GKS Katowice - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Hit o najwyższą stawkę

1

Widzew Łódź

1

• A zatem w Katowicach podział punktów, z którego najbardziej cieszą się piłkarze Górnika Łęczna. Ostatnie 3. kolejki zapowiadają się w dalszym ciągu interesująco. Tymczasem, dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

• Ostatnie dośrodkowanie w pole karne GKS-u, gospodarze wybijają piłkę, po chwili sędzia kończy spotkanie!

• Zamieszanie w polu karnym Widzewa, goście ostatecznie wybijają piłkę poza pole karne.

• Po dosrodkowaniu Kosakiewicza faulowany we własnym polu karnym był Michalski

• Zmiana w Widzewie: Wolsztyński w miejsce Gąsiora

• Habusta w miejsce Błąda

• Arbiter doliczył do drugiej połowy 3 minuty.

• Świetne uderzenie Urynowicza lewą nogą z woleja i równie dobra obrona Pawłowskiego!

• Gospodarze dobrze radzą sobie po dośrodkowaniu Kosakiewicza z rzutu rożnego.

• Robak wyszedł sam na sam, lecz nie trafił do bramki Mrozka, piłka tuż obok słupka!

• Kartką ukarany Gąsior

• Michalski zagrał w pole karne do dobrze ustawionego w polu karnym Stefanowicza, lecz na drodze uderzenia stał dobrze ustawiony Rudol

• Żółtą kartką ukarany Stefanowicz

• Uderzenie Możdżenia z dystansu w sam środek bramki Mrozka.

• Urynowicz zastępuje na placu gry Pavlasa.

• Grożne uderzenie Gutowskiego zza pola karnego. Piłka szybuje tuż nad bramką.

• Zmiana w GKS-ie: Rogalski w miejsce Kurbiela.

• Kartką upomniany Pavlas, który przerwał kontrę gości

• Zamieszanie w polu karnym, uderzenie Janiszewskiego obok bramki gości.

• Po akcji Michalskiego gospodarze uzyskali rzut rożny. Po dośrodkowaniu Błąd piłka trafiła przed pole karne, gdzie stał Stefanowicz, który miękko wrzucił w pole karne, ale na spalonym stał Gałecki.

• Po wyrzucie piłki z autu przez Michalskiego, Pawłowski po raz kolejny zdecydował się na piąstkowanie piłki poza pole karne.

• Kontuzjowany Poczobut opuszcza boisko, w jego miejsce Możdżeń.

• Po interwencji na przedpolu Pawłowskiego do piłki dopadł Stefanowicz, ale uderzeniem z powietrza nie był w stanie skierować piłki do bramki.

• Dobra interwencja Pawłowskiego na 14. metrze po dośrodkowaniu Rogali ze środka boiska.

• Goście mogli się pokusić o drugą bramkę. W dogodnej sytuacji znalazł się Robak, ale po dośrodkowaniu Kosakiewicza trafił wprost w bramkarza!

• Gooool!!!! Kosakiewicz z rzutu rożnego dośrodkowuje wprost na głowę Tanżyny, który wykorzystuje pusty przelot bramkarza i doprowadza do remisu!

• Ojamaa faulowany przez Janiszewskiego, który został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Kordasa z rzutu wolnego wprost do rąk Mrozka.

• Indywidualna akcja Gutowskiego, który stracił piłkę, dopadł do niej Kordas, który zdecydował się na uderzenie, ostatecznie zablokowane przez graczy GKS-u.

• Kosakiewicz dośrodkowuje z rzutu rożnego. Dobra interwencja gospodarzy, którzy wybijają piłkę.

• Pawłowski piąstkuje na przedpolu własnego pola karnego.

• Wracamy po przerwie. Tym razem od środka rozpoczęli goście!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy, po bramce Kiebzaka gospodarze prowadzą 1:0. Czekamy na drugą część gry!

