Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice – ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie...

GKS Katowice

1

ŁKS Łódź

1

• Koniec! Sędzie gwiżdże po raz ostatni! GKS był bardzo bliski przełamania, ale zmotywowany ŁKS uratował remis!

• Krzysztof Baran! Bohater GKS'u! Najpierw obronił strzał głową Kujawy, a później wygrał pojedynek sam na sam z Łuczakiem! Co to za mecz golkipera gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewny i spokojny strzał! Jewhen Radionow wpisuje się na listę strzelców i mamy remis!

• Doświadczony obrońca został za to ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla ŁKS'u! Co za emocje w końcówce! Jakub Wawrzyniak odbił piłkę ręką w polu karnym!

• Piłkarze ŁKS'u mają ogromne pretensje do sędziego! Rozmus był ciągnięty za koszulkę, ale Wojciech Myć twierdzi, że nic nie było!

• Jewhen Radionow miał na głowie piłkę meczową! Otrzymał idealne dośrodkowanie, ale Krzysztof Baran cudowną interwencją odbija piłkę!

• Groźny strzał Rafała Kujawy! Zabrakło jednak około metra, aby wyrównać stan spotkania!

• ŁKS nie potrafi wyjść z kontratakiem. GKS Katowice jak na ostatnią drużynę w tabeli gra dzisiaj naprawdę wyrafinowanie i mądrze. Czyżby renesans formy?

• Adrian Błąd opuszcza murawę na noszach. Widać poważne problemy z kolanem. W jego miejsce wchodzi Arkadiusz Woźniak.

• Mateusz Mączyński musiał przerwać kontratak rywala, ale skutkuje to żółtą kartką.

• Potężne uderzenie Bartosza Śpiączki, który trafia w słupek! Było blisko!

• Lukas Bielak schodzi, a zmienia go Jewhen Radionow.

• I znowu kompletnie to marnują....

• Zagrania ręką Kacpra Tabisia i ŁKS znowu będzie miało groźną okazję!

• Kamil Kurowski zmienia Grzegorza Piesio. Jest to reakcja na sytuacje na boisko po stracie jednego z zawodników.

• Mocne uderzenie Ramireza z rzutu wolnego, ale perfekcyjnie broni Krzysztof Baran, który ratuje swój zespół!

• Adrian Frańczak fauluje rywala. Była długa dyskusja czy jest to rzut wolny czy karny, ale jednak skończyło się to wszystko odgwizdanie rzutu wolnego! Zawodnik GKS-u otrzymuje również drugą żółtą kartkę i GKS kończyć będzie ten mecz w 10!

• Znowu Rafał Kujawa i znowu piłka mija bramkę Krzysztofa Barana!

• Rafał Kujawy oddał niezły strzał na bramkę, ale piłką tylko zagrzęzła w bocznej siatce.

• Świetna akcja gospodarzy, posłana piłkę w pole karne, o którą walczył Bartosz Śpiączka. Futbolówka odbiła się jednak od Rozmusa i wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Rozmus pakuje piłkę do własnej bramki!

• Bartłomiej Kalinkowski kończy swój występ, a w jego miejsce pojawia się Wojciech Łuczak.

• Adrian Frańczak doszedł do strzału głową, który szybuje obok bramki.

• Bardzo dużo przepychanek i walki, ale dalej brakuje strzałów...

• Znowu fatalnie zmarnowana okazja... brakuje w tym wszystkim wykończenia.

• Sobociński fauluje rywala pod swoim polem karnym. Gospodarze znowu mają świetną okazję.

• Dani Ramirez dograł z rzutu wolnego w pole karne GKS'u, ale piłka została zablokowana.

• Czas na drugie 45 minut!

• W przerwie notujemy zmianę w ekipie gości. Patryk Bryła schodzi, a wchodzi Dani Ramirez.

• Koniec pierwszej części meczu. Miejmy nadzieje, że za 15 minut obejrzymy lepsze widowisko.

• Bartłomiej Kalinkowski bardzo brzydko fauluje Puchacza i ma szczęście, że skończyło się to tylko żółtą kartką.

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Zabrakło jednak trochę precyzji, aby wykończyć to wszystko golem.

• Bogusz próbował posłać fajną, prostopadłą piłkę do Piątka, ale to zagranie zostało powstrzymane.

• Ależ było blisko bramki dla GKS'u! Bartosz Śpiączka z 5 metrów nie trafia w światło bramki! To powinno być 1:0!

• Fajna akcja ŁKS'u kończy się beznadziejnym strzałem Kujawy... Zabrakło bardzo dużo.

• Tym razem do notesu sędziego trafia Grzegorz Piesio.

• Adrian Łyszczarz posłał piłkę nad bramką.

• Faul Łukasza Piątka pod swoim polem karnym! GKS ma okazję na zdobycie bramki z 20 metra!

• Adrian Frańczak ukarany żółtą kartką.

• Wawrzyniak sfaulował rywala w jego polu karnym i GKS traci szansę na zdobycie gola.

• Adam Bogusz blokuje dośrodkowanie zawodnika gospodarzy. Bardzo dobre ustawienie defensora ŁKS-u.

