GKS Katowice

1

Resovia Rzeszów

1

• Koniec meczu! GKS nie wykorzystał porażki Widzewa i zremisował z Resovią 1:1. Resovia zajmuje na koniec sezonu 5. miejsce i również zagra w barażach!

• Uderzenie Bętkowskiego wprost w mur

• Zapytowski dobrze złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Konta gości zakończona strzałem nad bramką. Po chwili zmiana. Feret w miejsce Płatka

• Zapytowski kapitalnie broni uderzenie Kiebzaka z rzutu wolnego!

• Czerwoną kartką ukarany trener gości.

• Woźniakowi po rzucie rożnym znów był bliski zdobycia bramki.

• Stefanowicz oddał strzał, Woźniakowi brakło niewiele, by wślizgiem skierować piłkę do bramki.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Bętkowskiego, Resovia wybija poza pole karne

• Zapytowski broni uderzenie z rzutu wolnego.

• Hebel opuścił plac gry, w jego miejsce Antkowiak

• Szwedzik zastąpił na placu gry Rogalskiego

• Akcja gości, strzał na bramkę, piłka w rękach bramkarza.

• Za Dziubińskiego wszedł Radulji.

• Bętkowski w miejsce Błąda, który nie jest w stanie grać dalej

• Przerwa w grze spowodowana kontuzją Błąda.

• Wroński w miejsce Pavlasa

• Kiebzak oddał strzał na bramkę, Zapytowski kapitalnie broni jego uderzenie.

• Kartką ukarany rezerwowy gracz Resovii, Daniel Świderski.

• Kontra Resovii. Dejmek ratuje GKS

• Kontra gospodarzy. Błąd starał się zagrać do Rogalskiego, lecz świetnie interweniuje obrońca Resovii.

• Stefanowicz w miejsce Urynowicza

• Kartka również dla Hebela

• Kartka dla Wojciechowskiego za przepychanki

• Strzał głową jednego z graczy Resovii. Spokojna interwencja Frankowskiego

• Szybka kontra gości. Twardowski minął obrońcę i oddał strzał. W ostatniej chwili Wojciechowski wślizgiem zapobiegł stracie gola. Piłka w rękach bramkarza.

• Bardzo nieudana próba strzału w wykonaniu Urynowicza.

• Zmiana w Resovii: Wasiluk w miejsce Kubowicza

• Urynowicz uderzał zza pola karnego. Piłka odbija sie od Kubowicza i wychodzi poza pole gry.

• Z dystansu uderzał Hebel. Bardzo niecelnie.

• Kiebzak dośrodkował z lewej strony boiska, lecz żaden z graczy gospodarzy nie przeciął piłki w polu karnym.

• Czas rozpocząć drugą część gry!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:1.

• Ależ szybka odpowiedź gospodarzy!!! Sędzia dyktuje rzut karny po zagraniu piłki ręką w polu karnym gości. Do piłki podchodzi Rogalski i pokonuje Zapytowskiego!

• Gooool!!!! Resovia obejmuje prowadzenie po golu Twardowskiego, który z bliska na wślizgu pokonał bramkarza!

• Kiebzak idealnie zagrał do niepilnowanego Wojciechowskiego, lecz ten nie trafił czysto w piłkę i zmarnował dobrą okazję

• Frankowski łapie piłkę do rąk po zagraniu głową Kubowicza.

• Grożne uderzenie Adamskiego z dystansu, jednak trochę zabrakło, by choćby zmusić bramkarza do interwencji.

• Tym razem z podobnej odległości Błąd zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego. Piłka trafia w słupek!

• Stały fragment gry. Błąd zbyt krótko dośrodkowuje w pole karne.

• Po wyrzucie piłki z autu, głową na bramkę Frankowskiego uderzał jeden z graczy gości, piłka tuż obok słupka

• Goście poradzili sobie ze stałym fragmentem gry, po chwili Kiebzak przerywa kontrę gości faulem i otrzymuje żółtą kartkę

• Błąd uderzył zza pola karnego, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Goście starali się wyjść z kontrą, lecz Krykun źle zagrał w kierunku partnera.

• Stały fragment dla gości. Goście bliscy pokonania Frankowskiego.

• Dobre, prostopadłe zagranie do Kiebzaka, który został uprzedzony przez jednego z obrońców.

• Błąd Gałeckiego przy wyprowadzaniu piłki, Resovia przedostaje się w pole karne, ale ostatecznie piłka nie dotarła do Zalepy

• Pavlas dośrodkował w pole karne, ale piłka wybita przez defensywę gości.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy spotkanie przy Bukowej!

