4

Gryf Wejherowo

0

• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za śledzenie naszej relacji. Dobranoc!

• Koniec meczu! Mimo iż Gryf w drugiej połowie nawiązał walkę, to jednak gospodarze strzelali dziś gole i ostatecznie pokonali rywala 4:0.

• Wojciechowski znalazł się w świetnej sytuacji strzeleckiej, jednak uderzył wprost w bramkarza Gryfa.

• Hebel uderzył na bramkę tuż zza linii pola karnego. Dobrze interweniuje Mrozek

• Bramkarz gości najpierw z trudem wybronił strzał z Kiebzaka, a później szczęśliwie odbił piłkę po uderzeniu Szwedzika

• Tym razem słupek ratuje gości, a po chwili Ferra świetnie interweniuje po uderzeniu głową w wykonaniu Tabisia

• Ferra wyszedł na przepole własnej bramki, co mogło się źle skończyć, na jego szczęście Kiebzak nie zdołał dobiec do piłki

• A także Grychtolik w miejsce Stefanowicza

• Podwójna zmiana w ekipie GKS-u. Wojciechowski w miejsce Michalskiego...

• Goool!! Wejście smoka w wykonaniu Patryka Szwedzika, który wykorzystał świetnie dośrodkowanie z lewej strony pola karnego i z bliska skierował piłkę do bramki!

• Z kolei Patryk Szwedzik zastąpił w drużynie gospodarzy strzelca pierwszej bramki Dawida Rogalskiego

• Sławek zastąpił na murawie Mateusza Goerke

• Po dośrodkowaniu z lewej strony, piłka trafiła na głowę Rogalskiego, który jednak uderzył za lekko i w sam środek bramki.

• Goerke spróbował indywidualnej akcji, wyjechał jednak z piłką poza boisko.

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Na placu gry zameldował się Tabiś, zastąpił Wrońskiego

• Kolejna zmiana w ekipie gości, w miejsce Gęsiora pojawił się Burkhardt.

• Druga zmiana w ekipie gości. W miejsce Majewskiego pojawił się Gabor

• Uderzenie z pola karnego w wykonaniu Szewczyka zablokowane przez defensywę GKS-u.

• Gospodarze sprytnie wykonali rzut rożny, Jędrych nie zdążył jednak złożyć się do uderzenia.

• Poprzeczka po uderzeniu Wrońskiego z 11. metrów!

• Zmiana w ekipie Gryfa, w miejsce Czychowskiego Baranowski

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła przed pole karne, a tam czekał na nią Rogala i precyzyjnym płaskim strzałem przy słupku podwyższył wynik na 3:0 dla gospodarzy!

• Dobre prostopadłe zagranie do Rogali, który starał się zagrać do Rogalskiego, na drodze stanęli obrońcy Gryfa.

• Goście z animuszem rozpoczęli drugą część gry, na potwierdzenie kolejny strzał z dystansu w wykonaniu Majewskiego. Mrozek poirytowany postawą obrony.

• Próba uderzenia z dystansu w wykonaniu Nowickiego bardzo nieudana.

• Kartką upomniany Rogalski za faul na Kolusie

• Hebel po raz kolejny,tym razem płasko, Mrozek sparował piłkę na słupek!

• Goście wykonywali rzut rożny, gospodarze skutecznie się wybronili.

• Ładne uderzenie Hebela zza pola karnego i dobra interwencja Mrozka!

• Mrozek dobrze piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Hebela z lewej strony.

• W Katowicach rozpoczęła się druga połowa spotkania.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy gospodarze zasłużenie prowadzą z Gryfem 2:0. Gracze gości nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w pierwszej części gry, zobaczymy czyu po przerwie obraz gry ulegnie zmianie.

• Gracze Gryfa wykonywali rzut wolny, piłka znalazła się w bramce, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Kapitan GKS-u tym razem pokusił się o strzał z dystansu, efekt bardzo podobny, jak kilka minut wcześniej.

