Mecz GKS Tychy - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz GKS Tychy - Warta Poznań ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

GKS Tychy

1

Warta Poznań

1

• Nic więcej nie wydarzy się w tym meczu! GKS Tychy dzieli się punktami z Wartą Poznań.

• Goście dośrodkowują z rzutu rożnego, ale piąstkuje Jałocha.

• Bartosz Szeliga ukarany kartką za faul taktyczny.

• Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej części meczu.

• Gospodarze próbują wyrwać komplet punktów! Tym razem Grzeszczyk uderzył z linii pola karnego, ale piłka wędruje obok bramki Lisa.

• Sędzia po raz kolejny wyciąga żółty kartonik. Tym razem w kierunku trenera gospodarzy, Ryszarda Tarasiewicza.

• Mańka podaje w pole karne do Grzesiaka i... w ostatniej chwili ubiega go defensor gości.

• Piłkarze GKS'u Tychy znów domagają się od sędziego podyktowania rzutu karnego. Arbiter jednak nie ma zamiaru wskazywać na "wapno".

• Arbiter ma dziś sporo pracy. Michał Jakóbowski również ogląda kartkę.

• Łukasz Sołowiej ukarany kartką.

• Robert Janicki schodzi z boiska. W jego miejsce Adrian Laskowski.

• Zawodnicy obu drużyn zderzyli się w polu karnym GKS'u. Potrzebna będzie pomoc medyków.

• Biernat zatrzymuje akcję gości.

• Warta wychodzi z groźną kontrą!

• Grzeszczyk zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale na jego nieszczęście piłka minimalnie mija bramkę Warty.

• Jakub Kiełb trafia do notesu sędziego. Gospodarze wykonywać będą rzut wolny w odległości ok. 20 metrów od bramki Warty.

• Michał Grobelny zdecydował się na strzał z ostrego kąta, jednak piłka powędrowała obok słupka bramki Jałochy.

• Dario Krišto spróbował zaskoczyć rywala z dystansu, ale niestety dla gospodarzy, nie trafił w bramkę.

• 3816 kibiców zawitało dziś na stadion w Tychach

• Mateusz Piątkowski opuszcza plac gry. Wchodzi Szymon Lewicki.

• Jałocha z problemami piąstkuje dośrodkowanie Rybickiego.

• Kolejna szansa dla Warty! Rzut wolny blisko bramki rywala.

• Po zamieszaniu w polu karnym GKS'u, z najbliższej odległości piłkę do siatki pakuje Michał Jakóbowski.

• Mariusz Rybicki wchodzi w miejsce Serhija Napołowa.

• GOOOOL! Warta wyrównuje!

• Sebastian Steblecki przewraca się na linii pola karnego Warty. Sędzia jednak nie ma zamiaru używać gwizdka.

• Mateusz Piątkowski ogląda żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem.

• Grzeszczyk dośrodkowuje w pole karne Warty! Adrian Lis pewnie interweniuje i łapie piłkę w ręce.

• Krzysztof Kiklaisz opuszcza plac gry. W jego miejsce Gracjan Jaroch.

• Napołow dośrodkowuje w pole karne z rzutu wolnego. Piłkę przytomnie wybija Piątkowski.

• Grzeszczyk podał do Mański, a tez z linii pola karnego umieszcza piłkę w siatce.

• GOOOOOL! GKS Tychy wychodzi na prowadzenie!

• Szybka odpowiedź gospodarzy! Piątkowski posyła mocny strzał na bramkę Lisa, ale futbolówka mija słupek.

• Michał Jakóbowski główkuje na bramkę Jałochy! Bramkarz Tyszan popisuje się świetną interwencją!

• Po krótkim rozegraniu Warta wrzuca piłkę w pole karne gospodarzy, ale Jałocha bez problemu łapie futbolówkę.

• Goście zamieniają rzut wolny, na rożny.

• Michał Jakóbowski faulowany w niebezpiecznej odległości od bramki GKS'u Tychy!

• Obie drużyny wyszły na drugą połowę w takich samych składach.

• Czas na drugą część spotkania!

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania.

• Robert Janicki dostaje żółtą kartkę za faul taktyczny.

• Michał Grobelny upomniany przez sędziego.

• Pierwsza połowa potrwa co najmniej minutę dłużej.

• Grzeszczyk podaje w pole karne do Połapa, któremu zabrakło centymetrów do otwarcia wyniku!

• Niebezpieczeństwo zażegnane. Łukasz Sołowiej zatrzymuje akcję rywali.

• Warta wychodzi z groźną akcją!

• Adrian Lis znów miał mnóstwo pracy. Bramkarz Warty zmuszony był do interwencji po strzale głową Marcina Biernata

• Dominik Połap zdecydował się na strzał z ostrego kąta! Strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

• Keon Daniel upomniany przez arbitra kartką.

• Łukasz Kuźma po raz kolejny przerywa grę. Dominik Połap faulował w ataku.

• Goście szybko chcieli przedostać się pod pole karne Tyszan, ale chorągiewka liniowego znów znalazła się w górze. Tym razem na spalonym złapany Michał Jakóbowski.

• Po dłuższej grze w środku pola. gospodarze zdecydowali się wyprowadzić atak. Próbę tę szybko zakończył sędzia linowy. Łukasz Grzeszczyk znajdował się na pozycji spalonej.

• Wojciech Szumilas opuszcza plac gry. Zastępuje go Dario Kristo.

• Wojciech Szumilas utyka na jedną nogę. Niewykluczone, że potrzebna będzie zmiana.

