Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE. Derby na przełamanie...

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE. Derby na przełamanie dla gości. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 10. kolejka
2020-10-23 17:40

GKS Tychy

3

GKS Jastrzębie

1

• Koniec meczu! GKS Tychy lepszy od GKS-u Jastrzębie (3:1) w derbowym starciu w ramach 10. kolejki Fortuna 1 Ligi.

• Zabawił się w rozgrywającego Drazik, który przyczynił się do straty na połowie boiska. Na pustą bramkę popędził Połap, który zdobył łatwego gola.

• GOOOOOL!! POŁAP PIECZĘTUJE WYGRANĄ GOSPODARZY!!

• Żółta kartka dla Szczepana.

• Raz jeszcze Jałocha, który przeniósł piłkę nad poprzeczką po uderzeniu Mroza!

• Jałocha ratuje tyszan instynktową interwencją! Szczepan mógł zostać bohaterem jastrzębian.

• Dominik Połap za Nowaka.

• Kartka dla Mroza.

• Pięknie ograł rywala przed polem karnym Rumin i mierzonym, ładnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

• GOOOOOL!! 2:1!! RUMIN I JASTRZĘBIANIE ŁAPIĄ KONTAKT!!

• Natomiast Kamila Jadacha zmienia Jakub Apolinarski.

• Daniel Rumin za Zejdlera.

• Łukasz Zejdler obejrzał żółty kartonik.

• Wołkowicz z bardzo ostrego kąta sprawdził czujność Drazika, który nie popełnił błędu.

• Zdecydowanie słabsze tempo tego spotkania w drugiej połowie. Mało sytuacji podbramkowych, tyszanie w pełni kontrolują sytuację

• Lukas Bielak za Ferugę.

• Dwa ostre faule w krótkim odstępie czasu na Nowaku, ale rywale bez kartek.

• A Kacper Piątek zastępuje Stebleckiego.

• Łukasz Moneta w miejsce Biela.

• Szczepan złapany na spalonym. Na pewno na mniejszym, niż w pierwszej odsłonie był Wołkowicz...

• Damian Nowak uderzał nogą mając na plecach obrońcę, ale ta próba nie mogła się udać.

• Składna akcja jastrzębian, ale piłkę z pola karnego dalekim wykopem wybił Nedić.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Marek Mróz uderzał mocno, ale w sam środek. Broni Jałocha!

• Nedić ukarany żółtą kartką.

• W odpowiedzi z dystansu uderzył jeden z graczy gości i który to już raz Jałocha musiał intereweniować z trudem.

• Wołkowicz wpadł w pole karne, dostał podanie i od razu uderzył potężnie, ale nie dał się pokonać Drazik!

• Dośrodkowanie w polu karne pewnie wyłapał Jałocha.

• Z bardzo ostrego kąta strzelał Szczepan, ale tylko w boczną siatkę.

• Z rożnego dośrodkował Grzeszczyk, piłkę strącił Steblecki, a Paprzycki zamknął akcję na wślizgu.

• GOOOOOOL!!! OSKAR PAPRZYCKI NA 2:0!!

• Piękny strzał z dystansu lewą nogą Bartosza Szeligi! Nad poprzeczką piłkę przeniósł Grzegorz Drazik.

• Grzeszczyk próbował szczęścia z ostrego kąta, ale broni bramkarz!

• Bardzo dobre spotkanie oglądamy w Tychach. Akcja za akcję, sporo strzałów. Na razie lepiej prezentują się goście, ale pechowo przegrywają.

• Daniel Szczepan wkręcił w ziemię Nemanję Nedicia i bardzo dobry strzał świetnie obronił Jałocha!

• Jak pokazały powtórki, Wołkowicz był na ewidentnym spalonym. VAR-u nie ma, także wyraźny błąd sędziego Pawła Pskita.

• Krzysztof Wołkowicz wrzucił z lewego skrzydła, a Biel uderzył piłkę szczupakiem.

• GOOOOL!! 1:0 DLA TYSZAN!! BARTOSZ BIEL!!!

• Efektownie z powietrza Farid Ali i znowu z kłopotami na róg wybija bramkarz GKS-u!

• Łukasz Grzeszczyk zdecydował się na indywidualną finalizację akcji i kropnął wysoko, wysoko nad bramką.

• Groźny strzał Daniela Szczepana po zejściu z lewego skrzydła. Z kłopotami na róg odbił piłkę Konrad Jałocha!

• Pierwszy strzał. W polu karnym z woleja złożył się Daniel Feruga, ale posłał piłkę bardzo wysoko.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy.

• Faworytem są gospodarze, którzy ostatnio rozbili Chrobrego Głogów (4:0). Na rozkładzie mają też m.in. Arkę Gdynia (2:0) czy Resovię (2:1). Przyjezdni wciąż bez wygranej. W ośmiu rozegranych meczach ugrali tylko punkt z Miedzią Legnica (1:1). Ostatnio przegrali (0:2) z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

• Tydzień temu na stadionie w Tychach odbyło się jedno z ostatnich spotkań w Polsce z udziałem publiczności. Z kolei dzisiaj będzie to jedyne piątkowe, które dojdzie w ogóle do skutku. Z powodu zakażeń koronawirusem przełożono bowiem mecz Widzewa Łódź z GKS Bełchatów oraz Resovii z Sandecją Nowy Sącz.

• Witamy. W piątkowym meczu 10. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy zagra u siebie z GKS-em Jastrzębie. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

GKS Tychy - GKS Jastrzębie LIVE! Derby przyniosą im pierwszą wygraną?

GKS Tychy - GKS Jastrzębie LIVE! Derby przyniosą im pierwszą wygraną? ©Karina Trojok

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE. Na piątek w Fortuna 1 Lidze zaplanowano trzy spotkania. Odbędzie się tylko jedno, ale szczególne, bo derbowe. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie ONLINE

Na przełożeniu tych meczów Derby Śląska nieco zyskały. Spotkanie zostanie bowiem pokazane na żywo w telewizji. By tak się stało, zmieniono godzinę jego rozpoczęcia - z 18:00 na 17:40.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
GKS Tychy - GKS Jastrzębie 2:2 (1 liga, 23.11.2019)
GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:1 (1 liga, 03.08.2019)

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie TRANSMISJA
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV (koszt dostępu to 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:40. Zapraszamy!