny rzut rożny i znowu Plewnia lecz tym razem udaje się oddać strzał. Piechniak obok prawego słupka

• Rzut rożny dla GKS Katowice ale Bogdanka spokojnie sobie z nim radzi.

• Ostatnie minuty zdominowała walka w środku pola. Mnóstwo niedokładnej gry.

• Paweł Olkowski dokładnie dośrodkował na głowę Bartosza Karwana a ten minimalnie chybia.

• Strzał Chwalibogowskiego zablokowany przez obrońców.

• Po ograniu obrony GKS jeden z zawodników z Łęcznej trafia w słupek.

• Strzał Pielacha lecz wysoko ponad bramką.

• Nieudana próba kontrataku GieKSy. Raczej sennie zaczęła się ta druga odsłona.

• Sędzia Adam Lyczmański wyprowadził zespoły na drugą połowę. Zespoły zaczynają bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. Emocjonujące spotkanie przy Bukowej.

• Jedna minuta doliczona.

• Ależ akcja Bogdanki! Dwukrotnie gracze z Łęcznej uderzali głową na bramkę Gorczycy, który popisał się dwiema fantastycznymi paradami.

• Rzuca się w oczy lepsze przygotowanie fizyczne i przede wszystkim techniczne gości. GieKSa ma problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej strefy obronnej.

• Kibice skandują ile sił w gardłach gromkie "Adam Małysz, Adam".

• Ricardinho musiał skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Nakładą zagrywał Kamil Cholerzyński.

• Odegranie Miloseskiego do Nildo, uderzenie Brazylijczyka na raty złapał Gorczyca.

• Sporym zaufanie darzą koledzy Bartosza Karwana. Były legionista pieczętuje niemal każdą akcję gospodarzy.

• Wysokie dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło na głowę Magdonia, strzał obrońcy Łęcznej piękną paradą przeniósł nad poprzeczką Gorczyca.

• Groźna kontra gości, w polu karnym końcem buta dośrodkowanie Sasina zatrzymał Sokołowski.

• 2:1 dla Bogdanki!! Tomasz Nowak wypuścił Ricardinho, który w akcji sam na sam najpierw ominął bramkarza, a potem ośmieszył stojącego w bramce obrońcę.

• Gooool!! 1:1! Piotr Piechniak otrzymał świetne podanie od Goncerza i z 14 metrów pewnie umieścił piłkę w siatce.

• Wrzutka Plewni z lewego skrzydła wprost w rękawice Prusaka.

• Odrobinę za mocna prostopadła piłka zagrywana przez Goncerza. Mogło być groźnie.

• Akcja 3 na 1 dla Łęcznej, piłkę prowadził Pielach, który zdecydował się na samolubne uderzenie z dystansu. Dobra interwencja Gorczycy, który sparował ten strzał.

• Dośrodkowanie Plewni z rzutu rożnego na nos Karwana, który z 5 metrów przeniósł piłkę nad bramką!

• Bartosz Karwan efektownie wbiegł w pole karne z prawej strony, powstrzymał go jeden z defensorów ekspediując piłkę na korner.

• Duże zamieszanie w polu karnym GieKSy po rzucie wolnym wykonywanym przez Zasadę. Wszystko wyjaśnił Wojciech Szala.

• Okres prostych strat z obu stron.

• Kibice nie są zachwyceni postawą Jacka Kowalczyka w akcji bramkowej. Słychać na trybunach głośne "Adrian Napierała".

• 1:0 dla Bogdanki!! Ricardinho zbiegł do środka, odegrał do Miloseskiego, który precyzyjnym strzałem tuż przy słupku nie dał szans Gorczycy.

• Po początkowym szturmie gospodarzy, teraz do głosy zaczynają dochodzić gracze Bogdanki.

• Cholerzyński podcinał Sasina w środku boiska.

• Spokojna interwencja Magdonia, który zgrał piłkę głową do bramkarza.

• Ricardinho rozegrał piłkę z Nildo, Brazylijczyk uderzył sprzed pola karnego zewnętrzną częścią stopy, jednak bardzo niedokładnie.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy wywalczył Chwalibogowski.

• Wrzutka Tomasza Sokołowskiego w pole karne, gdzie zgrał ją Piechniak do Chwalibogowskiego, lecz skrzydłowy GieKSy zamiast strzelać zdecydował się na centrę.

• Rozpoczęli goście z Łęcznej.

• Zawodnicy wychodzą już na murawę, zaraz rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już składy obu zespołów.

• Nie najlepiej rozpoczęła się runda wiosenna dla katowickiej GieKSy. Cztery punkty w trzech meczach to rezultat poniżej oczekiwań kibiców. W zupełnie innych nastrojach przystępuje do meczu Bogdanka Łęczna, która zamierza kontynuować dobrą passę.

• Witamy w relacji na żywo prosto z Bukowej, gdzie miejscowy GKS Katowice podejmuje GKS Bogdanka.