• Koniec meczu! GKS Tychy zremisował z Podbeskidziem 1:1!

• Arbiter przedłużył drugą połowę spotkania o co najmniej trzy minuty.

• Kornel Osyra ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką. Podbeskidzie w dziesiątkę!

• Dmytro Baszłaj zobaczył żółtą kartkę.

• Żółtą kartką ukarany został Marcin Biernat.

• Filip Modelski dogrywał do Marko Roginić. Strzał głową napastnika Górali przeleciał obok słupka.

• Kacper Piątek zastąpił na murawie Wilson Kamavuakę.

• Tomasz Nowak zabrał piłkę Kamavuacę i dograł do Kamila Bilińskiego. Napastnik Podbeskidzia nie zmarnował doskonałej okazji. Mamy remis w Tychach!

• GOOOOOOOOOOOOL! KAMIL BILIŃSKI! 1:1!

• Kornel Osyra ukarany przez arbitra żółtą kartką.

• Jakub Piątek wszedł na plac gry w miejsce Sebastiana Stebleckiego.

• Karol Danielak opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Kamil Biliński.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Szymon Lewicki opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Mateusz Piątkowski.

• Kornel Osyra główkował po rzucie rożnym. Piłka w rękach Konrada Jałochy.

• Tomasz Nowak wszedł na boisko w miejsce Rafała Figiela.

• Dwie zmiany w Podbeskidziu. Kacper Gach zastąpił na boisku Bartosza Jarocha.

• Gramy! Druga połowa meczu już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! GKS Tychy prowadzi do przerwy z Podbeskidziem 1:0!

• Łukasz Moneta silnie uderzył niemal z narożnika pola karnego! Odbił piłkę Martin Polacek.

• Łukasz Sołowiej przerwał kontratak gości i obejrzał żółtą kartkę.

• Kontratak GKS-u Tychy powinien zakończyć się golem! Łukasz Moneta wyłożył piłkę będącemu osiem metrów od bramki Łukaszowi Grzeszczykowi, ale ten w wybornej sytuacji nie trafił w piłkę!

• Sebastian Steblecki popisał się dryblingiem w polu karnym Górali. Strzał zawodnika gospodarzy z dość ostrego kąta instynktownie odbił Martin Polacek!

• Przerwa w grze. Szymon Lewicki potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Mateusz Sopoćko kąśliwie uderzył z dystansu. Konrad Jałocha z trudem odbił piłkę.

• Dominik Połap złapał Łukasza Sierpinę w pół. Żółta kartka dla gracza gospodarzy.

• Karol Danielak ukarany żółtą kartką. Zawodnik Podbeskidzia zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Grzeszczyka. Tyszanie domagali się czerwonej kartki.

• Sebastian Steblecki dorzucił piłkę w pole karne. Futbolówka w rękawicach Martina Polacka.

• Składna akcja gospodarzy! Łukasz Moneta dośrodkował z lewej strony, a piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Podbeskidzia i spadła na głowę Szymona Lewickiego. Napastnik tyszan dopełnił tylko formalności!

• GOOOOOOOOOOOOL! SZYMON LEWICKI! 1:0 DLA GKS-U TYCHY!

• Łukasz Sierpina wrzucał piłkę w kierunku Marko Roginicia. Dośrodkowanie okazało się zbyt mocne.

• Silne uderzenie Łukasza Sierpiny! Na posterunku Konrad Jałocha.

• Łukasz Grzeszczyk uderzył w światło bramki, ale piłkę bez problemów złapał Martin Polacek.

• Sędzia Łukasz Szczech rozpoczął spotkanie. Gramy!

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Łukasz Szczech z Warszawy. Asystować będą mu Bolesław Rosa oraz Jakub Wójcik.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Rafał Leszczyński, Aleksander Komor, Tomasz Nowak, Kamil Biliński, Jakub Bieroński, Szymon Mroczko, Kacper Gach, Adrian Rakowski, Damian Hilbrycht.

• Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Jakub Piątek, Dawid Kasprzyk, Dario Kristo, Jan Biegański, Bartosz Szeliga, Omar Monterde, Mateusz Piątkowski, Kacper Piątek.

• Podbeskidzie z kolei dwa ostatnie spotkania kończyło remisami, wyraźnie zwalniając tempo marszu do PKO Ekstraklasy. Wciąż jest jednak na czele tabeli, choć drugą Stal Mielec wyprzedza jedynie lepszym bilansem bramek w bezpośrednich spotkaniach.

• Tyszanie znajdują się w środku tabeli. Ich przewaga nad strefą spadkową wynosi sześć punktów, a strata do pozycji premiowanych barażem o grę w Ekstraklasie cztery. Starcie z Podbeskidziem może więc dać odpowiedź, na którym kierunku będzie ostatecznie walczyła ekipa GKS-u.

• GKS Tychy, który wciąż ma nadzieję na włączenie się do gry o miejsca barażowe, zmierzy się z liderującym w tabeli Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek konfrontacji o godzinie 12:40. Witamy w relacji LIVE!

KK

©Lucyna Nenow / Polska Press

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 27. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy podejmie prowadzące w tabeli Podbeskidzie. Tyszanie nie wygrali u siebie od siedmiu spotkań. Czy przełamią niemoc w starciu z liderem? Początek spotkania w niedzielę o godz. 12:40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Ostatnie tygodnie w zespole GKS-u Tychy były niezwykle dynamiczne. Po restarcie ligi wszystkie trzy mecze tyszanie grali u siebie i ani razu nie wygrali. Najpierw zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec 1:1, a później przegrali z Chojniczanką 1:2 i Stalą Mielec 2:4.
Mizerne wyniki sprawiły, że władze klubu podziękowały trenerowi Ryszardowi Komornickiemu. Szkoleniowiec ten prowadził tyszan tylko w czterech spotkaniach (przegrał też po dogrywce z Cracovią w Totolotek Pucharze Polski).

Zespół tymczasowo przejął duet Tomasz Horwat - Jarosław Zadylak. W ich debiucie GKS sięgnął po komplet punktów w wyjazdowym starciu z najsłabszymi w lidze Wigrami. Tyszanie są obecne na jedenastym miejscu w tabeli, co w żadnym wypadku nie zaspakaja ich ambicji.

Górale po restarcie ligi zanotowali dwie wygrane (z Olimpią Grudziądz na wyjeździe i Bruk-Bet Termalicą u siebie), ale kolejne mecze tylko zremisowali (z Miedzią Legnica na wyjeździe i Puszczą Niepołomice u siebie). Ostatnie potknięcia Podbeskidzia wykorzystała Stal Mielec, która zrównała się punktami z liderem rozgrywek.

Konfrontacja tych dwóch drużyn w rundzie jesiennej dostarczyła wielu emocji. Podbeskidzie wyraźnie prowadziło po dublecie Karola, ale GKS się nie poddał. Górale najpierw stracili bramkę po samobóju Kornela Osyry, a w ostatniej akcji meczu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tyszanie wyrwali punkt.

Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Łukasz Szczech z Kobyłki, a asystować będą mu Bolesław Rosa oraz Jakub Wójcik.

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie GKS Tychy - Podbeskidzie odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godz. 12:40. Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie stream online dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!