• Cztery minuty doliczone.

• Vuk Siotirović po wejściu nic nie pokazał i na dodatek po wślizgu i przepychankach otrzymał żółty kartonik.

• Pierwsza prostopadła piłka w tym spotkaniu doszła do Mateusza Zachary, który wbiegł w pole karne i uderzył anemicznie i zbyt lekko by pokonać Janukiewicza.

• Dominik Kruczek faulował w środku pola Roberta Mandrysza, ale obeszło się bez kartki.

• Fatalny strzał głową oddał Jan Beliencin z 10 metrów. To powinien być honorowy gol.

• Adam Frączczak rozgrywający niezłe spotkanie dzisiejszego wieczoru zdecydował się na samotny rajd, jednak nie udało mu się zaskoczyć obrońców GKS-u.

• Emil Noll jest jedną z jaśniejszych punktów w zespole gości, oprócz bramki bardzo dobrze radzi sobie również w obronie.

• a

• Maksymilian Rogalski dostaje szansę od Marcina Sasala na ostatnie minuty spotkania, schodzi Robert Kolendowicz.

• W miejsce Pitrego wchodzi Bartłomiej Pawłowski.

• Przemysław Pitry został faulowany, po czym za dyskusję z Marcinem Szrekiem dostał żółtą kartkę.

• Strzał Adama Frączczaka po rykoszecie nie mógł zaskoczyć Witolda Sabelę.

• Strzelec drugiej bramki - Donald Djousse opuszcza murawę, a zastępuje go Vuk Sotirović.

• Dawid Jarka zastąpi na ostatnie 25 minut Bartłomieja Chwalibogowskiego.

• Tomasz Rzepka zablokował nakładką Przemysława Pietruszkę, który opuszcza murawę na noszach. Prawy obrońca zespołu z Katowic otrzymuje drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

• Damian Chmiel uderzył z 25 metrów, ale źle złożył się do strzału i piłka poszybowała nad poprzeczką. Takimi strzałami z pewnością nie uda im się pokonać Radosława Janukiewicza.

• Frączczak z 20 metrów zdecydował się uderzyć na bramkę, ostatecznie trafił w głową Dominika Kruczka.

• Mandrysz zagrywał na skrzydło do Donalda Djousse, ale Kaciczak przeczytał zamiary pomocnika Pogoni.

• Witold Sabela piąstkował strzał Adama Frączczaka z ostrego kąta.

• Opadło zarówno tempo meczu jak i temperatura powietrza.

• Pogoń oddała inicjatywę, ale GKS Katowice absolutnie nie potrafi tego wykorzystać.

• Dośrodkowanie Kolendowicza zablokowane przez Beliencina.

• Robert Mandrysz zwija się z bólu, ale już wstał i może kontynuować grę.

• Adrian Łuszkiewicz w miejsce Ediego Andradiny.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• a

• Na boisku zakończenie pierwszej połowy, na trybunach gwizdy.

• Fatalny "babol" Witolda Sabeli, po którym upadając do strzału doszedł Emil Noll, jednak trafił minimalnie nad poprzeczką...

• Kolejne dwa strzały podopiecznych Rafała Górak, najpierw Beliancin, później Zachara i przy obu sytuacjach Janukiewicz bez problemu obronił te strzały.

• Bartłomiej Chwalibogowski uderzył bardzo mocno z 23 metrów i trafił ... w poprzeczkę. Kolejny raz gospodarze byli blisko.

• Przemysław Pitry strzelił z 11 metrów głową, ale nie udało mu się pokonać Janukiewicza, który obronił w wyskoku.

• Jacek Kowalczyk strzela bramkę z ostrego kąta, którą Marcin Szrek jednak nie uznaje. Kapitan GKS-u był przed zdobyciem bramki na spalonym.

• Pogoń jest o dwie klasy lepszą drużyną i wszystko wskazuje na to, że dojdzie do pierwszego wyjazdowego zwycięstwa "Portowców".

