Gol z połowy boiska w Fortuna 1 Lidze! Piękne uderzenie Szymona Sobczaka [WIDEO]

Tomasz Górski
Polsatsport.pl
O godz. 15 rozpoczęło się spotkanie Chojniczanki Chojnice z GKS-em Tychy. W ciągu 25 minut kibice zobaczyli już 3 gole, a ozdobą spotkania na razie jest trafienie Szymona Sobczaka, który doprowadził do remisu... przy wznawianiu gry ze środka boiska!

Tyszanie wyszli na prowadzenie w 9. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Damian Rumin wykorzystał zamieszanie w polu karnym Chojniczanki i uderzeniem z bliska otworzył wynik meczu. Na odpowiedź piłkarzy Tomasza Kafarskiego nie trzeba było długo czekać. Przy wznowieniu gry ze środka boiska na strzał zdecydował się Szymon Sobczak. Zawodnik gospodarzy widział daleko wysuniętego Kacpra Danę i doprowadził do remisu!

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 2:2 (2:1)

0:1 Daniel Rumin (9), 1:1 Szymon Skrzypczak (10), 2:1 Marcin Grolik (26), 2:2Krzysztof Wołkowicz (78-karny)

Chojniczanka Neugebauer - Grolik (65. Bartosiak), Błyszko, Kasperowicz - Mazek (90. Ryczkowski), Czajkowski, Kalinkowski (88. Karbowy), Wolsztyński (88. van Huffel), Mikołajczyk - Mikołajczak (90. Janicki), Skrzypczak. Trener: Tomasz Kafarski.

Tychy Dana (57. Odyjewski) - Machowski, Buchta, Nedić, Szymura, Wołkowicz - Czyżycki, Domínguez, Żytek (66. Kozina) - Rumin, Mikita (90. Malec). Trener: Dominik Nowak