Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Radosław Murawski 5 (grał do 59 minuty)...

Główka pracuje! Zobacz jak oceniliśmy lechitów po meczu z Widzewem

Pomocnicy

Radosław Murawski 5 (grał do 59 minuty)
Chwytał się za głowę, gdy po jego interwencjach widzewiacy padali na murawę jak rażeni prądem. Niezły w obronie, gorszy w ofensywie. Zszedł z boiska z drobnym urazem.

Jesper Karlstroem 5
Pracował w obronie. Zablokował dwa groźne strzały. W ofensywie do przerwy mało widoczny. To nie był jego dobry dzień, choć starał się łatać dziury w środku pola.

Adriel Ba Loua 4 (grał do 59 minuty)
Przed przerwą aż 6 razy stracił piłkę. Rywale ostro go jednak atakowali. Gdy odwracał się w kierunku bramki, od razu był faulowany. Nic dziwnego, że nie mógł rozwinąć skrzydeł. Po przerwie bardziej widoczny, ale okropnie niedokładny.

Filip Marchwiński 7 (do 76 minuty)
W pierwszej części trochę chaotyczny, ale trzeba pochwalić go, że twardo walczył i pokazywał się do gry. Jego gol na 1:1 może pretendować do bramki kolejki. Cudownie złozył się do główki i strzelił idealnie. Ostatnio jest za co go chwalić, bo pokazuje swój potencjał.

Kristoffer Velde 6
Przed przerwą mnóstwo złych decyzji. Miał aż osiem strat i tylko jeden udany drybling. Swoje "grzechy" w pełni odkupił jednak w 78 minucie. Kapitalnie głową strzelił drugą bramkę. Wreszcie coś dał drużynie.

Kolejne oceny --->

"Serce z drugiej ręki": pasjonaci koszulek piłkarskich szerzą dobro poprzez licytacje