Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 2. kolejka
2018-07-28 19:00

GKS Tychy

1

Chrobry Głogów

1

• GKS Tychy przeważał przez niemal całe spotkanie ale nie potrafił dobić rywala strzelając drugiego gola. Zemściło się to w ostatniej akcji meczu i podziałem punktów kończy się spotkanie w Tychach!

• GOL !!! !!! !!! Przemysła Trytko zdobywcą gola na 1:1, a sędzia zakończył spotkani !

• Rzut karny dla Chrobrego Głogów !!!

• Sędzia doliczył 4. minuty do drugiej połowy spotkania.

• Druga żółta kartka dla Michała Boreckiego. Chrobry Głogów kończy mecz w "10".

• Ładna akcja Łukasza Grzeszczyka i Macieja Mańki, strzał tego drugiego jednak za słaby.

• Mateusz Grzybek wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Kolejna przerwa w grze. Kolejny faul i żółta kartka dla Jarosława Ratajczaka.

• Rzut rożny dla gości.

• Łukasz Grzeszczyk kapitan GKS-u Tychy nakazuje swoim kolegą spokojniejszą grę - grę na czas.

• Żółtą kartką ukarany także Dawid Abramowicz.

• Na ostatnie 10 minut spotkania na boisku pojawia się Maciej Mańka.

• Spokojniejszy okres gry ale wciąż z ogromną przewagą GKS-u Tychy. Niewiele dzieje się w Tychach.

• Żółta kartka dla Edgara Bernhardta

• Dzisiejsze spotkanie ogląda 5 405 widzów!

• Strzał na bramkę Konrada Jałochy. Warto odnotować, bo strzał celny ale bez wysiłku interweniuje bramkarz GKS-u Tychy.

• Kolejna zmiana przeprowadzana przez Chrobrego Głogów. Boisko opuszcza Szymon Nowicki, a zastępuje go Rafał Maćkowski.

• Dawid Abramowicz próbuje dalekiego wyrzutu z autu na wysokości pola karnego ale bezskutecznie w wykończeniu akcji tyscy zawodnicy.

• Kilkanaście podań wymienili tym razem gospodarze ale nawet tak mozolnie budowany atak skończył się tylko na rzucie rożnym.

• GKS Tychy wydaje się mieć pod kontrolą przebieg meczu ale mimo wyraźnej przewagi nie potrafi udokumentować swojej przewagi zdobyciem kolejnej bramki.

• W dalszym ciągu sporo przerw w grze spowodowanej faulami.

• Zmiana w Chrobrym Głogów. Na boisku pojawił się Sergiy Napolov.

• Uderzał na bramkę strzeżoną przez swojego brata Dawid Abramowicz ale piłka odbijając się od muru ląduje na rzucie rożnym.

• Mnóstwo fauli w dzisiejszym spotkaniu, a więc dużo pracy ma dziś Paweł Malec. Tym razem do bramki Mateusza Abramowicza ok 35 metrów.

• Dośrodkowanie ze skrzydła Dawida Abramowicza ląduje w rękach bramkarza gości.

• Wyraźnie zaniepokojony lepszą grą rywali Ryszard Tarasiewicz. Trener gospodarzy już nie siedzi, tak jak to miało miejsce w pierwszej połowie. Od paru minut pokrzykuje na swoich podopiecznych bo Ci pozwalają na stwarzanie zagrożenia pod własną bramką.

• Pierwsza zmiana w zespole Chrobrego Głogów. Na boisku melduje się Damian Kowalczyk.

• Często dziś faulowany Mateusz Grzybek, wychowanek tyskiego zespołu wywalczył w ten sposób kolejny dziś rzut wolny w okolicach pola karnego Mateusza Abramowicza.

• Kolejny w dzisiejszym meczu rzut rożny i wścieka się Michał Borecki ale jego strzał nie znalazł się w bramce rywali.

• W łatwy sposób dał się oszukać Daniel Tanżyna i musiał faulować rywala aby zapobiec groźnej akcji.

• Odważniej rozpoczęli goście, próba strzału Przemysława Trytki ale piłka ląduje na trybunach.

• I szybko dał o sobie znać napastnik z Tychów, faulując pod własnym polem karnym. Do bramki Konrada Jałochy ok 25. metrów.

• Druga część gry rozpoczęła się z 1. zmiana w zespole gospodarzy pojawił się Piotr Giel w miejsce Sebastiana Stebleckiego.

• GKS Tychy rozpoczął drugą połowę spotkania.

• Zawodnicy obu drużyn powracają już na boisko.

• Wracamy za 15. min !

