GKS Tychy - Arka Gdynia ZDJĘCIA KIBICÓW Smutek tyskich fanów. Zobaczyli porażkę swojej drużyny, choć Konrad Jałocha obronił karnego

Tomasz Kuczyński
7.04.2022 r. Kibice na meczu Fortuna 1. Ligi GKS Tychy - Arka Gdynia.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
7.04.2022 r. Kibice na meczu Fortuna 1. Ligi GKS Tychy - Arka Gdynia. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola
W czwartek 7.04.2022 r. w zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy podejmował Arkę Gdynia. Tyscy fani mieli nadzieję, że ich zespół zatrzymana rozpędzoną drużyną trenera Ryszarda Tarasiewicza. Nic z tego nie wyszło... Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy - Arka Gdynia.

Kibice GKS-u Tychy byli ostatnio w Łodzi na meczu z Widzewem. Choć w sektorze gości pojawiło 806 fanów, to tyszan było około 300, resztę stanowili zaprzyjaźnieni z nimi kibice ŁKS-u Łódź. Doszło do zadymy, mecz był przerwany, a na dodatek GKS przegrał 1:2.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy - Arka Gdynia, 7.04.2022 r.

W czwartek tyszanie zagrali z niepokonaną w tym roku Arką, która mogła objąć prowadzenie już w 4. minucie. Konrad Jałocha obronił jednak rzut karny wykonany przez Huberta Adamczyka, co kibice przyjęli aplauzem.

7.04.2022 r. Mecz Fortuna 1. Ligi GKS Tychy - Arka Gdynia.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GKS Tychy - Arka Gdynia ZDJĘCIA, WYNIK Konrad Jałocha obroni...

Kiedy Adamczyk w 19. minucie zdobył gola dla gości i takim wynikiem zakończyła się I połowa. Zadowoleni byli tylko obecni na trybunach kibice Arki. W 64. minucie goście po trafieniu Christiana Alemana podwyższyli na 2:0.

GKS Tychy przegrał trzeci mecz z rzędu, ale ciągle jest w grze o baraże o awans do PKO Ekstraklasy.

GKS Tychy - Arka Gdynia 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Hubert Adamczyk (19), 0:2 Christian Aleman (64)

GKS Tychy: Konrad Jałocha - Dominik Połap, Nemanja Nedić, Kamil Szymura, Maciej Mańka - Bartosz Biel (46. Kargulewicz), Oskar Paprzycki, Mateusz Czyżycki (62. Tomas Malec), Łukasz Grzeszczyk (78. Jakub Piątek), Krystian Wachowiak (46. Marcin Kozina) - Daniel Rumin (46. Gracjan Jaroch).

Arka: Kacper Krzepisz - Mateusz Stępień, Martin Dobrotka, Michał Marcjanik, Haris Memić, Olaf Kobacki (46. Fabian Hiszpański) - Hubert Adamczyk (86. Marcus Vinícius), Sebastian Milewski (59. Piotr Zmorzyński), Michał Bednarski, Christian Aleman - Karol Czubak.

Żółte kartki: Biel, Połap - Memić, Czubak

Sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa)