GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Spotkanie o dużą stawkę

1

Stomil Olsztyn

1

• Koniec meczu! Podział punktów przy Bukowej!

• Piłka meczowa dla Stomilu, do piłki doszedł Sobczak, którego uderzenie z linii pola karnego minęło o centymetry słupek bramki gospodarzy!

• Indywidualna akcja Sobczaka, zakończona wywalczeniem kornera. Dośrodkowanie Pałaszewskiego, Poczobut wybija piłkę poza pole karne.

• Dośrodkowanie Puchacza z rzutu rożnego trafia na głowę Woźniaka, ten uderzył jednak nad bramką.

• Uderzenie Niedzieli z ostrego kąta nie mogło zaskoczyć Barana.

• O siedem minut arbiter główny przedłużył drugą część gry.

• Dośrodkowanie w pole karne Stomilu z rzutu wolnego, małe zamieszanie w szesnastce, ostatecznie piłka w rękach bramkarza gości.

• Dośrodkowanie Poczobuta trafia wprost do rąk Skiby.

• Pawełek przy swojej niefortunnej interwencji doznał urazu, a więc mamy zmianę bramkarza. Krzysztof Baran między słupkami GKS-u

• Gooool!!!! Dośrodkowanie w pole karne. Pawełek broni uderzenie głową jednego z graczy Stomilu, lecz po chwili niefortunnie wypluwa piłkę z rąk, dopada do niej Mateusz Gancarczyk i doprowadza do remisu!

• Jegliński zastępuje w ekipie Stomilu Waldemara Gancarczyka.

• Mocne uderzenie Rzoncy zza pola karnego sprawiło sporo problemów Skibie!

• Spiączka znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej, jego uderzenie broni Skiba.

• Zmiana w Stomilu. Niedziela w miejsce Mazka

• Kartka dla Rzoncy.

• Uderzenie Puchacza z rzutu wolnego, bliski wpakowania piłki do własnej bramki był Góral!

• Mosakowski ukarany kartką za faul na Anonie.

• Zmiana także w ekipie Stomilu, Góral zastąpił na boisku Lecha

• Błąd opuszcza boisko, a w jego miejsce Woźniak.

• Uderzenie Poczobuta z dalszej odłegłości. Skiba nie musiał interweniować.

• Za faul taktyczny kartką ukarany został Anon.

• Dośrodkowanie w pole karne GKS-u. Piłka trafia na głowę jednego z graczy gości, strzał był jednak zbyt lekki by zaskoczyć Pawełka.

• Goooool!!!! Gospodarze na prowadzeniu! Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafia wprost na głowę Remisza, który nie daje szans Skibie na skuteczną interwencję!

• Dośrodkowanie w pole karne Błąda pozostawiło sporo do życzenia. Mimo wszystko Skiba do końca czujnie kontrolował lot piłki.

• Uderzenie "do statystyk" w wykonaniu Kubana.

• Dośrodkowanie Poczobuta z prawej strony spokojne wyłapane przez Skibę.

• Czas na drugą część gry! Obie drużyny bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy przy Bukowej bez goli!

• Po raz kolejny na bramkę rywala uderzał Lech i to była próba bliska powodzenia. Piłka tuż obok bramki!

• Rzut rożny dla Stomilu. Dośrodkowanie Pałaszewskiego trafia wprost na głowę Błąda, który tym samym rozpoczął kontrę gospodarzy, piłka trafia do Spiączki, ten oddaje strzał w sam środek bramki.

• Pierwsza indywidualna kara w meczu. Kartką koloru żółtego ukarany Remisz

• Goście przechwycili piłkę na połowie rywala, Pałaszewski zdecycydował się na uderzenie, jednak jest to próba do zapomnienia.

• Błąd uderzał zza pola karnego lewą nogą. Na jego nieszczęście odbiła się ona jeszcze od Śpiączki i wyszła na aut bramkowy.

• Skiba z trudem broni uderzenie zza pola karnego w wykonaniu zawodnika gospodarzy!

• Szybka akcja gospodarzy zakończona dośrodkowaniem Wawrzyniaka. Dobrze w tej sytuacji interweniował Kraczunow.

• Uderzenie z rzutu wolnego Puchacza. Piłka szybuje nad murem, ale i nad bramką.