• Kordas dobrze dośrodkował z lewej strony, piłka trafia na nogę Ojamy, który uderzył w sam środek bramki, bez trudu broni Mrozek.

• Rogala wybija piłkę na rzut rożny po centrze Gutowskiego. Po chwili goście po raz kolejny nie najlepiej wykonują stały fragment.

• Rudol starał się uderzyć głową po zagraniu Kosakiewicza, lecz obrona wybija piłkę na rzut rożny. Po chwili Kosakiewicz zbyt krótko dośrodkowuje z narożnika boiska.

• Gutowski starał sie zagrać do Ojamy, lecz piłka ostatecznie po jego zagraniu trafia do rąk bramkarza.

• Kontra GKS-u po błedzie Ojamy, piłka trafiła do Michalskiego, lecz gospodarze nie wywalczyli nawet rzutu rożnego.

• Groźne uderzenie Kosakiewicza z dystansu, niewiele brakowało, by zaskoczył on Mrozka.

• W odstępie kilkunastu sekund Ojamaa dwukrotnie dośrodkował w pole karne GKS-u. Za pierwszym razem dobrze interweniował Jędrych, a za drugim piłka trafiła na głowę Robaka, który uderzył nad bramką.

• Goooool!!! Błąd zabrał się z piłką na połowie boiska, po chwili faulował go Rudol, lecz futbolówkę przejął Kiebzak i precyzyjnym strzałem pokonał Pawłowskiego!

• Długa piłka w kierunku Ojamy, ale estończyk dopuścił sie faul w ofensywie

• Dobre dośrodkowanie Kosakiewicza, ale żaden z graczy Widzewa nie przeciął lotu piłki. Od bramki Mrozek.

• Radwański wywalczył rzut rożny dla gości.

• Sebastian Rudol ukarany żółtą kartką.

• Robak zdecydował się na uderzenie na bramkę. Po rykoszecie piłka wpada w ręce bramkarza.

• Poczobut za ostry faul ukarany żółtą kartką.

• Najpierw Radwański, a następnie Gutowski dośrodkowali w pole karne gospodarzy, w obu przypadkach defensywa GKS-u spisała się bez zarzutu.

• Kosakiewicz dośrodkował spod linii końcowej boiska, piłka nie trafiła na głowę Robaka, gospodarze wybili piłkę na aut.

• Akcja Gutowskiego zakończona niedokładnym zagraniem w kierunku Ojamy.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Robak znalazł się w dogodnej sytuacji, ale nie trafił głową do bramki GKS-u.

• Kosakiewicz dośrodkował z rzutu wolnego. Błąd Mrozka, który wyszedł na przedpole ale minął się z piłką. Na jego szczęście po uderzeniu Tanżyny, piłka odbija się od gracza GKS-u i wychodzi na rzut rożny

• Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Błąd przeciągnął dośrodkowanie z narożnika boiska.

• Pawłowski piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Błąda z rzutu wolnego.

• Błąd dośrodkowuje w pole karne, obrona Widzewa wybija na rzut rożny. Po dośrodkowaniu Stefanowicza po raz kolejny dobrze interweniują goście.

• Robak zablokowany przez obronę GKS-u.

• Uderzenie Gutowskiego zza pola karnego. Piłka uderzona po ziemi nie sprawiła problemu Mrozkowi.

• Michalski wywalczył rzut rożny. Gospodarze krótko rozegrali stały fragment gry, lecz zakończyło się bez dośrodkowania.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka gospodarze!

• Gracze Widzewa już na murawie, za chwilę pojawią się na niej gospodarze.

• Arbitrem głównym tego spotkania będzie Pan Szymon Lizak z Poznania. Na liniach pomagać mu będą: Maciej Śliwiński i Maciej Cebulski.

• Znamy wyjściowe składy obu ekip, czas poznać zawodników, którzy na ławce rezerwowych rozpoczną to spotkanie.

