GKS Katowice

2

Stal Stalowa Wola

1

• Dziękujemy za wspólnie spędzone 90 minut i zapraszamy do śledzenia kolejnych naszych relacji. Dobranoc!

• Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne GKS-u. Sędzia odgwizduje spalonego, a po chwili kończy to spotkanie. Emocjonująca końcówka wynagrodziła wiele minut bezbarwnej gry. Ostatecznie GKS wygrywa u siebie 2:1 i zgarnia kolejne 3 punkty w ligowej tabeli!

• Gol kontaktowy, fantastyczny strzał Dadoka w długi róg bramki! Mrozek bez szans!

• Zmiana w ekipie GKS-u: w miejsce Woźniaka pojawił się Tabiś

• Gooool!!! Szybka kontra gospodarzy, Urynowicz zagrywa do Michalskiego, który wychodząc na czystą pozycję mija bramkarza i pakuje piłkę do bramki. 3 punkty mimo problemów w ostatnich minutach zostaną w Katowicach.

• Spore zamieszanie w polu karnym GKS-u, gospodarze trochę się pogubili, lecz ostatecznie wybili piłkę poza pole karne.

• Sędzia doliczył 5 minut do drugiej połowy

• Kolejna kartka dla gracza gości, tym razem ukarany Pietras

• Mrozek czujny na przedpolu własnego pola karnego. Stal w natarciu, lecz bez konkretnych sytuacji w polu karnym.

• Żółtą kartką ukarany został trener gości, Szymon Szydełko.

• Uderzenie Płonki z rzutu wolnego poszybowało tuż obok słupka bramki GKS-u!

• Kartką został ukarany Urynowicz. Będzie rzut wolny dla gości.

• W dogodnej sytuacji podbramkowej znalazł się Rumin, lecz zamiast oddać strzał starał się znaleźć kogoś w polu karnym Stali. Bezskutecznie.

• Jeszcze jedna zmiana w drużynie gospodarzy: w miejsce Kiebzaka wszedł Wroński

• Błąd opuścił boisko, w jego miejsce Urynowicz.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska w wykonaniu gracza Stali. Ciepela nie potrafił skutecznie z woleja posłać jej do bramki rywala.

• Zmiany w ekipie gości: Ciepela w miejsce Fidziukiewicza

• Seria rzutów rożnych dla Stali, za każdym razem czujnie gospodarze, choć w pewnym momencie w dogodnej sytuacji znalazł się Jarosz. Jego strzał został zablokowany.

• Świetna akcja Rogalskiego, który tak zapędził sie w pole karne rywala, że znalazł się sam na sam z Kalinowskim. Górą bramkarz Stali!

• Kiebzak urwał się prawą stroną boiska, ale nie zagrał dobrze do Rogalskiego, który już czychał przed bramką.

• Po dośrodkowaniu w pole karne GKS-u, najpierw Dejmek uprzedził Fidziukiewicza, a po chwili piłka wróciła w pole karne, lecz mimo dogodnej sytuacji Dadok strzelił nad poprzeczką!

• Strzał na wiwat, do statystyk w wykonaniu Michalskiego.

• Gooool!!!! Ależ otwarcie gospodarzy! Lewą stroną popędził Rogala, który dośrodkował w pole karne do niepilnowanego Rogalskiego, któremu nie pozostało nic innego jak z czterech metrów skierować ją do bramki!

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła! Czekamy na gole!

• Niekryty w polu karnym Kiebzak oddał strzał głową na bramkę Stali. Piłka zatrzymała się na jednym z graczy gości, a po chwili arbiter główny zakończył pierwszą część gry. Do przerwy bez bramek i bez większych emocji.

• Kontra GKS-u. Podanie z lewej strony boiska w kierunku Rogalskiego, którego uprzedził Kalinkowski na przedpolu bramki.

• Sobotka zacentrował w pole karne. Fidziukiewicz uprzedzony przez Dejmka.

• Rogalski ponownie znalazł się sytuacji jeden na jednego z bramkarze, ale i tym razem sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

• Uderzenie Kiebzaka z dystansu. Kalinkowski paruje piłkę do boku.

• Fidziukiewicz nie opanował piłki w polu karnym po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, czym ułatwił interwencję defensorom gospodarzy.

• Płonka po przebiegnięciu z piłką kilku metrów zdecydował się na strzał z dystansu. Próba zablokowana.

• Bardzo nieudana próba uderzenia z okolic 20. metra w wykonaniu Kiebzaka. Piłka szybuje wysoko nad bramką.

• Mrozek czujny i bezbłędny na 5. metrze pola karnego po stałym fragmencie gry w wykonaniu gości.

• Kiercz fatalnie się pomylił przy ocenie lotu piłki, na jego szczęście zdaniem arbitra Rogalski znajdował się na pozycji spalonej, więc nawet gdyby wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem nic by to nie zmieniło.

• Błąd zacentrował z rzutu wolnego, piłka trafiła na głowę Dejmka, strzał defensora gospodarzy kilka metrów obok słupka bramki Stali.

• Żółta kartka dla Jarosza za faul na Michalskim.

• Niezłe dośrodkowanie w kierunku Dadoka, którego dobrą interwencją uprzedza Jędrych.

• Piękna kombinacyjna akcja Rogalskiego i Błąda, który ostatecznie umieścił piłkę w bramce. Sędzia odgwizdał pozycję spaloną, a zatem w Katowicach wciąż bez bramek.

• Niepilnowany przez nikogo przed polem karnym Błąd po podaniu Michalskiego zdecydował się na techniczny strzał z lewej nogi. Dobrze jednak ustawiony Kiercz zablokował uderzenie.

• Gospodarze zamknęli rywala na własnej połowie i przez prawie 3 minuty w ataku pozycyjnym budują swoją akcję.

• Zamieszanie pod polem karnym gospodarzy. Mrozek skutecznym piąstkowaniem uprzedza Jopka, który był bliski skierowania piłki głową do bramki. Po chwili poszła kontra gospodarzy prawą stroną. Kiebzak zagrał do Michalskiego, a ten z ostrego kąta uderzył wprost w bramkarza!

• Na razie dużo nerwowości po obu stronach, piłka głównie szybuje w powietrzu. Czekamy na akcje podbramkowe.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka gospodarze!

• Kilka dni temu obie drużyny zmierzyły się w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Po 120 minutach było 1:1, a w karnych górą okazali się gracze ze Stalowej Woli. Dziś GKS ma okazję na rewanż.

• Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest Albert Różycki z Łodzi.

• Będzie to spotkanie odpowiednio 4. i 16. drużyn w tabeli II ligi. W ostatnim spotkanie Stal przegrała u siebie z Widzewem Łódź 0:1, natomiast GKS pokonał u siebie Pogoń Siedlce 2:1.

• Witamy serdecznie ze stadionu przy ulicy Bukowej, gdzie o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy GKS-em Katowice a Stalą Stalowa Wola. Zapraszamy na relację z tego spotkania.