• 90+2. Seweryn zmienił Tomasiewicza.

• Leandro za Getingera.

• Anon ukarany żółtą kartką.

• Lisowski ukarany żółtym kartonikiem.

• GOOOOOL! Łukasz Janoszka świetnie odnalazł się w polu karnym GieKSy i precyzyjnym strzałem pokonał Barana!

• Ręka gracza Stali we własnym polu karnym, ale gwizdek sędziego milczał!

• Urbańczyk za Paluchowskiego.

• Śpiączka zmienił Woźniaka.

• Poczobut ukarany żółtą kartką.

• Spychała ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOL! Andreja Prokić wykorzystał błąd defensywy GKS-u i trafił do siatki!

• Świetna interwencja Barana po uderzeniu Nowaka!

• Dobry fragment gry w wykonaniu Stali Mielec, która mocno zaatakowała gospodarzy.

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy!

• Fantastyczny kontratak Stali, ale Łukasz Janoszka przestrzelił z 5 metrów!

• Dominuje walka w środkowej strefie boiska.

• Adrian Błąd uderzył z rzutu wolnego nad bramką.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Jesienią w Mielcu GKS przegrał 0:2. Był to debiut w roli szkoleniowca katowickiej drużyny trenera Dudka. W poprzednim sezonie mielczanie byli lepsi zarówno u siebie (3:2), jak i na Bukowej (2:0). - Spróbujemy przerwać tą niedobrą serię - powtarzają piłkarze z Katowic.

• Katowiczanie obecnie zajmują 14. miejsce w tabeli, ale mają tylko punkt przewagi nad Bytovią i trzy nad Wigrami Suwałki, które znajdują się w strefie spadkowej. Podopieczni trenera Dariusza Dudka graja ostatnio zdecydowanie lepiej, nie przegrali ostatnich ośmiu meczów. - Przed nami jeszcze trzy finały - powtarza szkoleniowiec katowickiej drużyny i dodaje, że na błędy nie mogą sobie już pozwolić. W ostatniej kolejce GKS Katowice w Krakowie pokonał Garbarnię 2:0.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu GKS - Stal!

Leszek Jaźwiecki

GKS Katowice Stal Mielec

GKS Katowice - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

GKS Katowice - Stal Mielec ONLINE. Zespół z Bukowej wydostał się ze strefy spadkowej, ale nadal nie może być pewny utrzymania. Do tego potrzebne są kolejne punkty. Będą je mogli zdobyć w dzisiejszym meczu ze Stalą Mielec. Trzeci zespół tego sezonu wygrał ostatnio aż 5:1, więc przed katowiczanami bardzo trudne zadanie. Początek spotkania GKS Katowice - Stal o godzinie 20.45. Transmisja w Polsat Sport.

GKS Katowice - Stal Mielec ONLINE

Katowiczanie obecnie zajmują 14. miejsce w tabeli, ale mają tylko punkt przewagi nad Bytovią i trzy nad Wigrami Suwałki, które znajdują się w strefie spadkowej. Podopieczni trenera Dariusza Dudka graja ostatnio zdecydowanie lepiej, nie przegrali ostatnich ośmiu meczów.
- Przed nami jeszcze trzy finały - powtarza szkoleniowiec katowickiej drużyny i dodaje, że na błędy nie mogą sobie już pozwolić. W ostatniej kolejce GKS Katowice w Krakowie pokonał Garbarnię 2:0.

Mielczanie, których trenerem jest były szkoleniowiec GieKSy Artur Skowronek nadal ma szanse na awans do Ekstraklasy. Z dorobkiem 55 punktów piłkarze Stali zajmują 3. miejsce w tabeli tracąc do drugiego ŁKS-u Łódź siedem punktów. Dzisiaj, jeśli przegra może się definitywnie pożegnać z marzeniami o grze w elicie. W ostatnim meczu mielczanie pokonali Chrobrego Głogów 5:1. Dwie bramki w tym meczu strzelił Łukasz Janoszka, który był kiedyś, tak jak jego ojciec Marian, piłkarzem GKS Katowice. Na Bukowej grał także inny zawodnik Stali Andreja Prokić.

GKS Katowice - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Transmisja meczu GKS Katowice - PGE FKS Stal Mielec o godz. 20:15 w Polsacie Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.