• GKS Tychy jest jedyną drużyną która w tym meczu istnieje i nie są to słowa na wyrost. Chrobry Głogów oddał jeden strzał na bramkę! Tyszanie zagrażają bramce gości głównie poprzez stałe fragmenty gry, a jest ich sporo. Czekamy na zadanie decydującego ciosu przez podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza lub jak to w piłce się często zdarza obrotu spraw i gola dla Chrobrego Głogów ...

• Koniec pierwszej połowy spotkania

• Pewna interwencja Konrada Jałochy po tym stałym fragmencie gry.

• Goście wywalczyli pierwszy dziś rzut rożny.

• Żółta kartka dla Michała Boreckiego. Przerwał on kontratak GKS-u Tychy tuż przed własnym polem karnym.

• Marek Wasiluk oddaje strzał na bramkę Konrada Jałochy ale mimo celnego strzału, obrońca gości znajdował się na pozycji spalonej.

• Żółta kartka dla Sebastiana Stebleckiego za faul na Jarosławie Ratajczaku.

• Łukasz Grzeszczyk oddał strzał znajdując się już w polu karnym ale piłka po interwencji jednego z obrońców wylądowała na rzucie rożnym.

• Przemysław Trytko zmienia obuwie tuż przy bocznej linii boiska. Być może źle dobrane obuwie było przyczyną słabszej gry napastnika z Głogowa ...

• Po dwóch kwadransach już mocna przewaga gospodarzy. Jak do tej pory nie odnotowaliśmy celnego strzału na bramkę w wykonaniu gości.

• Mimo ok 35. metrów na strzał zdecydował się Edgar Bernhardt i mocno uderzona piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki Chrobrego.

• Zszedł do środka w dynamicznej akcji Mateusz Grzybek ale po raz kolejny groźniejszą akcje rywali faulem przerywają goście. Do bramki Mateusza Abramowicza jednak bardzo daleko.

• Twarda walka Edgara Bernhardta z Michałem Ilków-Gołąb zakończona faulem tego pierwszego.

• Jarosław Ratajczak na spalonym.

• Przed momentem szkoleniowiec Chrobrego w krótkiej rozmowie z Przemysławem Trytko.

• Grzegorz Niciński pomaga swoim zawodnikom z ławki rezerwowych. Od początku spotkania stoi tuż przy linii bocznej boiska.

• Źle rozegrany tym razem stały fragment gry. Zbyt mocno zagrana piłka przez Łukasza Grzeszczyka.

• Michał Pawlik "wykosił" równo z trawą Kamila Zapolnika i za to ostre zagranie żółta kartka. Rzut wolny dla GKS-u Tychy!

• Pewni w swoich interwencjach obrońcy gospodarzy. Marcin Biernat wygrywa pojedynek o piłkę i wybija ją z dala od bramki strzeżonej przez Konrada Jałochę.

• Niecelne zagranie Keona Daniela ale swój błąd szybko naprawia defensywny pomocnik GKS-u Tychy.

• Po kwadransie gry kilka podań w środku pola wymieniają goście przenosząc powoli grę pod bramkę rywala.

• Marcin Biernat wyskoczył najwyżej do piłki zagrywanej przez Łukasza Grzeszczyka ale strzał niecelny. Od bramki Mateusz Abramowicz. Jak na razie goście niedoszli do słowa w tym spotkaniu.

• Kolejny rzut rożny i bardzo duże zagrożenie dla niepewnie interweniującego Mateusza Abramowicza. Tym razem bramkarza Chrobrego wyręczyli obrońcy.

• Łukasz Zejdler miał rozpocząć spotkanie w wyjściowym składzie, ale ostatecznie w jego miejsce Michał Borecki *

• Błąd Roberta Mandrysza w środku pola i szybka strata piłki przez gości.

• Gospodarze już przed zdobyciem gola zdominowali rywali, a po zdobyciu gola przewaga może okazać się jeszcze większa. GKS Tychy rozpoczyna kolejny atak.

• GOL !!! !!! !!! Daniel Tanżyna wykańcza rzut rożny celnym strzałem głową i szybkie prowadzenie GKS-u Tychy !

• I już w pierwszych sekundach na pozycji spalonej Michał Borecki. (Wcześniej awizowany jako rezerwowy)

• Zawodnicy Chrobrego Głogów rozpoczęli spotkanie!

• Zawodnicy GKS-u Tychy oraz Chrobrego Głogów właśnie zameldowali się na murawie. Sędzią głównym dzisiejszego spotkania Paweł Malec z Łodzi.

• GKS Tychy dziś w czarnych kompletach, a goście w swoich tradycyjnych pomarańczowo-czarnych barwach! Za moment początek spotkania!

• Gospodarzy dzisiejszego spotkania powinien cieszyć pewnie fakt, że najskuteczniejszy zawodnik ubiegłego sezonu w 1. lidze Mateusz Machaj opuścił już szeregi Chrobrego Głogów, kontynuując karierę w Ekstraklasie w Jagiellonii Białystok !

