GKS Katowice - Widzew Łódź 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Fani liczyli na zwycięstwo

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Kibice na meczu GKS Katowice - Widzew ŁódźZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. arkadiusz gola
Hit II ligi na Bukowej oglądało 1325 kibiców. Fani GieKSy powody do radości mieli tylko w I połowie, którą katowiczanie wygrali 1:0. Po przerwie do głosu doszedł Widzew Łódź i doprowadził do wyrównania. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Katowice - Widzew Łódź.

GKS Katowice - Widzew Łódź zdjęcia kibiców

Dla kibiców GieKSy mecz z Widzewem to było prawdziwe piłkarskie święto. Bilety na to spotkanie sprzedały się błyskawicznie, a gospodarze żałowali, że ze względu na obostrzenia sanitarne mogą wpuścić na trybuny ograniczoną liczbę widzów, bo inaczej widownia wypełniła by się po brzegi.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW Z MECZU GKS KATOWICE - WIDZEW ŁÓDŹ

Sympatycy katowiczan rozwiesili flagi na Blaszoku i głośno dopingowali swoich ulubieńców. Po I połowie kibice GKS mieli powody do radości, bo gospodarze prowadzili 1:0 po golu Szymona Kiebzaka. Po przerwie lepszy był Widzew, który doprowadził do wyrównania. Remis w meczu na szczycie nie jest korzystnym wynikiem dla katowiczan, bo zespół trenera Rafała Góraka nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli II ligi, które nie jest premiowane bezpośrednim awansem.

GKS Katowice - Widzew Łódź 1:1 (1:0)
1:0 Szymon Kiebzak (30), 1:1 Daniel Tanżyna (57)