• Koniec meczu! Znicz wywozi z Katowic 3 punkty po wygranej z GKS-em 3:1.

• Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej części gry.

• Gradecki źle zagrał piłkę do własnego obrońcy, ale naprawił swój błąd broniac najpierw uderzenie Rogalskiego, a następnie Urynowicza.

• Michalski ukarany żółtą kartką.

• Na bramkę goście uderzał Błąd. Próba strzału z dystansu bardzo nieudana.

• Na strzał z prawej strony boiska zdecydował się Zjawiński, piłka poszybowała wysoko na bramką.

• Płaskie dośrodkowanie Drbnaka łapie Mrozek.

• A także w drużynie gospodarzy. Grychtolik w miejsce Wrońskiego

• Zmiana w ekipie Znicza Szymański w miejsce Rackiewicza

• Po chwili Rumin został zastąpiony przez Rogalskiego.

• W dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Rumin, lecz nie trafił głową w kierunku bramki.

• Dośrodkowanie Michalskiego wprost w ręce bramkarza gości.

• Obst zastępuje na placu gry Noiszewskiego

• Płaski strzał Stefanowicza nie stanowił problemu dla Gradeckiego.

• Moskwik opuszcza boisko, w jego miejsce Tarnowski

• Baran ukarany kartką za faul przed polem karnym.

• Mrozek broni płaski strzał Rackiewicza. Odpowiedź gości mogła być natychmiastowa.

• Goool!!! Jest pierwsza bramka dla gospodarzy. Najsprytniejszy w zamieszaniu w polu karnym okazał się Jędrych i uderzeniem z lewej nogi pokonał Gradeckiego

• Płaski strzał z dystansu w wykonaniu jednego z graczy gospodarzy nie okazał się trudny dla golkipera Znicza.

• Urynowicz zastępuje na placu gry Kiebzaka.

• Gracze Znicza wyszli z kontrą, ostatecznie na strzał zdecydował się Czarnowski, jednakże jego próba okazała się bardzo niecelna.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Rackiewicza w kierunku Czarnowskiego.

• Dośrodkowanie Michalskiego z prawej strony boiska. Rumin nie zdołał musnąć piłki głową w taki sposób, by skierować ją do siatki gości

• Mrozek świetnie broni uderzenie z bliskiej odległości w wykonaniu Zjawińskiego. Po chwili głową uderzał Noiszewski, Mrozek nie musiał interweniować.

• Gospodarze w ataku. Błąd dośrodkowuje z rzutu rożnego. Mimo dużego zamieszania, goście wybijają piłkę poza pole karne.

• W zespole gospodarzy doszło do jednej zmiany w przerwie. Habusta zastąpił Gałeckiego

• Zaczynamy drugą część gry. Od środka goście!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Znicz prowadzi w Katowicach 3:0!

• Gooool!!!! To jest nokaut w Katowicach! Czarnowski świetnym i mocnym strzałem pod porzeczkę nie daje szans bramkarzowi!

• Czarnowski zdecydował się niełatwej sytuacji na uderzenie. Broni Mrozek.

• Tym razem Gradecki się nie popisał, wypuszczając z rąk łatwe zdawało się dośrodkowanie w wykonaniu Rogali. Rumin nie skorzystał jednak z prezentu. Po chwili głową na bramkę Znicza uderzał Kiebzak, lecz była to próba nieudana.

• Błąd uderzał z ostrego kąta. Po raz kolejny na posterunku Gradecki!

• Goool!!! Machalski bardzo pewnym uderzeniu podwyższa prowadzenie gości! Stadion przy Bukowej zamilkł!

• Dejmek fauluje w polu karnym rywala i otrzymuje żółtą kartkę. Dodatkowo sędzia dyktuje jedenastkę!

• Mrozek przenosi piłkę nad poprzeczkę po mocnym uderzeniu Machalskiego zza pola karnego!

• Po zagraniu od bramkarza do piłki dopadł Rumin, ale przegrał starcie z Gradeckim, który jednak wypluł piłkę przed siebie. Napastnik gospodarzy dopadł do niej, a następnie wycofał przed pole karne, ale próba strzału jednego z graczy GKS-u okazała się bardzo nieskuteczna.

• Tym razem bliski szczęścia po uderzeniu głową był Machalski. Gospodarze wyraźnie w odwrocie.

• Mrozek z trudem broni uderzenie Zjawińskiego z dystansu!

• Goooool!!!! Moskwik strzelcem bramki dla Znicza po dośrodkowaniu z lewej strony boiska!

• Tym razem Mrozek musiał się napracować by wybronić uderzenie z ostrego kąta w wykonaniu Bochenka!

• Czarnowski mimo problemów z opanowaniem piłki ostateczne oddał strzał na bramkę GKS-u. Bez problemu broni Mrozek

• Uderzenie Drobnaka zza pola karnego zostało przyblokowane przez graczy gospodarzy.

• Błąd dośrodkował z rzutu rożnego. Główkował Dejmek, ale trafił w sam środek bramki i Gradecki bez trudu złapał piłkę.

• Rumin bliski zdobycia bramki po uderzeniu głową. Zabrakło kilkudziesięciu centymetrów!

• Wroński z łatwością wbiegł w pole karne rywala i oddał kolejny strzał. Gradecki sparował tą próbę do boku!

• Napór gospodarzy trwa. Tym razem Gradecki wybronił strzał Wrońskiego.

• Dwie kapitalne interwencje Gradeckiego. Najpierw świetna obroną nogą strzłu Rogali, a następnie już rękoma po strzale Błąda.

• Michalski zszedł z piłką do środka boiska i uderzył zza pola karnego. Bramkarz goście nie musiał interweniować.

• Wroński uderzył z narożnika pola karnego, podobnie jak wcześniej Błąd przeniósł piłkę ponad poprzeczkę.

• Błąd mocno uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała nad bramką.

• Błąd uderzył z jedenastu metrów na bramkę Gradeckiego, został jednak zablokowany, po chwili zza pola karnego uderzył Rogala, jednak zbyt niecelnie

• Akcja gości. Rackiewicz łatwo poradził sobie z Rogalą i uderzył na dalszy słupek bramki Mrozka. Zabrakło pół metra!

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka gospodarze.

• Obie drużyny już na murawie. GKS zagra w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach. Znicz w żółtych koszulkach i czerwonych spodenkach.

• Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie Albert Różycki z Łodzi

• Dużo zmian zaszło latem w Katowicach. Zespół został znacząco odmłodzony i wszyscy przy Bukowej są ciekawi jak ten "nowy projekt" będzie funkcjonował.

• Witamy serdecznie z Katowic! Zapraszamy na relację tekstową z meczu II ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Zniczem Pruszków.