• Podopieczni Szymona Grabowskiego walczą dziś o 4. lokatę na koniec tego sezonu i możliwość rozegrania półfinału baraży na własnym stadionie.

• Arbitrem głównym dzisiejszych zawodów będzie Pan Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

• W rozegranym 9 listopada spotkaniu między tymi drużynami padł wynik 2:2. Dla Resovii obie bramki z rzutu karnego zdobył Kamil Radulj, a dla GKS-u trafiali Dawid Rogalski i Radek Dejmek.

• GKS Katowice, pomimo iż ma już zapewniony udział w barażach, ma szansę uzyskać bezpośredni awans do I ligi. Warunkiem jest wygrana z Resovią oraz strata punktów przez Widzew lub Górnika Łęczna w swoich spotkaniach, które będą rozgrywane równolegle do meczu przy Bukowej.

• Witamy serdecznie! Zapraszamy na spotkanie ostatniej kolejki II ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Resovią Rzeszów!

DW

gks katowice resovia na żywo

GKS Katowice - Resovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

GKS Katowice - Resovia ONLINE. W ostatniej kolejce 2 Ligi układ tabeli może ulec sporej zmianie. O dwa miejsca gwarantujące bezpośredni awans rywalizują trzy zespoły. W najgorszym położeniu są katowiczanie, którzy nie tylko muszą wygrać mecz z Resovią, ale także liczyć na potknięcie Widzewa lub Górnika Łęczna. Rzeszowianie też mają o co grać. Klub z Podkarpacia może kontynuować dobrą serię klubów z tego regionu i zagwarantować sobie udział w barażach o Fortuna 1 Ligę.

GKS Katowice - Resovia ONLINE

W tabeli prowadzi Górnik Łęczna - 60 pkt, a drugi jest Widzew Łódź - 59. Dwa pierwsze miejsca dają bezpośredni awans. GieKSa jest trzecia - 58 pkt. Zwycięstwo katowiczan nie gwarantuje im awansu. Muszą jeszcze liczyć na korzystne wyniki.
Stanie się tak, jeżeli Górnik Łęczna przegra na wyjeździe z Legionovią lub Widzew nie wygra u siebie ze Zniczem Pruszków. Patrząc od drugiej strony - wygrana GKS-owi nic nie da, jeżeli po 3 punkty zainkasują obaj bezpośredni rywale lub Górnik zremisuje, a Widzew wygra.

GKS Katowice - Resovia NA ŻYWO. Na ulicę Bukową przyjedzie Resovia, która ma o co grać. Przede wszystkim kluby z Podkarpacia nie mają w ostatnich latach dobrej passy. Na reprezentanta tego regionu w Ekstraklasie czekaliśmy od bardzo dawna. W końcu minęło całe pokolenie i dopiero w 2020 roku Stal Mielec awansowała na najwyższy szczebel. Resovia gra o poziom niżej, dlatego może starać się tylko o promocję do Fortuna 1 Ligi. Mimo wszystko w Rzeszowie będzie to uznawane za duży sukces.

Kibice GKS-u z pewnością pamiętają ostatnią kolejkę poprzedniego sezonu w wykonaniu ich drużyny. Katowiczanie mieli grać o awans do Ekstraklasy, a wylądowali w strefie spadkowej. Wydostać się mieli z niej dzięki wygranej z Bytovią Bytów, ale w 97. minucie gry bramkarz Andrzej Witan strzelił gola, który pogrążył swoich przeciwników. Można mówić o dużym pechu, więc może teraz suma szczęścia się wyrówna i GKS-owi los zacznie sprzyjać? Gdzie oglądać GKS Katowice - Resovia?

W przypadku baraży kombinacji jest wiele i zapewne śledzenie tabeli live w trakcie ostatniej kolejki dostarczy masę emocji, a wszystko może się zmieniać co chwila. Resovia ma o tyle dobrze, że wystarczy jej zwycięstwo w Katowicach. Stal Rzeszów natomiast musi nie tylko wygrać, ale liczyć na sprzyjające wyniki innych meczów.

W tej ostatniej kolejce 2 Ligi jeszcze dużo może się wydarzyć. Wszystkie kombinacje i warianty opisaliśmy tutaj -> 2 Liga. Ostatnia kolejka w tym sezonie. Kto awansuje, a kto spadnie?

GKS Katowice - Resovia TRANSMISJA

Spotkanie GKS Katowice - Resovia odbędzie się w sobotę 25 lipca o godz. 17:00. Transmisja w TVP 3. Wszystkie mecze ostatniej kolejki 2 Ligi zaplanowane są na tę godzinę, ale regularny przekaz pojawi się tylko ze stadionu katowickiego zespołu. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.