GKS Tychy

2

Chrobry Głogów

0

• Zapraszamy na kolejne relacje z meczów GKS Tychy do Ekstraklasa.net - za uwagę dziękuję Mateusz Godyla.

• Nie udało się Chrobremu doprowadzić do remisu, ich ataki bezskuteczne. Ostatnie minuty należały już do podopiecznych Piotra Mandrysza, którzy bezlitośnie wykorzystali odkrycie się gości.

• Doczekaliśmy się ostatniego gwizdka w meczu. Końcowy wynik 2:0. GKS Tychy awansuje na pozycję wicelidera rozgrywek 2. ligi.

• Sędzia nie kończy jeszcze tego spotkania, przy piłce GKS.

• Kolejny już faul gości na własnej połowie. Sędzia techniczny uspokaja trenera gości.

• GOL !!! !!! !!! 2:0 Krzysztof Bizacki w dziecinny sposób ogrywa Sucheckiego i w sytuacji sam na sam nie myli się.

• Ostanie minuty to mądra obrona GKS z dala od własnej bramki. Opadli z sił już chyba piłkarze Ireneusza Mamrota.

• Faul piłkarza Chrobrego, akcja pod bramką gości. Rzut wolny i ... piłką w rękach Augustyna.

• Doliczone 4. minuty meczu.

• Bezmyślny faul Sucheckiego od rzutu wolnego GKS, który nie śpieszy się z grą.

• Kupczak fauluje w polu karnym ale Chrobrego, rzut wolny pod bramką Augustyna. Śpieszy się gościom ...

• Mądrze broni się GKS pod bramką Augustyna nie śpiesząc się z kolejnymi atakami, mamy za to kolejną rękę i rzut wolny dla GKS Tychy.

• Paweł Lesik i ... poprzeczka po atomowym uderzeniu ratuje gości przed utratą kolejnego gola.

• Ręką pomagał sobie Michalec i rzut wolny z 25 metrów dla GKS Tychy. Przy piłce Bizacki z Babiarzem ...

• Gra przeniosła się pod bramkę Augustyna, zagrożenie oddalają najdalej jak mogą tyszanie.

• Od bramki Kisiel, walka o piłkę w powietrzu wygrana przez gospodarzy.

• Piotra Mandrysz wymaga od swoich podopiecznych utrzymania się przy piłce co nie wychodzi piłkarzom GKS. Kolejna ataki zawodników w pomarańczowych strojach.

• Kolejna zmiana w drużynie Chrobrego, na boisku Waszkowiak.

• Podopieczni Ireneusza Mamrota nie oddają strzału na bramką w kolejnej już akcji.

• Mecz zdominowany w 2. połowie przez gości, nie potrafią oni znaleźć skutecznego sposobu na dobrze dziś broniącego bramkarza GKS Tychy.

• Zapowiadają się emocjonujące ostatnie minuty meczu, bliscy wyrównania goście.

• Powoli boisko opuszcza Czupryna, na boisku melduje się Kupczak.

• Kolejny atak skrzydłem gości, klatką piersiową piłkę na rzut rożny wybija obrońca GKS Tychy.

• Delikatną przewagę osiągają piłkarze Chrobrego, groźni w kontratakach są jednak piłkarze GKS Tychy, oglądamy coraz ciekawsze spotkanie.

• Po kolejnym ataku gości grę od bramki wznowi Kisiel,.

• Zmiana także u gości. Na boisku pojawia sie Filbier.

• Za napastnika obrońca, do takiej zmiany dochodzi w drużynie gospodarzy. Piotr Mandrysz zdecydował się bronić korzystnego rezultatu.

• Fragment gry w środku pola. Strata piłki przez gości. Od autu piłkę wznawiają gospodarze.

• Efektowna akcja Szczęsnego z Bizacki. Strzał tego pierwszego blokowany przez obrońcę Chrobrego.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Na boisku pojawił się Węglarz.

• Zaostrza się gra. Kolejna żółta kartka.

• Tym razem sędzia nie był już pobłażliwy. Żółty kartonik dla Grzegorza Wana.

• Bizacki faulowany podczas groźnego kontrataku, piłkarze domagają się żółtej kartki. Sędzia dyktuje jedynie rzut wolny.

• Lesik wybija piłkę poza stadion. Rzut rożny dla Chrobrego.

• Piłka w siatce GKS Tychy, kolejna bramka nie zostaje uznana. Tym razem poszkodowani goście. Nie udało im się doprowadzić do remisu - spalony.

• Coraz groźniejsi zawodnicy Chrobrego Głogów. Dobrze między słupkami spisuje się dziś Dominik Kisiel.

• Druga żółta kartka i druga dla gracza GKS Tychy. Tym razem upomniany Czupryna.

• Pierwsza zmiana w meczu. Sędzia pośpiesza Furczyka, któremu nie śpieszy się z zejściem z boiska.

• Bliscy wyrównania goście, mocny strzał głową tuż nad bramką bramkarza gospodarzy.

• Ożywili się kibice na trybunach, nie prowadzą oni jednak dopingu. Poruszenie spowodowane faulem jednego z zawodników.

• Napastnik zdecydował się na groźny strzał, pomysł i wykonanie dobre, na posterunku jednak tyska obrona.

• Rzut wolny z narożnika pola karnego dla Chrobrego Głogów, przy piłce Grzybowski.

• Tą część gry lepiej rozpoczęli goście. Utrzymują się przy piłce, GKS nastawił się chyba na grę z kontry.

• Suchecki popełnia błąd zagrywając głową do swojego bramkarza, ale piłka szybko odskoczyła Bizackiemu.

• Goście rozpoczęli 2. połowę meczu. Żaden z trenerów nie dokonał żadnej zmiany.