• Błąd zdecydował się na samotny rajd z piłką, jego zapędy zakończył Koprowski.

• Błąd uderzył z rzutu wolnego z okolic 25. metra. Próba nieudana, futbolówka poszybowała nad bramką Gryfa.

• Tym razem Majewski otrzymał niezłe podanie z prawej strony od Hebela, nie był jednak w stanie dobrze uderzyc piłki głową. Od bramki Mrozek.

• Dośrodkowanie Czychowskiego w pole karne gospodarzy, piłka poszybowała nad głową czekającego w polu karnym Majewskiego.

• Goście wykonywali rzut wolny, ale to GKS wyszedł z kontrą, ostatecznie piłka dotarła do Gałeckiego, który uderzył zza pola karnego wysoko nad bramką.

• Dośrodkowanie w pole karne, niepilnowany Kiebzak trafia wprost w bramkarza.

• Gospodarze dłużej utrzymali się na połowie rywala. Akcja zakończona uderzeniem Kiebzaka zza pola karnego. Będzie rzut rożny, bo piłka po drodze otarła się o gracza Gryfa.

• Rogala znów rozpędził się z piłką, zagrał do Wrońskiego, który nie potrafił dobrze skierować piłki do ustawionego tuż przed bramką Rogalskiego.

• Indywidualna akcja Rogali zakończona uderzeniem lewego defensora gospodarzy. Po rykoszecie, piłka w rękach bramkarza.

• Zamieszanie w polu karnym Gryfa, goście skutecznie blokują uderzenie Stefanowicza

• Rozpędzony po lewej stronie Kiebzak bardzo niedokładnie dośrodkował w prostej wydawałoby się sytuacji w pole karne rywala.

• Dośrodkowanie w pole karne, zgranie Jędrycha, piłka w rękach Ferry.

• Żółta kartka dla Kolusa za faul tuż przed linią pola karnego

• Stefanowicz zagrał w pole karne do Rogalskiego, którego w ostatniej chwili uprzedzili defensorzy

• Bardzo anemiczna próba uderzenia w wykonaniu Hebela, piłka otarła się jeszcze o jednego z graczy gospodarzy i wylądowała w dłoniach Mrozka.

• Ofiarna interwencja Mateusza Goerke przy próbie uderzenia Rogali. Piłkarz Gryfa przez chwilę się nie podnosił, lecz teraz już wszystko w porządku i gra jest kontynuowana.

• Goool!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony boiska najprzytomniej w polu karnym zachował się Kiebzak, który strzałem z woleja podwyższył prowadzenie GKS-u!

• Błąd uderza nad bramką gości.

• Faul Goerkego przed własnym polem karnym. Będzie rzut wolny dla GKS-u z okolic 20. metra.

• Goooool!!!!!! Ależ otwarcie gospodarzy! Juz w 15. sekundzie za sprawą błędu obrony Rogalski mógł strzelić bramkę, wtedy też obrona Gryfa jeszcze się wyratowała, kilkanaście sekund później po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony Michalskiego, Rogalski z bliska pokonał Ferrę!

• Pierwszy gwizdek arbitra. Od środka rozpoczynają gracze Gryfa!

• Zawodnicy obu drużyn pojawiają się właśnie na murawie. Za chwilę początek spotkania. Gospodarze zagrają w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach, goście białe koszulki i również czarne spodenki.

• Sędzia dzisiejszego spotkania jest Paweł Horożaniecki z Żar

• Jest to spotkanie czwartej z siedemnastą drużyną II ligi po dotychczas rozegranych 18. kolejkach. Goście dzisiejszego spotkania w poprzedniej kolejce przegrali w Łodzi z Widzewem 0:4, natomiast GKS przegrał na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 1:2.

• Witamy serdecznie! Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania GKS Katowice - Gryf Wejherowo. Początek spotkania przy ulicy Bukowej o godzinie 18.