GKS Tychy przegrał z FC Koeln na otwarcie nowego stadionu (ZDJĘCIA)

Mateusz Godyla, tom
GKS Tychy przegrał z FC Koeln 0:1
GKS Tychy przegrał z FC Koeln 0:1 Sebastian Godyla
Piłkarze GKS-u Tychy przegrali w meczu otwarcia nowego obiektu z przedstawicielem Bundesligi FC Koeln 0:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 45. minucie Japończyk Kazuki Nagasawa.

Wielkie otwarcie nowego stadionu GKS Tychy i mecz z FC Koeln (GALERIA)

Tyszanie przegrali w historycznym pierwszym meczu na nowym stadionie 0:1. Przez większą część spotkania 2-ligowiec toczył równorzędny bój z zespołem z Bundesligi. Niemal komplet publiczności 15-tysięcznego stadionu momentami mógł być pod wrażeniem gry piłkarzy tyskiego GKS-u. Świetnie spisywali się bramkarze, w pierwszej połowie Florek oraz w drugiej Igaz. W 45. minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył Kazuki Nagasawa.