GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0. Zdjęcia ze zwycięskiego meczu na Bukowej

Rafał Musioł
Marzena Bugala-Astaszow Polska Press
Piłkarze GKS Katowice pokonali Puszczę Niepołomicę i oddalili się od strefy spadkowej. Na murawie było nerwowo, a kibice przeżyli sporo emocji. Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Puszcza Niepołomice.

Trzeci z rzędu mecz GKS Katowice na Bukowej przyniósł drużynie Rafała Góraka pierwsze zwycięstwo. Po dwóch remisach katowiczanie pokonali Puszczę Niepołomice i oddalili się od strefy spadkowej.

Jedyny gol meczu padł w 16 minucie. Asystę zaliczył Zbigniew Wojciechowski, a piłkę do siatki posłał głową Filip Kozłowski. Katowiczanie mieli kilka okazji, by podwyższyć rezultat, ale ich skuteczność pozostawiała sporo do życzenia. W efekcie losy spotkania wisiały na włosku, zwłaszcza, że niepołomiczanie szukali sposobu na pokonanie Dawida Kudły, jednak bramkarz gospodarzy był dobrze dysponowany.

W drugiej połowie GKS był już wyraźnie skoncentrowany na obronie i czekał na okazje do kontrataków. Najlepszą okazję miał Patryk Szwedzik, ale zamiast do pustej bramki trafił w boczną siatkę. Końcowy gwizdek piłkarze przyjęli z poczuciem ulgi.

Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Puszcza Niepołomice.

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)