• ŁKS gra dzisiaj bardzo, ale to bardzo wysoko. To jednak nie przypadek, bo Kazimierz Moskal od dawna ustawia w taki sposób swój zespół. Wygląda to naprawdę bardzo fajnie.

• Fajna akcja zawodników GKS'u. Tymoteusz Puchacz wpadł w pole karne i wydawało się, że został sfaulowany, ale gwizdek sędziego milczy.

• Rafał Kujawa czekał na piłkę po dośrodkowaniu swojego kolegi. W ostatniej chwili został powstrzymany przez defensorów GKS'u. Mogło być bardzo groźnie.

• Bartosz Śpiączka nie potrafi zapanować nad nerwami. Napastnik GKS'u sfaulował Sobocińskiego dwa razy w ciągu minuty.

• Niezłe uderzenie Bartłomieja Kalinkowskiego, jednak zabrakło troszeczkę precyzji zawodnikowi ŁKS'u.

• Goście zanotowali pierwsze kopnięcie!

• Oba zespoły są już na murawie, a Michał Kołba i Jakub Wawrzyniak, czyli kapitanowie obu drużyn - rozpoczęli losowanie!

• Zupełnie inne nastroje panują w obozie ŁKS Łódź. Zawodnicy Kazimierza Moskala notują 11 kolejnych spotkań bez porażki i okupują pozycję wicelidera.

• Dzisiaj spotykają się drużyny z dwóch różnych biegunów tabeli. GKS Katowice notuje tragiczny sezon i od dłuższego czasu nie może wygrzebać się z dna tabeli. Podopieczni Dariusza Dudka zajmują ostatnią pozycję, a w ostatnich 5 meczach odnotowali tylko jedno zwycięstwo.

• Dzień dobry Państwu! Z tej strony wita się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relacje LIVE z meczu GKS Katowice - ŁKS Łódź!

red

Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice – ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Dziennik Lodzki

Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice – ŁKS Łódź ONLINE. W zaległym meczu 19. kolejki zmierzą się ze sobą wicelider tabeli i pretendent do awansu z czerwoną latarnią ligi. Jeszcze kilka lat temu tak mówilibyśmy kolejno o gospodarzach dzisiejszego meczu, a dopiero potem o gościach. Duży kryzys w ekipie katowiczan nadal jednak trwa, natomiast łodzianie chcą zanotować awans do wyższej klasy rozgrywkowej w kolejnym sezonie z rzędu. Gdzie oglądać mecz GKS Katowice – ŁKS Łódź? Transmisja w telewizji i stream online.

Fortuna 1 Liga. GKS Katowice – ŁKS Łódź ONLINE

Zdecydowanym faworytem starcia jest dziś beniaminek z Łodzi. Świadczy o tym zarówno tabela, jak i bilans bramek oraz aktualna dyspozycja. ŁKS ma na koncie 35 punktów, a lepszym zespołem jest tylko Raków, który wyraźnie odjechał reszcie stawki.
GKS Katowice ma na swoim koncie 16 oczek i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli – wraz z bardzo słabą w tym sezonie Garbarnią. Mówienie o tym, że śląska drużyna jest znacznie lepsza niż na to wskazuje miejsce w tabeli, należy między bajki włożyć. Na pewno nie jest to czas GKS i nie zmieni tego czarowanie rzeczywistości, mówienie o tym, że to zespół z ogromnym, ale niewykorzystanym potencjałem. Katowiczanie to cień potęgi sprzed lat, która właśnie spadła (po porażce 0:4 z GKS Tychy) na ligowe dno.

GKS od początku sezonu spisuje się fatalnie. Nie ma się zatem co dziwić, że klubowi działacze miotają się i szukają metod, by temu zapobiec. Sposobem na wyjście z kryzysu miały być zmiany szkoleniowców. Rozgrywki rozpoczął Jacek Paszulewicz, 20 września stery przejął Jakub Dziółka, a od 15 października trenerem drużyny jest Dariusz Dudek, który pracował w tym sezonie w ekstraklasowym Zagłębiu Sosnowiec, nie zdołał jednak podnieść drużyny z kolan (0:2 ze Stalą Mielec, 0:2 z Wartą Poznań, 2:2 z Bytovią, 2:0 z Podbeskidziem i 0:4 z GKS Tychy).

Katowiczanie tylko raz w tych rozgrywkach wygrali przed własną publicznością. A było to bardzo dawno temu, bo 18 sierpnia (2:0 z Wigrami Suwałki). ŁKS postara się, by zła passa katowiczan trwała. Goście dzisiejszego meczu nie zapowiadali się tak dobrze, ale śmiało można powiedzieć, że są sensacją tej edycji rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy. Jeżeli w Łodzi włodarze wciąż będą odpowiednio zarządzać klubem, możemy zobaczyć ten klub w najwyższej klasie rozgrywkowej już w przyszłym sezonie. Do tego jednak bardzo daleko, bo jeszcze kilkanaście spotkań.

Fortuna 1 Liga. GKS Katowice – ŁKS Łódź TRANSMISJA

Początek meczu GKS Katowice – ŁKS Łódź o godzinie 18:00. Transmisja w Polsacie Sport News od godziny 17.45. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.