GKS Tychy - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

red
GKS Tychy - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO Sebastian Bonecki / Polska Press
GKS Tychy - Odra Opole ONLINE. W sobotę dojdzie do starcia dwóch zespołów, które słabo rozpoczęły rozgrywki Fortuna 1 Ligi, a których ambicje są o wiele większe, niż walka o utrzymanie. Na chwilę obecną Odra ma jednak tylko jeden punkt na koncie, natomiast tyszanie do tej pory tylko przegrywali. Gdzie śledzić mecz GKS Tychy - Odra Opole na żywo?

GKS Tychy - Odra Opole ONLINE

GKS Tychy - Odra Opole LIVE. Co problemem opolan?

O ile fakt, że opolanie nie zanotowali ani jednego trafienia na inaugurację rozgrywek w Legnicy nie był szczególnie wielkim zaskoczeniem, o tyle już liczba zero po stronie zdobyczy w domowym starciu z Puszczą Niepołomice była dużym rozczarowaniem.

Tym bardziej, że z Miedzią, czyli jednym z głównych faworytów do awansu, Odra zremisowała 0-0, a dużej mniej renomowanej Puszczy uległa 0-1. Co więcej, nie pokazała w tym meczu nic specjalnego.

Jeżeli drużyna z Opola chce marzyć o tym, by w Tychach w końcu rozpocząć strzelanie i walczyć o pierwsze zwycięstwo w sezonie, jej zawodnicy zdecydowanie nie mogą też brać przykładu z zachowania, jakiego w meczu z Puszczą dopuścił się Kamil Słaby. Popełniając nierozważne faule, dostał on dwie żółte kartki i na ponad 20 minut osłabił swój zespół. Szczególnie nieroztropny był faul taktyczny w zupełnie niegroźnej sytuacji, po którym otrzymał drugie napomnienie.

GKS Tychy - Odra Opole LIVE. GKS liczy na przełamanie

Na razie największą bolączką tyskiej drużyny jest słaba skuteczność i błędy w obronie. - Straciliśmy cztery bramki w dwóch meczach - wylicza asystent pierwszego trenera Tomasz Wolak.- Nasza gra może nie wygląda źle, ale za to punktów się nie otrzymuje.

Trener Tarasiewicz ma wszystkich zawodników do swojej dyspozycji. Gotowi do gry są także pozyskani kilka dni przed inauguracja Bartosz Szeliga i Łukasz Moneta. Ten drugi zagrał już 25 minut w ostatnim meczu z GKS-em Jastrzębie. Moneta a także Dawid Kasprzyk w oryginalny sposób zapraszali kibiców na spotkanie z Odrą. Jeździli pomalowanym w klubowe barwy maluchem. W trakcie wizyty w Paprocanach i Wodnym Parku rozdawali autografy, grali z najmłodszymi w piłkę. Funkcję kasjera przejął z kolei nowy prezes tyskiego klubu Leszek Bartnicki. Przez blisko dwie godziny sprzedawał karnety, odpowiadał na pytania kibiców i również zapraszał na sobotni mecz.

Początek spotkania GKS Tychy - Odra Opole w sobotę o godzinie 18:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej, lecz tekstową relację LIVE z meczu przeprowadzimy w GOL24.PL! Startujemy 15 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.