Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja...

GKS Tychy

2

Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec! Sandecja w samej końcówce zdołała uratować remis! GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ---> 2:2!

• Mateusz Piątkowski zmienia Szymona Lewickiego.

• 3 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michal Piter-Bućko pewnie z 11 metrów!

• Marcin Biernat fauluje rywala w polu karnym i ogląda drugą żółtą kartkę!

• Rzut karny dla Sandecji!

• Mocny strzał Dominika Kuna, ale znowu świetnie broni Konrad Jałocha.

• Ken Kallaste zakończył już swój występ, gdyż zmienił go Wilson Kamavuaka.

• Daniel Bielica znowu musiał stanąć na wyskości zadania i uratować swój zespół przed golem. Tym razem świetnie odbił strzał Grzeszczyka.

• Ken Kallaste ogląda żółtą kartkę.

• Konrad Jałocha jest dzisiaj bardzo pewny. Bardzo dobrze broni groźne strzały rywala.

• Dario Kristo wchodzi, a schodzi Wojciech Szumilas.

• Kamil Ogorzały padł w polu karnym, ale sędzia zauważył, że zawodnik Sandecji chciał wymusić odgwizdanie rzutu karnego.

• Spokojniejszy fragment meczu. Brak strzałów na bramkę z jednej i z drugiej strony.

• Marcin Biertnat ukarany żółtą kartką.

• Adrian Basta wybije piłkę zagraną przez Grzeszczyka z rzutu rożnego.

• Bardzo dobra interwencja Konrada Jałochy, który odbija strzał rywala sprzed pola karnego.

• Czas na drugie 45 minut!

• Pierwsza część meczu się skończyła. GKS Tychy prowadzi z Sandecją 2:1.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Grzeszczyk pewnie zamienia karnego na bramkę!

• Rzut karny dla gospodarzy! Maciej Mańka był faulowany.

• Spore zamieszanie w polu karnym Sandecji. W ostatniej chwili udało im się uspokoić sytuację.

• Grzegorz Baran wchodzi na boisko, w miejsce Adriana Basty.

• Zawodnik Sandecji znalazł się tam, gdzie być powinien i z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Kun doprowadza do remisu!

• Daniel Bielica bez problemu łapie strzał Grzeszczyka.

• Adrian Danek zdecydował się na strzał z dystansu, tylko że został skutecznie zablokowany.

• Konrad Jałocha uprzedził zawodnika rywali i zażegnał niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Łukasz Grzeszczyk próbował dośrodkować w pole karne, ale został świetnie powstrzymany przez defensorów Sandecji.

• Szymon Lewicki przewraca się w polu karnym, ale sędzia pokazuje, że o karnym nie ma mowy!

• Bardzo dobre uderzenie z ostrego kąta i bardzo szybko gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Szumilas otwiera wynik spotkania!

• Pierwsza akcja gości, ale Konrad Jałocha musiał tylko odprowadzić piłkę wzrokiem.

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Sandecja po spadku z Ekstraklasy w sezonie 17/18, w kolejnych rozgrywkach chcieli od razu do niej powrócić. Rok temu zabrakło niewiele bo zajęli 4 pozycję. Ten sezon miał być przełomowy, jednak rzeczywistość brutalnie weryfikuje marzenia dzisiejszych gości. Aktualnie podopieczni Tomasz Kafarskiego znajdują się na 12 pozycji i bliżej im do spadku niż do awansu...

• GKS Tychy ma w tym sezonie duże aspiracje. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza są bardzo blisko miejsca, które gwarantuje im grę w barażach o Ekstraklasę. Do tego celu aktualnie brakuje im 1 punktu, więc już dzisiaj mogą wskoczyć na upragnioną pozycję.

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz!

TOK, SZUR

Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W meczu 21. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy zagra w sobotę z Sandecją Nowy Sącz. To mecz przyjaźni ze względu na sztamę między kibicami tego klubu, ale na boisku tyszanie chcą zgarnąć trzy punkty. Początek o godz. 17. Relacja na żywo z meczu GKS Tychy - Sandecja live w GOL24.pl!

Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

W sierpniu, w 2. kolejce Fortuna 1 Ligi GKS Tychy przegrał w Nowym Sączu z Sandecją 0:1. W sobotę tyszanie chcę się zrewanżować z tę porażkę, tym bardziej, że lubią grać w roli gospodarzy. Na stadionie przy Edukacji w obecnych rozgrywkach pięć razy, trzykrotnie zremisowali i tylko raz zostali pokonani.

GKS Tychy po rundzie jesiennej zajmował 8. miejsce mając osiem punktów straty do drugiej pozycji, oznaczającej bezpośredni awans. Znacznie bliżej było do strefy barażowej, bo tylko punkt.

- Wiem, że jeśli nie awansujemy, latem nie będzie mnie w klubie, podobnie jak kilku piłkarzy. Nastąpi nowe rozdanie - słowa trenera Ryszarda Tarasiewicza z grudniowego wywiadu dla Przeglądu Sportowego jasno określają cel tyszan na wiosnę. Pierwszym krokiem ma być wygrana u siebie z Sandecją, mającą pięć punktów mniej.

Tyski klub zimą szukał zawodnika, który wzmocni defensywę i znalazł. To Wilson Kamavuaka, reprezentant Demokratycznej Republiki Konga, posiadający również niemieckie obywatelstwo. Kamavuaka może grać jako stoper i defensywny pomocnik. Ma za sobą 13 występów w niemieckiej Bundeslidze - w 1.FC Nuernberg i SV Darmstadt 98. Reprezentował też barwy m.in. KV Mechelen (Belgia), Sturmu Graz (Austria), Panetolikosu (Grecja).

Do Tychów wrócił w tym tygodniu Hiszpan Omar Monterde, który rozwiązał kontrakt z Olimpią Grudziądz. W piątek do kadry pierwszego zespołu włączono juniora, 16-letniego pomocnika Marcela Misztala.

Drużyna trenera Tarasiewicza była na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim. Tyszanie rozegrali osiem sparingów, z których wygrali cztery - ze Slezskym FC Opawa 2:1, Ruchem Chorzów 4:1, Zagłębiem II Lubin 1:0 i w próbie generalnej przed ligą, z Górnikiem Łęczna 2:0. Zremisowali z GKS-em Bełchatów 1:1 i KKS-em Kalisz 1:1, a przegrali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1 oraz z MSK Żilina 2:6.

Tydzień temu sądeczanie w swoim dziewiątym zimowym sparingu rozbili na bocznym boisku przy Kilińskiego swoje czwartoligowe rezerwy 6:0. Dwie bramki zdobył Mariusz Gabrych, w trakcie zimowych przygotowań najskuteczniejszy zawodnik Sandecji (łącznie uzbierał cztery gole w meczach kontrolnych). Z jednej strony strony „Biało-czarni” mają tylko pięć punktów przewagi nad strefą spadkową, z drugiej sześć „oczek” straty do szóstej Miedzi Legnica, ekipy znajdującej się na miejscu gwarantującym walkę w barażach o awans do ekstraklasy.

- Z meczu na mecz będziemy myśleć o wygranej. I tak z kolejki na kolejkę – mówi Adrian Danek, pomocnik sądeczan.

Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Spotkanie 1. ligi GKS Tychy - Sandecja nie będzie transmitowane online w telewizji. Tekstowa realcja na żywo z meczu GKS Tychy - Sandecja live w GOL24.pl!