• Napołow znów potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Tym razem zawodnik Warty faulowany był przez Daniela.

• Janicki uderzył z dystansu na bramkę, ale strzał broni Jałocha.

• Jałocha i Mańka do spółki ratują Tyszan przed utratą bramki! Rzut rożny dla Warty.

• Serhij Napołow potrzebuje pomocy medyków.

• Keon Daniel spróbował swoich sił zza pola karnego! Strzał minął jednak bramkę Warty.

• Mateusza Piątkowski ruszył prawą stroną, ale tuż przed polem karnym zatrzymała go defensywa gości.

• Szybka odpowiedź GKS'u! Łukasz Grzeszczyk zdecydował się na strzał z dystansu, ale niestety dla gospodarzy nieznacznie się pomylił.

• Nic z tego. Zawodnik Warty nie opanował piłki przed bramką rywala.

• Michał Jakóbowski przed szansą na bramkę!

• Pretensje gospodarzy do arbitra. Na murawie leży Łukasz Grzeszczyk, ale sędzia nie wzruszony kazał grać dalej.

• Dośrodkowanie w pole karne zamyka Aleks Ławniczak, ale przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Kolejny rzut rożny dla Warty!

• Sebastian Steblecki ukarany żółtą kartką.

• Maciej Mańka zatrzymał dobrą akcję Warty z lewej strony boiska. Rzut rożny dla gości.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Tychów. Szeliga wybił piłkę i oddalił zagrożenie.

• Sędzia dyktuje rzut wolny dla GKS'u po faulu na Szumilasie.

• Tyszanie ruszają prawą stroną, dośrodkowanie w pole karne Warty i przytomnie piłkę wybija Ławniczak.

• Goście od razu przetestowali defensywę gospodarzy. Wrzutka w pole karne, strzał i... broni Jałocha.

• Arbiter rozpoczyna mecz!

• Piłkarze wychodzą na murawę.

• W dodatku gospodarze dzisiejszego spotkania bardzo dobrze sprawują się przed swoją publicznością. Ekipa z Tychów wygrała aż 4 z 5 meczów przed własną publicznością.

• O punkty w dzisiejszym meczu nie będzie jednak łatwo, ponieważ Tyszanie to obecnie najlepsza ofensywa w lidze. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza strzelili jak dotąd 30 bramek w zmaganiach ligowych.

• W lepszych nastrojach przed tym spotkaniem są goście. Ekipa z Wielkopolski musi walczyć o kolejne punkty, jeśli chce pozostać na fotelu lidera.

• Witamy! Już za kilkanaście minut, GKS Tychy zajmujący 10. miejsce w tabeli podejmie lidera Fortuny 1.ligi, Wartę Poznań.

Łukasz Olszewski

GKS Tychy - Warta LIVE! Lider nie jest strachliwy

GKS Tychy - Warta LIVE! Lider nie jest strachliwy ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS Tychy - Warta Poznań ONLINE. Emocji z pewnością nie zabraknie dziś na Śląsku. Dziesiąty zespół, który ostatnio przełamał swoją niemoc podejmie lidera. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz GKS Tychy - Warta Poznań ONLINE

Przed GKS-em trudne spotkanie i o pełną pulę w tym meczu nie będzie łatwo. Podopieczni Piotra Tworka to ekipa, która przywiozła najwięcej punktów z meczów wyjazdowych w obecnym sezonie. Zieloni polegli tylko w dwóch z ośmiu spotkań na obcym terenie. W dodatku ekipa z Wielkopolski to najlepsza defensywa w lidze, która może się pochwalić tylko 13. straconymi bramkami.

Zawodnicy Warty doskonale zdają sobie sprawę z tego, co jest ich siłą. Dobrze poukładany i zgrany zespół jest zawsze trudnym przeciwnikiem, a dobre wyniki pomagają Zielonych jeszcze bardziej scalić drużynę,

- Wydaje mi się, że jedną z przyczyn tych dobrych wyników jest fakt, że jesteśmy dobrze zgrani jako drużyna. Atmosfera jest naprawdę bardzo dobra. Wiadomo, że jak są wyniki, to nastroje w szatni też muszą być dobre, więc wszystko idzie ze sobą w parze – stwierdził przed meczem Krzysztof Kiklaisz, wypożyczony do Warty z Górnika Zabrze.

Gospodarze nie są jednak skazani na porażkę. Ekipa z Tychów to obecnie najlepsza ofensywa w lidze, mająca aż 30 strzelonych bramek na swoim koncie. Po fatalnej passie trzech porażek z rzędu, Tyszanie w końcu się przełamali i pokazali, że potrafią dyktować warunki na boisku, rozbijając Miedź Legnica aż 4:1.

W całym sezonie liczby GKS’u jednak nie zachwycają. Sześć wygranych, tyle samo porażek i dwa remisy sprawiły, że kibice nie dopisują na stadionie przy ulicy Edukacji. Tym bardziej w najbliższym meczu ważne dla gospodarzy będzie wsparcie z trybun, o które na ostatniej konferencji prasowej prosił trener tyskiej ekipy, Ryszard Tarasiewicz.

- Moi podopieczni robią wszystko co mogą i bardzo się starają. Dlatego bardzo proszę o wsparcie dla nich z trybun. To jest nam bardzo potrzebne.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Warta - GKS 1:1 (1 liga, 24.03.2019)
GKS - Warta 1:0 (1 liga, 01.09.2018)

Mecz GKS Tychy - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.