Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie...

Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 3. kolejka
2021-08-14 20:30

GKS Katowice

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Po naprawdę dobrym i trzymającym w napięciu spotkaniu, GKS Katowice remisuje z Podbeskidziem 2:2. Mają czego żałować goście, bo byli blisko wywiezienia kompletu punktów. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe! Dobranoc!

• Koniec meczu!

• Gospodarze jeszcze starają się o zwycięską bramkę. Pytanie, czy zdążą?

• Goooool!!!! Woźniak doprowadza do remisu! Świetne dośrodkowanie z prawej strony boiska i rezerwowy GKS-u pięknym strzałem głową nie daje szans bramkarzowi!

• Zmiana w ekipie gości: w miejsce Roginicia wchodzi Polkowski

• Kontra gości, piłka trafia do Merebashvilego, Gruzin uderza na bramkę, minimalnie obok dalszego słupka

• Figiel dośrodkował w pole karne, głową uderzał Kozłowski, ale za słabo i zbyt niecelnie.

• Przerwa w grze spowodowana zderzeniem w polu karnym. Na szczęście gracz gości doszedł już do siebie.

• Tym razem kartka dla gracza gości, Marko Roginicia

• Faul taktyczny Pavlasa i żółta kartka dla tego gracza.

• Merebashvili dobrze rozprowadził kontrę gości, zagrał do Roginicia, ten uderzył wysoko nad bramką z ostrego kąta.

• Woźniak zastępuje na placu gry Wojciechowskiego

• Rzut rożny dla GKS-u. Błąd dośrodkowuje, Kozłowski walczy z obroną rywala, na nieszczęście dla gospodarzy nieskutecznie.

• Indywidualna akcja Sanockiego, zakończona bardzo niecelnym strzałem z dalszej odległości.

• Gospodarze naciskają, dośrodkowanie Błąda i faul ofensywny Kozłowskiego

• W wybornej sytuacji do wyrównania znalazł się Kozłowski, lecz nie trafił w bramkę z około 10 metrów!

• Samiec-Talar wchodzi w miejsce Kościelniaka

• Trener Górak dokonuje kolejnych dwóch zmian. W miejsce Szymczaka wchodzi Kozłowski

• Sanocki opanował piłkę w polu karnym, oddał płaski strzał, który zatrzymał się na bocznej siatce.

• Żółtą kartką za protesty ukarany został trener gości, Piotr Jawny

• Nieudana próba dośrodkowania w wykonaniu Milasiusa. Centrostrzał poszybował nad poprzeczką bramki Kudły.

• Za faul na Jaroszku żółtą kartką ukarany Frelek

• Gospodarze przekombinowali z wykonanie rzutu wolnego, ostatecznie piłka została dośrodkowana, lecz spokojnie wyłapuje ją Peskovic.

• Indywidualna akcja Roginicia, próba dośrodkowania zbyt głęboka, spokojnie łapie piłkę Kudła.

• Próba strzału w wykonaniu Romana, na linii strzału stał Jędrych i zablokował tą próbę.

• Już chwilę po wznowieniu gry żółtą kartką ukarany Wojciechowski.

• Zaczynamy drugą część gry. Od środka rozpoczęli goście!

• Błąd dośrodkowuje z rzutu rożnego, Roginić wybija piłkę głową, a sędzia zaprasza obie drużyny do szatni. A zatem po pierwszej połowie goście prowadzą 2:1, ale tutaj przy Bukowej jeszcze będzie się działo po przerwie!

• Próba zagrania Kołodziejskiego w kierunku wybiegającego na pozycję Rogali za krótka, skutecznie Gutowski.

• Po dynamicznych 30 minutach, ostatnie fragmenty spotkania bardzo spokojne.

• Kołodziejski prawie podarował Romanowi bramkę, lecz w ostatniej chwili naprawił swój błąd i wślizgiem uprzedził Hiszpana.

• Fifiel dośrodkowuje wprost na głowę gracza Podbeskidzia, a Pavlas wraca na boisko.

• Krótka przerwa w grze, pomoc medyczna udzielana Pavlasowi.

• Goooool!!!! Adrian Błąd wykorzystuje złą interwencje Peskovicia, który zamiast łapać płaskie dośrodkowanie z prawej strony, próbował wybić je nogą, wskutek czego zagrał do Błąda, a ten strzela bramkę kontaktową!

• Gach zagrał przed polem karnym do Scaleta, ten dobrze uderzył z pierwszej piłki, lecz Kudła dobrze sparował do boku to uderzenie.

• Optymistyczna próba strzału w wykonaniu Jędrycha z okolic 40. metra. Piłka minęła słupek bramki Peskovicia w znacznej odległości.

• Prostopadła piłka od Figiela do Szymczaka, napastnik GKS-u na spalonym.

• Dośrodkowanie Gacha z rzutu rożnego za krótkie, spokojnie wybite przez gracza gospodarzy

• Roginić starał się przedrzeć prawą stroną, zatrzymany jednak skutecznie przez Rogalę.

• Gooool!!!! Cóż za spokój Bilińskiego, który spokojnie przyjął piłkę w polu karnym, ograł dwóch graczy GKS-u i pięknym strzałem podwyższył prowadzenie Podbeskidzia!

• Kolejna próba z dystansu, tym razem zabrakło pół metra Gachowi.

• Roginić zdecydował się na uderzenie z dystansu, było ono tak niecelne, że piłka wylądowała poza stadionem

• Próba zagrania w kierunku Roginicia, zawodnik gości skutecznie blokowany przy próbie dojścia do piłki, ostatecznie piłka w rękach Kudły.

