Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE. Pojedynek...

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE. Pojedynek najskuteczniejszych! Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja na żywo

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2019-09-28 17:00

GKS Tychy

2

Olimpia Grudziądz

3

• To się w głowie nie mieści! Olimpia wywozi trzy punkty, mimo że do 87 minuty przegrywała 0:2. Koniec meczu!

• GOOOOOOOOOOOOL! COŚ NIEBYWAŁEGO! 3:2 dla OLIMPII!!!!!

• Zostały dwie z czterech minut. Wchodzi Szumilas, schodzi Steblecki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL HAYDARY na 2:2. Ależ emocje!!!

• I jeszcze kartka dla Biernata.

• RZUT KARNY DLA OLIMPII GRUDZIĄDZ!

• Asystę zaliczył wprowadzony Augusto. Olimpia zwietrzyła szansę na punkt.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Haydary na 1:2 dla Olimpii! Robi się ciekawie w tej końcówce.

• To nie jest tak, że Jałocha nie ma dziś pracy. Kolejny strzał Ziętarskiego i kolejna obrona. Bramkarz GKS-u sumiennie pracuje na to czyste konto.

• Szywacz dostał kartkę.

• Augusto w miejsce Maloku. Został 10-14 minut (wliczając czas doliczony).

• Kristo obił poprzeczkę. Wrzucał do niego Grzeszczyk. Ależ blisko trzeciego gola.

• Nie ma kontaktowego gola. Uderzenie okazało się wprawdzie celne, ale na posterunku był Jałocha.

• Olimpia ma rzut wolny. Do bramki nie jest zbyt wiele metrów...

• Każdy sposób dobry? Ciechanowski z dystansu. Niecelnie...

• Jałocha na posterunku. Drugi raz w tym spotkaniu uderzał Kamiński.

• Z trybun mecz ogląda 3748. To frekwencja podobna do tej na meczu Radomiaka ze Stalą (2:0).

• Lewicki myli się z dobrej odległości. Na tablicy zatem wciąż 2:0.

• Tylko dwadzieścia minut ma Olimpia, by złapać kontakt w tym meczu.

• Świetna interwencja Biernata. Wyrasta na bohatera meczu.

• Lewicki zmienia Piątkowskiego. Może on dobije Olimpię?

• Sapela lapie piłkę po uderzeniu z rzutu wolnego. Dobra, spokojna interwencja.

• Chwilę przed zmianą bliski szczęścia był Monterde. Obił słupek!

• Na murawie zameldował się także Ziętarski. Zastąpił Konę.

• Podwójna zmiana u gości. Wszedł Kamiński, zszedł Monterde.

• Do siatki trafił Grzeszczyk. Asystował mu Szeliga.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla GKS-u!

• Bliski szczęścia był Kristo. Uderzył jednak obok - minimalnie.

• W ofensywie gospodarze. Będą mieć rzut rożny.

• Gramy dalej. Obie drużyny bez zmian (za wyjątkiem tej z 13 minuty w GKS-ie).

• Koniec pierwszej połowy. Po główce Biernata GKS prowadzi 1:0. Olimpia na pewno jednak nie zrezygnuje i po przerwie powalczy przynajmniej o remis.

• Doliczono minutę. Kartkę otrzymał Kristo.

• Za chwilę sędzia zaprosi piłkarzy na kwadrans przerwy. Tymczasem zablokowany został Moneta.

• No nie, tak GKS-u nie da się pokonać. Wawszczyk uderzył niecelnie.

• Sapela na posterunku. Uderzał Grzeszczyk.

• Do notesu arbitra trafia Frelek. Żółta kartka.

• Olimpia próbuje przejąć inicjatywę. Ma jednak kłopoty pod szesnastką. Zdarzyły się faule i spalony.

• Mogło (powinno!) być 1:1. Z bliska do siatki nie trafił jednak Handzlik. GKS ma furę szczęścia.

• Grzeszczyk szukał okazji z rzutu wolnego. Pomylił się. Uderzył nad bramką.

• Żółtą kartkę otrzymał Szeliga. Zawody sędziuje arbiter z Lublina.

• Olimpii ciężko jest odzyskać rytm po tym "dzwonie".

• I niestety mamy wymuszoną zmianę. Daniela zmienia Moneta.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla GKS-u! Biernat trafia po rożnym.

• Na razie bez goli, ale sporo dzieje się pod obiema bramkami. Atakował GKS. Po rożnym niecelnie strzelił Szeliga.

• I kolejna akcja Olimpii! Dobrze się patrzy na tę drużynę. Uderzał Monterde, lecz znów górą Jałocha.

• Sporo pracy na początku ma Jałocha. Teraz musiał oddalić zagrożnie w szesnastce.

• Ależ odpowiedź Olimpii! Nowy zawodnik Maloku trafił w poprzeczkę. Mogło być 1:0.

• Od razu spróbował Grzeszczyk. Niewiele się pomylił.

• Zaczęliśmy w Tychach. Pierwsza połowa rozpoczęta.

• Za chwilę pierwszy gwizdek w meczu. Obie drużyny już na murawie. Trwa przywitanie kapitanów.

• Jeżeli chodzi o ligę to GKS ostatnio zremisował na wyjeździe z Podbeskidzie 2:2. Olimpia podzieliła się u siebie punktami z Puszczą (1:1).

• GKS wygrał w Pucharze Polski z imiennikiem z Bełchatowa (2:0) i w kolejnym meczu zagra przeciw Radomiakowi Radom. Olimpia odpadła po porażce ze Stalą Mielec (0:3).

• W tygodniu zagrali w Pucharze Polski, dzisiaj zmierzą się w lidze. Obecnie ósmy w tabeli GKS zagra z dziesiątą Olimpią, która po zmianie trenera zaczęła punktować. Zapowiada się ciekawe widowisko...

red

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE ©brak

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz ONLINE. W Tychach spotkają się dzisiaj dwie niezwykle skuteczne ekipy Fortuna 1 Ligi. To gwarantuje, że będziemy świadkami emocji. Kto zbliży się do czołówki? Relacja na żywo w GOL24.pl!

Tyski zespół po 10. kolejkach ma 17 punktów, tracąc tylko trzy punkty do liderujących Warty Poznań i Radomiaka Radom. W sobotę można spodziewać się ciekawego meczu, bo GKS Tychy i Olimpia Grudziądz strzelają dużo bramek – tyszanie mają ich 20 (najwięcej w lidze), a beniaminek z Grudziądza jest na drugim miejscu pod względem skuteczności – 17 goli. Drużyna Jacka Trzeciaka ma trzy punkty straty do GKS-u. Olimpia nie przegrała od czterech kolejek, ale w Pucharze Polski nie dała rady Stali Mielec 0:3.

- Na pewno jest bardzo ciasno w ligowej tabeli, pierwsze dziesięć miejsc są bardzo blisko siebie, dlatego punkty są na wagę złota, każdy punkt jest bardzo cenny – mówi asystent Tarasiewicza, Tomasz Wolak. - Olimpia Grudziądz jest trudnym przeciwnikiem. Gra bardzo ofensywnie, ma kreatywnych zawodników, dlatego nasza defensywa mus być dobrze zorganizowana. Musimy w tym meczu potwierdzić, że bardzo dobrze bronimy, a kreatywność w przodzie również musi być widoczna.

Mecz GKS Tychy - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w TV z meczu GKS Tychy - Olimpia Grudziądz nie będzie dostępna w żadnej telewizji. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl od godziny 17!

Tekstowa relacja na żywo z meczu GKS Tychy - Olimpia Grudziądz w GOL24.pl!