Glik i spółka przegrywają z Sampdorią (GALERIA)

mgs
W meczu 26. kolejki Serie A Torino uległo na własnym stadionie Sampdorii 0:2. Gole dla zespołu z Genui zdobyli kolejno Okaka i Gabbiadini. Cały mecz w barwach drużyny gości rozegrał Kamil Glik, a Paweł Wszołek i Bartosz Salamon w zespole gości nie wstali nawet z ławki rezerwowych.

Torino na własnym stadionie niespodziewanie uległo Sampdorii 0:2. Wynik spotkania otworzył Stefano Okaka, który wpisał się na listę strzelców już w 7. minucie spotkania. Drugą bramkę, która pogrążyła ekipę "Byków", zdobył Manolo Gabbiadini.

Cały mecz z barwach Torino rozegrał kapitan drużyny i reprezentant Polski, Kamil Glik. Nasz rodak prezentował się dziś na placu gry z bardzo dobrej strony, pewnie wspierał swoich kolegów w defensywie i często włączał się w akcje ofensywnego swojego zespołu. Sam bliski był zdobycia gola, jednak zabrakło mu odrobiny szczęścia. W 52. minucie Glik został ukarany żółtą kartką i nie będzie mógł wystąpić w następnej kolejce, w której Torino zagra z Interem Mediolan.

Niestety na murawie nie zobaczyliśmy pozostałych Polaków, którzy występują w Sampdorii, a więc Pawła Wszołka i Bartosza Salamona. Obaj mecz po raz kolejny oglądali z perspektywy ławki rezerwowych.

Torino - Sampdoria 0:2

Bramki: 7' S. Okaka, 79' M. Gabbiadini