• Koniec 1. połowy meczu. Wracamy już za 15 minut.

• Do pierwszej połowy spotkania sędzia doliczył 1 minutę.

• I kolejna szansa przed gospodarzami, w szybki kontrataku GKS. Piłka w ostateczności w rękach Augustyna.

• Mogło być 2:0, strzał głową Szczęsnego minimalnie nad poprzeczką bramki Augustyna.

• Kolejny już rzut rożny dla GKS, który o wiele lepiej prezentuje się w 1. połowie meczu.

• Mądrze grają podopieczni Piotra Mandrysza. utrzymują się dłużej przy piłce. Biegać za nią muszę goście, który teraz zależy na doprowadzeniu do remisu.

• Pewna interwencja bramkarza gospodarzy. Kisiel pewnym wyjściem zażegnuje niebezpieczeństwo pod własną bramką.

• Kibice domagają się rzutu karnego dla GKS za faul na Sobczaku, sędzia nie reaguje. Mamy tylko rzut rożny.

• Opatrywany na boisku Szczęsny, zahaczony został on przez rywala.

• Dośrodkowanie Bizackiego z rzutu wolnego przewrotką próbował wykończyć Lesik. Nie udało mu się jednak strzelić drugiego gola, strzał okazał sie za lekki,

• Bardzo efektowny gol tyskiego obrońcy. Do odrabiania strat ruszył Chrobry Głogów.

• GOL !!! !!! !!! Paweł Lesik zdecydował się na strzał z dystansu i udało mu się pokonać bramkarza gości. Mamy 1:0 !!!

• Mijają dwa kwadranse gry ale z boiska wieje raczej nudą. Sporadyczne ataki nie kończą się strzałami na bramkę.

• Oba zespoły starają się długimi piłkami uruchamiać napastników, pewne dziś są jednak linie obronne obu drużyn.

• W odpowiedzi Chrobry, na bramką gospodarzy uderzał Kaczmarek, fatalnie spudłował w wydawać by się mogło dogodnej sytuacji.

• Przed szansą stanął Kopczyk. Oddał on strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, niestety za lekko. Pewnie interweniuje Augustyn.

• Napastnik Chrobrego wrócił już na boisko. Z kolei poza nie powędrował Sobczak, również faulowany przez rywali.

• Grzybowski opatrywany poza linią boczną boiska, goście przez moment w 10.

• Za faul na Grzybowskim żółta kartka dla Balula.

• Pogubiła się tyska obrona i przed szansą stanął aktywny dziś Bukraba. Zawodnik gości przeniósł jednak piłkę wysoko wysoko nad bramką.

• Sobczak fauluje rywala w walce o piłkę w polu karnym Chrobrego, od bramki grę wznowi Augustyn.

• Dłużej przy piłce stara utrzymać się Chrobry, wymiana podań pod własną bramką bez chęci odbioru jej przez rywala.

• i stały fragment gry bez jakiegokolwiek zagrożenia dla bramki GKS.

• Chwilę po tym fauluje Babiarz i groźnie będzie pod bramką Kiśla. Do bramki ok 17 metrów.

• Odrobiński nie nadążył za Bukrbem i ten oddaje groźny strzał. Kisiel sparował piłkę na rzut rożny.

• Oglądamy teraz mało ciekawy fragment gry. Dużo dalekich podań i niedokładności.

• Piłka w bramce Augustyna. Bizacki oddając strzał był jednak na spalonym. W Jaworznie nadal 0:0.

• Chrobry Głogów całą jedenastką na własnej połowie. Co jakiś czas angażują się w pressing, jednak nieskutecznie. Przy piłce cały czas GKS.

• Szczęsny popędził prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny. Wcześniej z łatwością poradził sobie z Bukrabem.

• O piłkę w powietrzu walczył Grzybowski z Balulem, wygrał ten drugi. GKS Konstruuje kolejny atak pozycyjny.

• Pierwsza groźna akcja gości. Po akcji skrzydłem Bukraba piłkę wprost w ręce bramkarza GKS kieruje jeden z zawodników Chrobrego.

• Spokojnie przy piłce utrzymują się gospodarze. Wymieniają piłkę między sobą w defensywie.

• Mecz rozpoczęli piłkarze GKS Tychy.

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na murawę, za moment Tomasz Piróg rozpocznie spotkanie.

• Do rozpoczęcia spotkania niespełna 15 minut, na trybunach stadionu gromadzi się grupa tyskich kibiców. Jest strasznie zimno więc z pewnością doping kibiców może podgrzać nieco temperaturę.

• Na ławce rezerwowych gości znajdują się: Marek Zator - Adam Filbier, Konrad Kosmala, Kamil Piotrowski, Kamil Sylwestrzak, Arkadiusz Waszkowiak, Konrad Węglarz.

• W rezerwie Piotr Mandrysz ma do dyspozycji: Michał Kojdecki - Mariusz Masternak, Kamil Łączek, Maciej Mańka, Mateusz Wawoczny, Mateusz Kupczak, Łukasz Małkowski.

• Zawodnicy obu drużyn przebywają obecnie na rozgrzewkach przedmeczowych. Poznaliśmy już także składy obu drużyn.

• W rozegranych wczoraj spotkaniach doszło do ogromej niespodzianki w Legnicy. Faworyzowana Miedź uległa Elanie Toruń 0:1. Zwycięzca dzisiejszego spotkania ma zatem ogromną szansę na dołączenie do ścisłej czołówki ligi.

• Witamy na relacji live z przedostatniego meczu 15. kolejki w 2. lidze zachodniej. Dziś na Stadionie Miejskim w Jaworznie spotkają się sąsiadujące ze sobą w tabeli GKS Tychy (4) oraz Chrobry Głogów (5).