1

Chojniczanka Chojnice

2

• Koniec! Chojniczanka Chojnice sięga po bardzo ważny komplet punktów w Tychach. Dziękujemy za uwagę.

• 4 minuty doliczone przez sędziego.

• Pewnie bronią się goście z Chojnic.

• Z dystansu uderzył Podgórski i niewielu mu zabrakło do szczęścia.

• Michał Staniucha za Szumilasa.

• Idealna sytuacja dla gospodarzy, jednak jakimś cudem nie trafił w światło bramki Moneta!

• Oskar Paprzycki wchodzi za zmęczonego Mikołajczaka.

• Kończy występ Papikjan. W jego miejsce Marcin Trojanowski.

• Mikołajczak wykorzystał idealnie dośrodkowanie Wolskiego i głową pokonał bramkarza GKS-u.

• GOOOOOL!!! JUŻ 2:1 DLA CHOJNICZANKI!! ZNOWU MIKOŁAJCZAK.

• Najpierw Janukiewicz wybronił strzał Monety, ale przy kolejnej wrzutce piłka trafiła do Lewickiego, który w swojej pierwszej akcji wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOL!! WEJŚCIE SMOKA LEWICKIEGO!!

• A Jagiełłę zastępuje Jacek Podgórski.

• Szymon Lewicki wchodzi za Dario Kristo.

• Centymetrów zabrakło Mateuszowi Piątkowskiemu, by zamknąć ostre dośrodkowanie posłane w szesnastkę.

• Aghwan Papikjan zagrywał piłkę w pole karne ze skrzydła, ale ubiegł napastnika Jałocha.

• Poprzeczka! Świetny strzał Aleksandra Jagiełły i duże szczęście po stronie tyszan.

• W odpowiedzi akcja gości, w której na listę strzelców powinien wpisać się Bartosz Wolski! Znakomicie jednak interweniował Konrad Jałocha.

• Próbował szczęścia Wojciech Szumilas, jednak na posterunku dobrze ustawiony bramkarz Chojniczanki.

• Jedna zmiana. Dominik Połap za Jana Biegańskiego.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy! GKS Tychy przegrywa z Chojniczanką 0:1!

• Sebastian Steblecki zagrał wzdłuż bramki w kierunku Łukasza Grzeszczyka, ale kapitan tyszan nie zdołał przeciąć piłki.

• Tomasz Mikołajczak uderzył technicznie nad murem, tuż obok głowy Dario Kristo. Konrad Jałocha tylko doprowadził piłkę wzrokiem. Chojniczanka objęła prowadzenie!

• GOOOOOOOOOL! TOMASZ MIKOŁAJCZAK! 1:0 DLA CHOJNICZANKI!

• Marcin Biernat zatrzymał rajd Aghwana Papikjana. Żółta kartka.

• Lekkie uderzenie Aleksandra Biegańskiego. Piłka w rękach Radosława Janukiewicza.

• Robert Ziętarski główkował po rzucie rożnym. Gospodarzy od utraty bramki uratował Łukasz Moneta, która wybił piłkę z linii bramkowej!

• Aleksander Jagiełło uciekł Łukaszowi Monecie w polu karnym, ale dośrodkowanie gracza gości zostało zablokowane.

• Bartosz Wolski ukarany został żółtą kartką.

• Krystian Wachowiak zacentrował z lewej strony. Obrońca gospodarzy wyprzedził skaczącego do główki Mateusza Kuzimskiego.

• Piłka wyłożona w pole karne do Mateusza Kuzimskiego. Napastnik Chojniczanki w kapitalnej sytuacji nie trafił czysto w piłkę.

• Mateusz Piątkowski przyblokowany przez Martina Klabnika na piątym metrze. Piłka w rękach Janukiewicza.

• Indywidualna akcja Aghwana Papikjana. Piłkarz gospodarzy zszedł na prawą nogę i uderzył po dalszym rogu. Piłka poleciała jednak obok bramki.

• Wojciech Szumilas ostro wstrzelił piłkę z rzutu wolnego. Sytuację wyjaśnił defensor gości.

• Krystian Wachowiak zdecydowanie przerwał akcję Macieja Mańki tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka.

• Wojciech Szumilas zdecydowanie za krótko wrzucał piłkę z rzutu wolnego. Bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

• Aleksander Jagiełło z prawej strony zszedł do środka i silnie uderzył na bramkę. Konrad Jałocha odbił piłkę przed siebie.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie w Tychach już się rozpoczęło!

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Piotr Urban z Warszawy. Asystować mu będą Bolesław Rosa i Filip Sierant.

• W Tychach rozpadało się na dobre.

• Chojniczanka po restarcie sezonu przegrała z Puszczą w Niepołomicach 0:1. GKS Tychy rzutem na taśmę uratował remis z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Tyski zespół nie wygrał już od sześciu kolejek. Chojniczanka wydaje się idealna na przełamanie.

• Rezerwowi Chojniczanka: Witan, Podgórski, Bartosiak, Paprzycki, Zejdler, Sacharuk, Wędzelewski, Trojanowski, Rajch.

• Rezerwowi GKS Tychy: Igaz, J. Piątek, Kasprzyk, Staniucha, Kamavuaka, Monterde, Połap, Lewicki, K. Piątek.

• GKS Tychy w czwartek rzutem na taśmę uratował u siebie remis 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec. W niedzielnym pojedynku z ostatnią w tabeli Chojniczanką Chojnice interesuje ich tylko zwycięstwo. Witamy w relacji LIVE!