Tomasz Kuczyński
W sobotnim sparingu na boisku Kolejarza GKS Katowice wygrał z Gwarkiem Tarnowskie Góry 6:0 (4:0). Bramki zdobyli Adrian Błąd (dwie), Maciej Stefanowicz, Piotr Kurbiel, Marcin Urynowicz, Patryk Szewdzik. Zobacz zdjęcia ze sparingu GKS Katowice - Gwarek Tarnowskie Góry.

Drugoligowy GKS Katowice rozegrał siódmy sparing w przerwie zimowej, tym razem na boisku Kolejarza podejmował występującego w III lidze Gwarka Tarnowskie Góry.

GieKSa objęła prowadzenie już w 4. minucie, kiedy do siatki trafił Adrian Błąd, po podaniu Szymona Kiebzaka. Katowiczanie chcieli pójść za ciosem – najpierw Kiebzak strzelił tuż nad poprzeczką, a potem Błąd nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Gwarka.

W 16. minucie podwyższył Maciej Stefanowicz i worek z bramkami się rozwiązał. GKS prowadził do przerwy 4:0.

Po przerwie GieKSa wyszła drugą jedenastką, która kontynuowała strzelanie. W 50. minucie strzelił Marcin Urynowicz.Dwadzieścia minut później szóstą bramkę dla GKS-u zdobył Patryk Szwedzik, który zaliczył skuteczną dobitkę i ustalił wynik.

GKS Katowice – Gwarek Tarnowskie Góry 6:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Adrian Błąd (4), 2:0 Maciej Stefanowicz (16), 3:0 Adrian Błąd (21), 4:0 Piotr Kurbiel (28), 5:0 Marcin Urynowicz (50), 6:0 Patryk Szwedzik (70)

GKS: (I połowa) Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Dampc, Rogala - Kiebzak, Stefanowicz, Gałecki, Błąd, Woźniak – Kurbiel;
(II połowa) Konefał - Michalski, Janiszewski, Broda, Dampc - Wroński, Bętkowski, Habusta, Grychtolik, Szwedzik - Urynowicz.