• GOOOOOOL! DONALD DJOUSSE Z 5 METRÓW TRAFIŁ DO PUSTEJ BRAMKI PO DOŚRODKOWANIU ROBERTA KOLENDOWICZA!!!!

• Przemysław Pitry zagrał prostopadłą piłkę do Mateusza Zachary, podanie było jednak zbyt mocne.

• Bartosz Ława dośrodkowywał jednak piłka mu zeszła i trafiła wprost w ręce Witolda Sabeli.

• Peter Hricko po faulu na Damianie Chmielu ujrzał żółty kartonik.

• a

• aNa trybunach ok. 2000 kibiców.

• aTak właśnie padł gol.

• Obrońca Pogoni Szczecin strzelił bramkę strzałem głową z 8 metrów.

• GOOOOOL! EMIL NOLL PRZEDŁUŻAJĄC PRZEDŁUŻAJĄC DOŚRODKOWANIE EDIEGO WYPROWADZA ZESPÓŁ NA PROWADZENIE!!!

• Edi Andradina z 20 metrów prawie złamał słupek bramki, Witold Sabela nawet nie drgnął!

• Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• Edi Andradina przerzucił piłkę na drugą stronę boiska, ale partnerzy nie zdołali dośrodkować z lewej flanki i mamy aut dla GKS-u Katowice.

• Chmiel uderzał niecelnie z 20 metrów.

• GKS teraz przeważa, cały czas stara się zagrażać bramce rywali. Na razie radzą sobie jednak defensorzy Pogoni.

• Rzut rożny dla GKS. Krótkie rozegranie i Chwalibogowski wrzucił piłkę w pole karne. Tam w ostatniej chwili interweniował jeden z obrońców.

• Ależ okazja GKS! Główkował z kilku metrów Pitry, ale dobrze broni Janukiewicz!

• Beliancin z rzutu wolnego uderzył w mur.

• Przemysław Pietruszka uderzała z ostrego kąta, Sabela obronił i rzut rożny dla podopiecznych Marcina Sasala.

• Ogromna przewaga Pogoni, tym razem Robert Kolendowicz uderzał z 20 metrów, piłka powędrowała centymetry od słupka.

• Witold Sabela "wypluł" dośrodkowanie Ediego, po czym bramkarz GKS-u zrehabilitował się i nakrył piłkę ciałem.

• Aktywny w pierwszych minutach Robert Kolendowicz dośrodkował do Frączczaka, który miał problemy z przyjęciem.

• Chwalibogowski wywalczył rzut rożny, po którym piłkarze gości przeprowadzili kontratak. Ostatecznie dośrodkowanie Roberta Kolendowicza wybił Witold Sabela.

• Adam Frączczak zagrywał prostopadle do partnerów, ci jednak nie zrozumieli się z pomocnikiem Pogoni.

• Mecz rozpoczęli zawodnicy Pogoni Szczecin!

• Zawodnicy obu drużyn wyszli na boisko w specjalnych białych koszulkach promujących dawanie szpiku kostnego.

• aJak na razie niewiele osób na trybunach.

• a

• W pierwszym składzie Pogoni Szczecin nie zmieścili się dzisiaj: Fabiniak, Petasz, Kucharski, Rogalski, Wójcik, Sotirović, Łuszkiewicz.

• Na ławce rezerwowej gospodarzy zasiądą w dniu dzisiejszym: Gorczyca, Pawłowski, Feruga, Ryś, Jarka, Farkas, Kamiński.

• a

• Ładna pogoda w Katowicach, ponad 10 stopni Celsjusza. Godzinę temu nad miastem przeszła burza.

• Witamy w relacji na żywo z Bukowej, gdzie GKS Katowice podejmuje Pogoń Szczecin. Na mecz zapraszają Piotr Szymański i Paruyr Tovmasyan.