• Tyszanie w ubiegłym sezonie tylko 3. razy przegrali grając w roli gospodarza odnosząc 10 zwycięstw przy 4. remisach, a w 17. rozegranych spotkaniach stracili 18 bramek. Chrobry Głogów w wyjazdowych spotkania zwyciężył 5. razy oraz 6. razy remisował także 6. razy przegrywał.

Dziś nowe rozdanie i statystyki z ubiegłego sezonu mogą okazać się zbędne ale liczymy, że zobaczymy dziś podobnie jak w ubiegłym sezonie sporo bramek!

• Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem GKS-u Tychy 2:1. Mecz rozgrywany był podobnie jak dziś na Górnym Śląsku, a zwycięskie bramki zdobywali Łukasz Grzeszczyk i Daniel Tanżyna. Wcześniejsze dwie potyczki wygrali zawodnicy Chrobrego Głogów.

• Ławka rezerwowych Chrobrego Głogów: Adam Makuchowski - Michał Michalec, Michał Borecki, Damian Sędziak, Rafał Maćkowski, Sergiy Napolov oraz Damian Kowalczyk.

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz - Maciej Mańka, Marcin Kowalczyk, Piotr Giel, Michał Staniucha, Kacper Piątek i Łukasz Bogusławski.

• Grzegorz Niciński także dokonał kilku zmian, a najważniejszą jest obsadzenie miejsca w bramce, dziś od pierwszych minut Mateusz Abramowicz. Co ciekawe, jego starszy brat również w pierwszym składzie ale ... GKS-u Tychy!

• Pierwsze porażki skłoniły trenerów obu drużyn do drobnych zmian w składzie. Wyjściowe "11" widoczne są po lewej stronie relacji. Ryszard Tarasiewicz szkoleniowiec gospodarzy zdecydował się na zamianę obrońców i w miejsce Marcina Kowalczyka zobaczymy dziś Dawida Abramowicza.

• Jest to inauguracyjne spotkanie w Tychach w rozpoczętym tydzień temu sezonie. W pierwszym spotkaniu zarówno GKS Tychy, jak i dzisiejszy rywal z Głogowa ulegli swoim rywalom. Tyszanie w wyjazdowym spotkaniu przegrali 2:1 z Odrą Opole, natomiast Chrobry Głogów okazał się minimalnie gorszy od beniaminka ŁKS-u Łódź. Spotkanie przed własną publicznością zakończyło się niespodziewaną porażką 0:1.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Tychach! Już za 30. minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu 2. kolejki sezonu 2018/19. Dziś w Tychach GKS podejmuje Chrobrego Głogów!

Mateusz Godyla

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE ©Oliwer Kubus / Polska Press

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. „Trójkolorowi” na inaugurację przegrali z Odrą Opole tracąc decydującego gola w ostatniej minucie spotkania. Marzący o awansie do Ekstraklasy GKS Tychy nie może pozwolić sobie na stratę punktów przed własną publicznością. Chrobry Głogów w pierwszej kolejce sezonu także stracił punkty, przegrywając z beniaminkiem z Łodzi.

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza rozpoczęli sezon zgodnie z planem. Kamil Zapolnik otworzył wynik spotkania w Opolu ale na koniec meczu to piłkarze Odry Opole mogli cieszyć się z 3. punktów. Dziś w Tychach o pierwszym meczu sezonu już nikt stara się nie pamiętać, a zawodnicy skupiają się na najbliższym pojedynku z Chrobrym Głogów.

Goście dzisiejszego spotkania również nienajlepiej rozpoczęli sezon 2018/19. Podejmując w pierwszej kolejce ŁKS Łódż nie potrafili zgarnąć nawet punktu. Jedynego gola w meczu zdobył Jewhen Radionow w 37. minucie meczu.

W ostatnim spotkaniu obu zespołów rozgrywanym w Tychach lepszy okazał się GKS wygrywając 2:1, a bramki zdobywali będący obecnie w kadrze tyskiego zespołu Daniel Tanżyna i Łukasz Grzeszczyk. Dla Chrobrego honorowe trafienie zaliczył Mateusz Machaj.

W ubiegłym sezonie GKS Tychy tylko 3. razy przegrał grając przy Edukacji 7. Zawodników Grzegorza Nicińskiego czeka zatem bardzo trudne zadanie.

Początek spotkania w Tychach o godzinie 19.00!

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów?

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE TRANSMISJA TV

Meczu GKS Tychy - Chrobry Głogów online ani w tv nie pokaże żadna stacja. Tekstowa relacja LIVE z meczu GKS Tychy - Chrobry od 19:00 w GOL24.pl!