GKS Tychy

2

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec spotkania! GKS Tychy pokonał Sandecję 2:0, chociaż przez niemal całą drugą połowę grał w osłabieniu.

• Kamil Ogorzały zastąpił Wojciecha Kamińskiego.

• Rafael Victor wszedł w miejsce Michała Walskiego.

• Jan Biegański został napomniany żółtą kartką.

• Oskar Paprzycki wszedł w miejsce Jakuba Piątka.

• Bartłomiej Kasprzak zmienił Adriana Bastę.

• Dominik Połap zastąpił Łukasza Monetę.

• Jakub Piątek został ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOL! BARTOSZ SZELIGA! 2:0 DLA GOSPODARZY!

• Łukasz Sołowiej wszedł w miejsce Łukasza Grzeszczyka.

• Czerwona kartka dla Kamila Szymury! GKS Tychy będzie zmuszony grać w dziesiątkę!

• Paweł Mandrysz zastąpił na boisku Artema Dudika.

• Druga połowa meczu w Tychach już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy. GKS Tychy prowadzi z Sandecją 1:0!

• Michał Walski został napomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Po raz drugi piłka w bramce GKS--u Tychy! Tym razem po główce Michala Pitera-Bućko. Arbiter ponownie nie uznał trafienia!

• Maciej Korzym dobijał z kilku metrów i wpakował piłkę do siatki! Gol nie został uznany. Napastnik Sandecji był na pozycji spalonej.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA GKS-U TYCHY! BARTOSZ BIEL!

• Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

• Arbitrem głównym spotkania GKS Tychy - Sandecja będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

• Zespół Sandecji dopiero co przejął Piotr Mandrysz, a jego fotel już stał się gorący. Drużyna pod wodzą doświadczonego szkoleniowca nie zdołała ugrać jeszcze choćby remisu, mimo że jej gra wyglądała solidnie.

• GKS Tychy zaliczył wyraźny falstart. Bezbramkowy remis ze Stomilem Olsztyn, w spotkaniu w których tyszanie mieli wyraźną przewagę, i porażka z Zagłębiem Sosnowiec (0:3) sprawiła, że strata do czołówki już na dzień dobry zrobiła się pokaźna.

• Oto wyjściowy skład GKS-u Tychy:

• W dwóch pierwszych meczach nowego sezonu GKS Tychy zdobył tylko jeden punkt i nie strzelił żadnej bramki. Sandecja Nowy Sącz z kolei przegrała oba spotkania. Początek meczu GKS Tychy - Sandecja o godz. 19. W tym miejscu możesz śledzić najważniejsze wydarzenia z tego meczu.

DW

gks tychy sandecja online

GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

GKS Tychy - Sandecja ONLINE. Sytuacja obu zespołów po dwóch kolejkach Fortuna 1 Ligi nie jest zadowalająca. GKS Tychy ma na swoim koncie tylko jeden punkty ugrany ze Stomilem Olsztyn. Natomiast Sandecja nie zdobyła jeszcze w tym sezonie oczka. Sprawiły to porażki z Miedzią Legnica oraz Bruk-Betem Termalicą i bilans bramkowy 1-4. Czy dziś któraś z tych drużyn się przełamie?

GKS Tychy - Sandecja ONLINE

Powiedzieć, że Sandecja Nowy Sącz słabo rozpoczęła nowe rozdanie w Fortuna 1 Lidze, to jak nic nie powiedzieć. Sądeczanie są po dwóch kolejkach lepsi tylko od Widzewa Łódź, ale tylko przez nieco lepszy bilans bramkowy (1-4 do 1-7 łodzian).
Zespoły mają duże szczęście, że w tym sezonie spada tylko jeden zespół, bo już teraz sytuacja mogłaby być skomplikowana. Najbardziej niepokoi fakt, że Sandecję dopiero co objął Piotr Mandrysz, a jego fotel już staje się gorący. Drużyna pod jego wodzą nie zdołała ugrać jeszcze choćby remisu, mimo że jej gra wyglądała solidnie.

O przełamanie w Tychach będzie bardzo trudno, chociaż GKS też nie zachwyca. W poprzedniej kolejce podopieczni Artura Derbina zostali rozbici 3:0 przez Zagłębie Sosnowiec. W kadrze tyszan znajduje się jednak kilku piłkarzy, którzy mają w nogach sporo występów w Ekstraklasie. Doświadczenie Sebastiana Stebleckiego, Kamila Szymury, czy Konrada Jałochy na pewno pomoże gospodarzom sobotniego meczu.

W poprzednim sezonie zespoły te grały ze sobą dwa razy - na zapleczu ekstraklasy. W sierpniu Sandecja skromnie pokonała tyszan 1:0, a w rundzie rewanżowej padł remis 2:2. Jak będzie w tej edycji Fortuna 1 Ligi?

GKS Tychy - Sandecja TRANSMISJA

Mecz GKS Tychy - Sandecja rozpocznie się w sobotę 12 września o godz. 19:00. Stacja Polsat nie zaplanowała telewizyjnej transmisji z tego spotkania. Płatny, internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.