Tomasz Kuczyński
20.02.2021 r. Sparing: GKS Katowice - Stal Brzeg 3:0.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
20.02.2021 r. Sparing: GKS Katowice - Stal Brzeg 3:0. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
W sobotę 20.02.2021 r. GKS Katowice wygrał w sparingu z trzecioligową Stalą Brzeg 3:0 (2:0). Był to ostatni sprawdzian drużyny trenera Rafała Góraka przed rundą wiosenną w II lidze. Zobacz ZDJĘCIA z meczu GKS Katowice - Stal Brzeg na boisku ośrodka sportowego Kolejarz.

Mecz ze Stalą Brzeg był dziewiątym sparingiem GKS-u Katowice w czasie zimowych przygotowań do rundy rewanżowej w II lidze.

Zobacz ZDJĘCIA z meczu GKS Katowice - Stal Brzeg

GieKSa objęła prowadzenie w 31. minucie po rzucie karnym podyktowanym za faul bramkarza na Filipie Kozłowskim. Z 11 metrów strzelił Marcin Urynowicz. Tuż przed przerwą do siatki Stali trafił Danian Pavlas, któremu podawał Szymon Kiebzak. Autorem trzeciej bramki dla GieKSy był Piotr Kurbiel, finalizując kontrę katowiczan. Asystę zaliczył Krystian Sanocki.

GKS Katowice rozpocznie drugoligową wiosnę w sobotę 27 lutego od meczu u siebie z Sokołem Ostróda (początek o godz. 17).

20.02.2021. Sparing: GKS Katowice - Stal Brzeg 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Marcin Urynowicz (31-karny), 2:0 Danian Pavlas (45), 3:0 Piotr Kurbiel (75)

GKS Katowice: (I połowa) Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Pavlas - Kiebzak, Urynowicz, Gałecki, Błąd, Kościelniak - Kozłowski.
(II połowa) Królczyk - Grychtolik, Janiszewski, Broda, Pavlas - Sanocki, Jaroszek, Urynowicz, Kościelniak, Woźniak - Kurbiel.