GKS Katowice - Górnik Polkowice 1:0. Kibice na Bukowej wreszcie mogli być zadowoleni ZDJĘCIA

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
W trzecim letnim sparingu zespół GKS Katowice odniósł pierwsze zwycięstwo. Ekipa Rafała Góraka pokonała na Bukowej Górnik Polkowice 1:0. Zobaczcie zdjęcia kibiców i ze sparingu GKS Katowice - Górnik Polkowice.

Po remisie ze Skrą Częstochowa i porażce z Zagłębiem Sosnowiec piłkarze GKS Katowice odnieśli pierwsze sparingowe zwycięstwo. Drużyna Rafała Góraka pokonała na własnym boisku Górnika Polkowice 1:0.

Szkoleniowiec gospodarzy wystawił do gry dwie jedenastki. Gola na wagę zwycięstwa strzeliła druga z nich. Zdobył go Dominik Kościelniak po podaniu Alana Bróda.

W 68 minucie doszło do nietypowej sytuacji - jeden z polkowiczan otrzymał czerwoną kartkę. Szkoleniowcy obu drużyn postanowili jednak dokończyć mecz w pełnych składach.

Zobaczcie zdjęcia kibiców i ze sparingu GKS Katowice - Górnik Polkowice.

GKS Katowice - Górnik Polkowice 1:0 (0:0)
1:0
Dominik Kościelniak (80)
Katowice (I połowa) Szczuka (31. Kukulski) - Wojciechowski, Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Błąd, Repka, Figiel, Wasielewski - Arak. II połowa: Kukulski (60. Kudła) - Wojciechowski (71. Kościelniak), Jaroszek (71. Tanżyna), Janiszewski, Kołodziejski (71. Warmuz), Wasielewski (59. Brzozowski) - Bród, Stromecki, Urynowicz, Dudziński - Szwedzik.