0

Raków Częstochowa

3

• 90+3! Koniec meczu! GKS Katowice - Raków Częstochowa 0:3!

• GOOOOOOL! Sebastian Musiolik popisał się precyzyjnym uderzeniem i nie dał szans Baranowi! 3:0 dla zespołu z Częstochowy!

• Damian Bartl przegrał pojedynek sam na sam z Krzysztofem Baranem!

• Patrick Friday Eze zmienił Marcina Listkowskiego.

• GOOOOOOL! Sebastian Musiolik otrzymał świetne podanie od Kuna i uderzył między nogami Krzysztofa Barana! 2:0 dla Rakowa!

• Daniel Bartl zmienił Piotra Malinowskiego.

• Bartosz Śpiączka ukarany żółtą kartką.

• Arkadiusz Jędrych został ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji tego musi opuścić boisko!

• Dominik Bronisławski zmienił Davida Anona.

• Arkadiusz Jędrych ukarany żółtą kartką.

• Na boisku leży Lisowski, który ucierpiał w starciu z Musiolikiem.

• Miłosz Szczepański zmienił Mateusza Zacharę.

• Poprzeczka! Petrasek był blisko strzelenia samobójczej bramki!

• Schwarz dobrze zablokował uderzenie z rzutu wolnego Puchacza!

• Grzegorz Piesio zmienił Calluma Rzoncę.

• Callum Rzonca ukarany żółtą kartką.

• Patryk Kun wywalczył rzut rożny dla zespołu z Częstochowy.

• Faul Jakuba Habusty w środkowej strefie boiska.

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy! GKS - Raków 0:1!

• Andrzej Niewulis ukarany żółtą kartką.

• Duża przewaga Rakowa, który chce pójść za ciosem i strzelić kolejną bramkę przed przerwą.

• GOOOOOOOOL! Tomas Petrasek fantastycznie wygrał pojedynek główkowy z Jędrychem i pokonał Barana! 1:0 dla Rakowa!

• Odpowiedź GKS-u! Śpiączka "przedarł" się prawą stroną, ale jego uderzenie z ostrego kąta poszybowało nad bramką!

• Do środka zbiegł Piotr Malinowski, ale jego uderzenie minęło słupek bramki gospodarzy!

• Z rzutu wolnego uderzył Igor Sapała, a piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

• Świetna interwencja Barana, który obronił uderzenie Musiolika z pola karnego!

• Patryk Kun zdążył dośrodkować piłkę przed linią końcową boiska, ale dobrze zachowali się stoperzy GieKSy i wybili futbolówkę.

• Zablokowane uderzenie Niewulisa i obrońcy GKS-u oddalili zagrożenie.

• Faulowany w środkowej strefie boiska był gracz Rakowa i goście mają rzut wolny.

• Raków osiągnął przewagę. Podopieczni Marka Papszuna dłużej utrzymują się przy piłce, a GKS nastawił się na kontratak.

• Na boisku leży Listkowski, który ucierpiał w starciu z Dejmkiem.

• Ależ było blisko bramki! Mączyński wstrzelił futbolówkę w pole karne gości, a piłka odbiła się od nogi Kasperkiewicza i minęła słupek!

• Kasperkiewicz sfaulował Puchacza. Rzut wolny dla GKS-u.

• Było groźnie pod bramką gospodarzy, ale Krzysztof Baran wybił piłkę na rzut rożny!

• Rozpoczęcie meczu!

• Częstochowianie w Katowicach będą czuli się jak w domu. W ich składzie jest czterech byłych piłkarzy GKS-u: Mateusz Zachara, Igor Sapała, Damian Michalik i Rafal Figiel, fizjoterapeutą pracujący przez wiele lat na Bukowej Wojciech Herman, a prezesem Wojciech Cygan, który wcześniej zarządzał klubem gospodarzy spotkania. Zawodników Rakowa wspierać będzie wypełniony sektor kibiców gości, mobilizację zapowiadają także fani gospodarzy. Zapowiada się więc gorący wieczór na stadionie GKS-u.

• W zespole Dariusza Dudka nie zagrają kontuzjowany Mateusz Kamiński oraz pauzujący za kartki Kacper Tabiś i Arkadiusz Woźniak. Goście pojawią się bez Kamila Kościelnego, wraca za to pauzujący poprzednio za kartki Andrzej Niewulis.

• W pierwszej wiosennej kolejce GKS Katowice zaliczył falstart i niespodziewanie przegrał w Suwałkach z Wigrami, w efekcie czego mocno utknął w strefie spadkowej Fortuna 1. Ligi. Raków Częstochowa spokojnie wypunktował Chrobrego Głogów i umocnił się na pozycji lidera. W takich nastrojach piłkarze obu zespołów wyjdą w sobotę na murawę stadionu przy ulicy Bukowej.

• Ustawienie Rakowa:

• Skład gospodarzy:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu GKS Katowice - Raków Częstochowa!

Rafał Musioł

GKS Katowice - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

GKS Katowice - Raków Częstochowa ONLINE. Piłkarze GKS Katowice i Rakowa Częstochowa do sobotniego meczu przystąpią w różnych nastrojach. Zespoły są bowiem na dwóch biegunach w ligowej tabeli. Drużyna z Częstochowy jest pewnym kandydatem do awansu, natomiast katowiczanie muszą bronić się przed spadkiem. Na boisku będzie więc niezwykle gorąco. Ponadto, przy Bukowej zapowiada się rekord frekwencji.

GKS Katowice - Raków Częstochowa ONLINE

GKS Katowice - Raków Częstochowa LIVE

W obecnym sezonie katowiczanie na swoim boisku wygrali tylko jeden mecz, natomiast częstochowianie na wyjazdach tylko raz przegrali. Jesienią w Częstochowie Raków wygrał 2:0.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Katowice - Raków Częstochowa?

GKS Katowice - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Początek spotkania GKS Katowice - Raków Częstochowa o godzinie 18:00. Transmisja meczu od godziny 17.45 w Polsacie Sport. Mecz będą komentować Tomasz Włodarczyk i Tomasz Łapiński. GKS Katowice - Raków Częstochowa LIVE tylko w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.