• Dwukrotnie w odstępie kilku sekund dośrodkowywał Rogala, ale w obu przypadkach skutecznie wybijali piłkę goście.

• Goool!!! Fatalne zachowanie gospodarzy we własnym polu karnym. Piłka trafia do Gacha, ten strzałem w długi róg pokonuje Kudłę!

• Goście odpowiadają, po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, Biliński z bliska uderzał głową i kapitalnie broni Kudła!

• Poprzeczka ratuje teraz gości, ponownie uderzał zza pola karnego Szymczak

• Mocne uderzenie Szymczaka z trudem do boku paruje Peskovic.

• Dośrodkowanie Gacha, przedłużenie piłki, Frelek z kilku metrów strzela obok bramki.

• Kołodziejski wybija na rzut rożny piłkę dośrodkowaną z prawej strony przez Gutowskiego

• Błąd Wojciechowskiego w polu karnym i w świetnej sytuacji znalazł się Rodriguez, lecz kapitalnie broni Kudła!

• Rajd lewą stroną w wykonaniu Romana, gospodarze spokojnie interweniują.

• Pierwsza piłka w pole karne gości i już GKS wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie z narożnika boiska wybite przez Rodrigueza.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka gospodarze!

• Zawodnicy gości pojawili się na murawie. Chwilę po nich przy aplauzie publiczności na boisko wyszli gospodarze. Na Bukowej pojawiła się również grupa kibiców z Bielska, która będzie wspierać swoich graczy.

• Sędzią głównym dzisiejszych zawodów będzie Piotr Urban z Legionowa. Na liniach będą mu pomagać Michał Pierściński oraz Jakub Wójcik.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn, a tak prezentują się ławki rezerwowych:

GKS: Królczyk (B), Janiszewski, Repka, Gierach, Woźniak, Sanocki, Urynowicz, Kozłowski, Samiec-Talar

Podbeskidzie: Polacek (B), Polkowski, Stasik, Laskowski, Biedroński, Milasius, Merebashvili

• Obie drużyny słabo rozpoczęły sezon, dziś liczą na pierwsze zwycięstwo w sezonie. GKS w poprzedniej kolejce uległ Miedzi Legnica 0:1. Ekipa z Bielska przegrała mecz z Odrą Opole aż 0:3.

• Witamy serdecznie z Katowic. Czas na starcie pomiędzy GKS-em Katowice a Podbeskidziem Bielsko-Białą. Zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej z tego spotkania!

Sylwester Grochal

GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM. Zatrzeć złe wrażenie ©Lucyna Nenow / Polska Press

Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W trzecim sobotnim meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi, GKS Katowice podejmie przed własną publicznością ekipę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Obie drużyny rozpoczęły sezon poniżej własnych oczekiwań, zatem i jedni i drudzy będą dążyć do premierowej wygranej w nowym sezonie.

GKS Katowice - Podbeskidzie ONLINE

GKS Katowice wrócił na zaplecze ekstraklasy po dwóch latach przerwy, ale zmiana szczebla rozgrywek nie wpłynęła na sposób tracenia punktów przez podopiecznych Rafała Góraka. Dobitnie pokazała to inauguracja sezonu w wykonaniu katowiczan w starciu z Resovią Rzeszów.
Stracona bramka w doliczonym czasie gry i pomimo prowadzenia dwoma golami utrata trzech, wydawałoby się pewnych punktów - kibicom przy Bukowej mogły wrócić wspomnienia z ostatnich lat, kiedy to głupio tracone punkty były normą.

Jeszcze gorzej było tydzień później, kiedy to GKS zasłużenie przegrał z jednym z faworytów rozgrywek, Miedzią Legnica. Porażka 0:1 wstydu co prawda nie przynosi, ale z pewnością drużynę z Katowic stać na więcej, nawet w starciu z rywalem kadrowo mocniejszym.

GKS Katowice - Podbeskidzie NA ŻYWO. O ile słabszy start rozgrywek w wykonaniu "GieKSy" można jeszcze zrozumieć i na siłę argumentować rolą beniaminka, o tyle dużo więcej na starcie, przynajmniej w teorii, spodziewano się po ekipie tegorocznego spadkowicza z najwyższej klasy rozgrywkowej. "Górale" najpierw zremisowali z innym beniaminkiem, Górnikiem Polkowice, aby w ubiegły piątek, ulec przed własną publicznością aż 0:3 z Odrą Opole, kończąc mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla Julio Rodrigueza. Początek pracy nowego szkoleniowca, Piotra Jawnego jest więc daleki od ideału. Małym usprawiedliwieniem dla szkoleniowca mogą być braki kadrowe, które nie ułatwiają zadania przy wystawieniu optymalnego składu.

Dzisiejsze starcie przy Bukowej, to nie tylko okazja dla obu ekip do podreperowania dorobku punktowego, ale i możliwość odbudowania zaufania wśród własnych kibiców. W przypadku zawodników GKS-u, może to być o tyle istotne, że w sobotni wieczór rozpoczynają oni mini maraton spotkań na swoim obiekcie. Zwycięstwo z Podbeskidziem pozwoliłoby z większym spokojem podejść do kolejnych meczów, przed własną, jak wiadomo wymagającą publicznością.

GKS Katowice - Podbeskidzie TRANSMISJA i STREAM

Mecz GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała odbędzie się w sobotę 14 sierpnia o godz. 20:30. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Internetowy stream online dostępny jest w platformie IPLA. Jednorazowy koszt transmisji wynosi 10 złotych.