• Skiba dwukrotnie w jednej sytuacji ratuje gości. Najpierw po centrostrzale Wawrzyniaka, a następnie po nie najlepszym zagraniu Bucholca!

• Kolejna próba Lecha. Strzał po ziemi, w sam środek bramki nie stanowił problemu dla Pawełka.

• W odpowiedzi uderzenie na bramkę Pawełka. Strzelał ponownie Lech, próba bez powodzenia.

• Zagranie z lewej strony boiska, do piłki doszedł Puchacz, który z ostrego kąta uderzył na bramkę Skiby. Niewiele brakowało!

• Uderzenie piłki głową w wykonaniu Lecha niemalże z 16. metra. Piłka minęła słupek o jakieś 2 metry.

• Ni no strzał, ni to dośrodkowanie Anona tuż zza linii pola karnego. Od bramki rozpoczął Skiba.

• Goście wykonywali rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne, piłka trafiła na nogę Pałaszewskiego, któremu ostatecznie nie udało się jej na wślizgu wpakować do bramki.

• Zespół Stomilu na razie lekko przyczajony, oczekuje na własnej połowie na przechwyt i szybką kontrę.

• Anon mając dwóch partnerów w polu karnym nie potrafił dobrze dośrodkować z lewej strony boiska.

• Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Tym razem goście wyjaśniają sytuację.

• Rzut rożny dla gospodarzy, potworne zamieszanie w wyniku którego jeden z zawodników GKS-u nie potrafił skierować piłki do bramki z 2 metrów!

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka gospodarze!

• Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest Sebastian Krasny z Krakowa.

• W poprzedniej kolejce GKS zremisował na wyjeździe z Termalicą 1:1, natomiast Stomil uległ przed własną publicznością z Chrobrym Głogów 0:2.

• Oba zespoły w chwili obecnej mają po 30 punktów na koncie i zaciekle walczą o utrzymanie. Remis Wigier z ŁKS-em sprawił, że Olsztynianie plasują się obecnie na pierwszej spadkowej pozycji. GieKSa w ligowej tabeli znajduje się tuż nad dzisiejszym rywalem.

• Witamy serdecznie z Katowic, gdzie o 20.00 rozpocznie się niezwykle ważne dla układu tabeli starcie pomiędzy GKS-em Katowice a Stomilem Olsztyn. Życzymy ciekawego spotkania i wielu emocji!

Rafał Musioł

Dziennik Zachodni

GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE. Relacja na żywo w GOL24! Na stadionie przy Bukowej skonfrontują się drużyny, które drżą o zachowanie ligowego bytu. Piętnasty w tabeli GKS Katowice podejmie będąc lokatę niżej Stomil. Początek meczu w środę 24 kwietnia o godz. 20:00. Relacja LIVE w GOL24!

Fortuna 1 Liga. GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE

Po remisie w Niecieczy GKS Katowice znalazł się tuż nad strefą spadkową, ale z identycznym dorobkiem jak zespoły za jego plecami. Pierwszą drużyną pod kreską jest Stomil Olsztyn, który w środę będzie gościł na Bukowej. Wiadomo więc, że przegrany znajdzie się bliżej II ligi, a remis nie urządzi żadnego z zespołów. Zapowiada się zatem piłkarska walka na śmierć i życie.

Fortuna 1 Liga. Kto wygra mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn?

GKS w sześciu ostatnich meczach odniósł trzy zwycięstwa i tyle samo zremisował. Stomil natomiast pozostaje bez wygranej już od pięciu kolejek i to właśnie sprawiło, że olsztynianie - którym groziło nieprzystąpienie do rundy wiosennej - wplątali się w walkę o utrzymanie.

Jesienią w Olsztynie GKS wygrał 1:0 po golu zdobytym przez Adriana Łyszczarza. - Ten mecz jest dla nas jak finał. A potem czekają nas kolejne cztery finały - nie ukrywa trener Dariusz Dudek.

Spotkanie GKS Katowice - Stomil Olsztyn sędziować będzie Sebastian Krasny z Krakowa.

Fortuna 1 Liga. GKS Katowice - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo z meczu w Polsacie Sport Extra od 19:55. Wstęp do spotkania rozpocznie się 10 minut wcześniej. Z Katowic komentować będą Szymon Rojek oraz Janusz Kudyba. W internecie starcie GieKSy ze Stomilem będzie można obejrzeć na ipla.tv.