Rafał Musioł
Lucyna Nenow / Polska Press
Kibice GKS Katowice wrócili na trybuny stadionu przy Bukowej. Mecz z Górnikiem Polkowice mogło zobaczyć 1.760 kibiców, ale do sprzedaży trafiło niespełna 300 biletów, bo gwarancję obejrzenia spotkania miało 1.500 karnetowiczów. W sumie jednak wypełniona została zaledwie połowa dostępnych miejsc. Zobaczcie zdjęcia szczęśliwców, którzy po czterech miesiącach przerwy mogli na własne oczy zobaczyć grę zespołu Rafała Góraka.

Kibice, którzy znaleźli się na stadionie GKS-u Katowice mogli czuć się wybrańcami i zdecydowana większość z nich prawo wejścia na mecz z Górnikiem Polkowice mogła traktować w kategoriach nagrody za zakup karnetu. Skorzystało jednak z tego mniej fanów niż oczekiwano w klubie.

Bądź na bieżąco i obserwuj

Atmosfera na trybunach szybko jednak zmieniała temperaturę, bo gospodarze rozgrywali bardzo słaby mecz. Razem z kibicami wróciły więc także gwizdy, które żegnały piłkarzy schodzących na przerwę przy stanie 0:1, a potem nasiliły się po drugim golu dla Polkowic.

Po kontaktowym golu doping znów pomagał katowiczanom, ale to nie przełożyło się na wynik meczu, który GKS przegrał 1:2, znacząco oddalając się od marzeń o bezpośrednim awansie do I ligi. Całe spotkanie znów zostało z trybun skwitowane gwizdami...

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Katowice - Górnik Polkowice.