Gol Adriana Cieślewicza w eliminacjach Ligi Mistrzów [WIDEO, WYNIKI 2. RUNDY]

Marcin Trzyna
Gol Adriana Cieślewicza w eliminacjach Ligi Mistrzów [WIDEO, WYNIKI 2. RUNDY] Twitter.com/ChampionsLeague
The New Saints przegrało na własnym obiekcie z chorwacką Rijeką 1:5 (w dwumeczu 1:7) i odpadło z eliminacji Ligi Mistrzów. Honorowe trafienie dla Mistrzów Walii zanotował Adrian Cieślewicz.

Adrian Cieślewicz spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, a na boisko wszedł w 56. minucie. Wówczas Mistrzowie Walii przegrywali z Rijeką 0:4. Trzynaście minut później 26-latek zdobył bramkę dla walijskiej drużyny, jednak było to jedynie honorowe trafienie. Jedną z bramek dla Rijeki zdobył Alexander Gorgon, syn Wojciecha - byłego piłkarza Wisły Kraków i Zagłębia Sosnowiec.

The New Saints - HNK Rijeka 1:5

Adrian Cieślewicz 69 - Matei 41, Gavranovic 51, 79, Gorgon 61, Ristovski 64

Wyniki pozostałych wtorkowych meczów 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów

• FC Astana (Kazachstan) - Spartaks Jurmala (Łotwa) 1:1 (pierwszy mecz: 1:0)
  • Alashkert (Armenia) - BATE Borysów (Białoruś) 1:3 (1:1)
  • Vardar Skopje (Macedonia) - Malmo FF (Szwecja) 3:1 (1:1)
  • Samtredia (Gruzja) - Karabach Agdam (Azerbejdżan) 0:1 (0:5) - cały mecz Jakuba Rzeźniczaka i Wilde-Donalda Guerriera)
  • Vikingur (Wyspy Owcze) - Hafnarfjordur 0:2 (1:1)
  • Buducnost Podgorica (Czarnogóra) - Partizan Belgrad (Serbia) 0:0 (0:2)