GKS: Frankowski (B), Urynowicz, Grychtolik, Habusta,Wojciechowski, Szwedzik, Dampc, Rogalski, Dejmek.

Widzew: Wolański (B), Pięczek, Wolsztyński, Prochownik, Mandiangu, Turzyniecki, Możdżeń, Wołąkiewicz.

• Jesienne spotkanie obu drużyn zakończyło się wynikiem 1:1. Dla Widzewa bramkę zdobył były gracz GKS-u, Bartłomiej Poczobut, natomiast dla piłkarzy z Bukowej trafił Rogalski.

• W Katowicach dojdzie do starcia trzeciego w tabeli GKS-u, który do swojego rywala traci zaledwie punkt. Obie drużyny mogą zbliżyć się do Górnika Łęczna, który wczoraj niespodziewanie przegrał u siebie z Pogonią Siedlce 2:3.

• Witamy! Zapraszamy na relację z hitu 31 serii spotkań II ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Widzewem Łódź. Liczymy na gole i mnóstwo emocji!

©Polak Press

Widzew Łódź ONLINE. Przed nami hit na szczycie 2 ligi. W niedzielę 12 lipca GKS Katowice zagra z Widzewem Łódź. Pojedynek najpewniej zadecyduje o tym, która z tych drużyn awansuje do I ligi. Początek meczu o godz. 13:05. Relacja live na żywo w GOL24.pl!

GKS Katowice - Widzew Łódź ONLINE

W niedzielę o godz. 13.05 łodzianie drudzy w tabeli łodzianie zagrają z trzecim GKS Katowice. Kto przegra to spotkanie, ten pewnie będzie musiał w barażach walczyć o awans do I ligi, a to nie będzie łatwe. Stawka jest bardzo wysoka.

Czy Widzew jest w stanie udźwignąć odpowiedzialność za grę i wynik? Nie umiemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.
W ostatnich dniach klub na własne życzenie przeżył burzę w szklance wody. Więcej dyskutowano o zmianie trenera, do której nie doszło, a zdecydowanie mniej o najbliższym pojedynku. Najważniejsza informacja, jaka wynika z ostatnich zawirować, jest taka, że trener Marcin Kaczmarek cieszy się zaufaniem zawodników. Team nadal istnieje, nadaje na tych samych falach i ma ambicję udowodnienia, że ostatnie wpadki były bolesnymi wypadkami przy pracy.

Po nieudanym spotkaniu z Pogonią w Siedlcach zajdą pewnie zmiany w składzie, zwłaszcza w drugiej linii. Miejsce słabo spisujących się Marcela Gąsiora i Mateusza Możdżenia, zajmą pewnie wracający po odcierpieniu kartkowej kary: Adam Radwański i Bartłomiej Poczobut. Sęk w tym, że gdy ostatnio byli na boisku, to mówiąc łagodnie, też nie błyszczeli. Na środku obrony miejsce miejsce Sebastiana Rudola zajmie pewnie wyleczony Hubert Wołąkiewicz. On też niestety nie gwarantuje na 100 procent, bo gdy ostatnio grał, to spisywał się słabiutko.

Trener Marcin Kaczmarek powinien postawić na grę dwoma napastnikami, bo w pierwszej połowie spotkania w Siedlcach ich współpraca wyglądała obiecująco i przyniosła gola. Więcej jest znaków zapytania niż jasnych odpowiedzi.

Zainteresowanie meczem GKS Katowice - Widzew Łódź jest ogromne. Niestety pandemia koronawirusa sprawia, że kibice mogą zająć na Bukowej maksymalnie tylko 1760 osób i wszystkie bilety zostały wyprzedane.

GKS Katowice - Widzew Łódź TRANSMISJA TV I ONLINE

Niedzielne spotkanie GKS Katowice - Widzew pokaże TVP 3. Początek transmisji o godz. 13. Stream online dostępny będzie na sport.tvp.pl. Tekstowa relacja na żywo w serwisie GOL24.pl. Zapraszamy!